Project Relate، یک برنامه Google برای تسهیل ارتباط بین افراد دارای ناتوانی گفتاری – Zomit


افراد مبتلا به مشکلات گفتاری مدت‌هاست که به دنبال شنیده شدن و درک آن‌ها نه تنها توسط دیگران، بلکه همچنین توسط فناوری‌های مبتنی بر گفتار بوده‌اند. تا به حال شرکت های زیادی سعی کرده اند خدماتی را برای بهبود تجربه مشتری این افراد ارائه دهند، اما اکثر آنها هنوز پروژه را به پایان نرسانده اند. در همین حال، گوگل در تلاش است تا بر این مشکل غلبه کند و کاربران را با استفاده از اپلیکیشن های صوتی خوب، ضعیف صحبت کند. اخیرا اطلاعیه ای در مورد این شرکت منتشر شده که نشان از گام های بعدی آن در این زمینه دارد.

به گزارش Zdnet، روز سه شنبه، گوگل اعلام کرد که به دنبال افرادی است که انگلیسی زبان هستند تا اپلیکیشن های جدید را بر اساس تجربه یادگیری ماشینی خود امتحان کنند. هدف این برنامه کمک به افراد دارای مشکلات گفتاری برای برقراری ارتباط است. برنامه «Project Relate» دارای کمکی کلمه به کلمه، کلمه به کلمه و صوتی است.

در سال ۲۰۱۸، محققان گوگل با تکیه بر سال‌ها تحقیق شرکت‌های گفتاری و تیم‌های تحقیقاتی، کار روی Project Relate را آغاز کردند. برای بهبود این برنامه، گوگل در حال حاضر به دنبال «تست‌کنندگان اعتماد» در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند است. از این افراد خواسته می شود جمله ای بنویسند تا متقاضی بتواند بهتر از زبان گفتاری درک کند.

گوش کن یک برنامه گفتار به متن که می تواند برای ارسال پیامک یا چت با صفحه خوان استفاده شود. تکرار از فناوری گفتار به گفتار استفاده کنید. با این ویژگی خاص، گفتار به عنوان یک خروجی می آید که درک آن برای مخاطب آسان است. در همین حال، ویژگی Google Assistant برای کمک به کاربران در انجام کارهای روزانه به برنامه اضافه شده است.

مقاله مرتبط:

گوگل روز سه‌شنبه این اپلیکیشن را به همراه سایر فعالیت‌ها، از جمله استفاده از فناوری برای تشخیص سرطان سینه و طرحی برای طراحی اقدامات سیل، در اختیار خبرنگاران قرار داد.

آیا به نظر شما دوستان زومیت می توانند به Project Relate کمک کنند تا به افرادی که دارای زبان بد هستند کمک کنند تا بهتر ارتباط برقرار کنند؟

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances