Caviar از مدل منحصر به فرد آیفون 13 پرو با دندان های دایناسور واقعی تی رکس رونمایی کرد

[ad_1]

شرکت روسی Caviar که به فروش اقلام لوکس در فروشگاه می پردازد، این بار به سراغ قاب مخصوص آیفون های جدید اپل رفته است. Caviar از ویژگی ویژه آیفون 13 پرو به نام Tyrannophone رونمایی کرده است که بخشی از دندان های واقعی دایناسور 80 میلیون ساله T Rex در پنل پشتی آن است.

این گوشی‌های هوشمند در سری «ترا» عرضه می‌شوند که علاوه بر تیرانوفون، در مدل‌های Monsterphone با پنل پشتی تیتانیومی پایدار و Teradiamond با الماس 1028 نیز به فروش می‌رسد.

مدل Tyrannophone از مواد عمیق ساخته شده و روی آن را با آلیاژ طلا از جواهرات کشیده ایم. کهربای واقعی برای چشم دایناسور استفاده می شود و بقیه دایناسور از تیتانیوم ساخته شده است. البته همانطور که گفتیم برای قسمت کوچکی از آن با دندان های واقعی تی رکس سروکار داریم.

Caviar iPhone 13 Pro
IPhone 13 Pro Tyrannophone

Caviar تنها 7 مدل از این گوشی هوشمند را تولید خواهد کرد و با 1 ترابایت حافظه داخلی به قیمت 8610 دلار به فروش می رسد. البته کاربران می توانند آیفون 13 پرو مکس را نیز سفارش دهند.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو هیولا

مدل بعدی Monsterphone نام دارد که از پوشش تیتانیوم برای صنعت هوانوردی استفاده می کند. در پشت این مدل اثر پنجه دایناسور را می بینیم. این مدل در 99 مدل ساخته شده و 7760 دلار قیمت دارد.

Caviar iPhone 13 Pro
آیفون 13 پرو ترادیاموند

جدیدترین مدل ترادیاموند است که از تیتانیوم با 1028 الماس با قطر 1.3 میلی متر برای مدل پرو و ​​1.5 میلی متر برای مدل پرو مکس و 128 یاقوت ساخته شده است. این مدل تنها در 18 نسخه موجود است و با 1 ترابایت فضای ذخیره سازی 49240 دلار قیمت دارد.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

بهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین کاشت ناخن اصفهانbuying from shopبهترین تالار عروسی اصفهانسایت ایرانیلایک اینستاگرامبهترین اکستنشن مو تهران
تماس با ما