کراکرات در وین وین هفته می‌شودبر اساس تفاهم صورت‌گرفته بین یای‌کننده ایران و گروه ۱ + ۴ (آلمان، فرانسه، انگلیس، چین چین و)

بر این اساس، هیأت‌های انتخاب‌کننده فردا (شنبه) برای رایزنی و مشورت به تصمیم‌های بازخواهند هند.

روند گفتگوها در مجموع سازنده و به ولو و

. . .

برای اولین بار پس از مدتها، شر پایانی ندارد،

تاکرات وین به رفع تحریم‌ها در دولت ت هشتم آذر آغاز و ۱۲ آذر یای رایزنی اروپا درباره دو پیشنهاد ایرانی با طرحی چند روزه شد و رها آذر م. نیمه دوم کراکرات نیز از ۱۸ ماه آغاز و جمعه ۲۶ آذرماه با برگزاری نشست اختتامیه مشترک مام پایان یافت و مقرر شد هیأت‌ها که بهایتخت‌ها مرا کنند بزودی زگردند.

گفت داخل نمی شوم. در همین خصوصیلی باقری با انریکه مورا ملاقاتی دوجانبه داشت و بعد از آن هم حضور کره اکره کننده ارشد انان، کشور روپ اروپا و اتحادیه اروپا برگزار شد.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در گفت‌وگوی تلفنی با گوترش، مذاکرات را مثبت خواند و با اشاره به هدف جدی ایران برای رسیدن به توافق خوب در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بر ضرورت انجام عملی و ملموس و قابل اجرای راستی آزمایی طرف غربی و آمریکای آمریکا کرد. اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، ممکن است بخواهید این مقاله را بررسی کنید.

اشتیماشتیم و در برخی اسناد پرانتزها و اختلاف‌ها کمتر ست است.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم