Lightning Network چیست؟ -⁇


شروع از 2015 (2015) ، جوزف پوب و دریای تادئوس مفهوم شبکه Lightning در WhitePaper اعلام شد و در ژانویه 2018 (فوریه 2017) ، شرکت Blackstream از این مفهوم برای آزمایش آزمایشی Lightning Networks برای بیت کوین استفاده کرد. شایان ذکر است که جک دورسی بعداً حمایت خود را از این شبکه اعلام کرد.

Lightning Network به عنوان محبوب ترین بستر برای اندازه گیری ارزهای رمزنگاری شده شناخته می شود. به همین دلیل ، بسیاری از توسعه دهندگان ابزارهایی را برای تسهیل مبادلات با هدف همکاری با شبکه ارائه کرده اند. این شبکه می تواند گسترش قابل توجهی را برای بلاک چین ایجاد کند و پرداخت های مقرون به صرفه و سریع را پیاده سازی کند. با گسترش این شبکه ، درک بهتر نحوه عملکرد آن بسیاری از مشکلات را حل می کند و مزایای استفاده از آن اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است.

مشکل بی اعتمادی را توضیح دهید

بیت کوین با هدف حذف واسطه ها در بازار و تلاش برای دستیابی به ویژگی های توزیع بلاک چین با حذف این واسطه ها ایجاد شد. اما مدیریت غیرقابل اعتماد مدفوع مشکل غیرقابل اعتمادی در آنها ایجاد کرده است.

مقالات مرتبط:

عدم قطعیت یک مشکل عمده در فناوری بیت کوین است. با توجه به نرخ ثابت ارز و ارتباط کم بین خریداران و فروشندگان بستر بیت کوین ، سرعت شبکه پرداخت این ارزهای رمزنگاری شده نسبت به سایر شبکه های پرداخت کندتر است.

برای درک کندی شبکه بیت کوین ، تعیین کنید که شبکه ویزا به طور معمول 24000 تراکنش در ثانیه انجام می دهد. در حالی که شبکه بیت کوین فقط می تواند 7 مبادله در ثانیه انجام دهد.

مقیاس پذیری در بلاک چین به این معناست که با افزایش تعداد کاربران و مشاغل ، می توان تقاضا را مدیریت کرد و عملکرد بومی شبکه تحت تأثیر قرار نگرفت.

به نظر نمی رسد عدم اطمینان مشکلی اساسی برای افرادی باشد که به تازگی روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند یا این مزایای دیجیتالی را برای ذخیره سازی طولانی مدت خریداری کرده اند. زیرا آنها مجبور نیستند چند دقیقه دیگر منتظر بمانند تا تأثیر منفی را تکمیل کنند. با این حال ، اگر شبکه بیت کوین اولین روش پرداخت باشد ، باید بتواند هزاران تراکنش را در یک لحظه به انجام برساند. زیرا هیچ کس حاضر نیست برای دستگاه های الکترونیکی خود که ساعت ها طول می کشد تا جایگزین شوند ، ابتکار عمل را بدست آورد.

عدم قطعیت شبکه بیت کوین در اواخر سال 2017 و اوایل سال 2018 (اواسط 2017) زمان مورد نیاز برای تایید صرافی ها و قیمت آنها را افزایش داده است.

به شبکه Lightning دسترسی داشته باشید

با مقایسه شبکه Power و فناوری مورد استفاده در بلاک چین ، می توان دریافت که در شبکه Lightning ، بیت کوین ها نیازی به ثبت آخرین و فوری بازار ندارند و تبادل ، امنیت ایجاد شده توسط افراد از طریق تبادل بیت کوین می تواند قابل تعویض و ناسازگار در صنایع کلیدی سریعتر تحویل داده شد.

مهندسان بلاک چین Lightning را یک قرارداد هوشمند می دانند که نیازی به حفظ هر شغلی در Blockchain را حذف می کند. در زیر ، با یک مثال ، نحوه عملکرد این شبکه را توضیح خواهیم داد:

فرض کنید آلیس و باب می خواهند مرتباً بیت کوین معامله کنند. آنها می توانند از صرافی های معمولی برای این کار استفاده کنند ، اما علاوه بر کندی معاملات این صرافی ها ، باید هزینه ای نیز برای هر صرافی پرداخت کنند. اگر آلیس و باب پرداختی را در مبادله خود ایجاد کرده و آن را در بلاک چین ثبت کنند ، می توانند هر زمان که بخواهند مبادله کنند. هنگام ایجاد یک کانال بین دو کاربر ، اولین مبادله در بلاک چین ذکر می شود و در آن ، ارزش اولین ارزهای رمزنگاری شده که هر کدام روی کانال قرار می گیرند مشخص می شود.

هنگامی که دو کاربر می خواهند مبادله خود را به پایان برسانند ، کافی است وضعیت نهایی صرافی را به بلاک چین ارسال کنند و محصول جدید خود را در حال حاضر در بلاک چین لیست کنند.

آلیس و باب هنگام استفاده از شبکه Lightning می توانند یک کیف پول مشابه ایجاد کنند. کلید عمومی هر دو آنها امضای این کیف پول است و کلید خصوصی هر یک راهی برای دسترسی به آن است. پس از ایجاد کیف پول های مشترک ، آنها می توانند بدون محدودیت خود تجارت کنند و این مشاغل را نه در بلاک چین اصلی ، بلکه در رعد و برق پرشور ثبت کنند. این شبکه تمام تراکنش های بین آنها را ردیابی می کند و بلاک چین اصلی تنها زمانی این را ثبت می کند که کانال آنها بسته شود.

تنها زمان مورد نیاز برای تکمیل یک پروژه شبکه Lightning به شرط اتصال دو کیف پول است.

اگر فرض کنیم در پایان 100 مبادله کوچک بین آلیس و باب ، آلیس بیت کوین را به باب واگذار کرد ، پس از بسته شدن کانال ، باب بیت کوین بیشتری از آنچه در کانال وارد کرده بود دریافت کرد. از کاربران در کیف پول و در بلاک به در هر صرافی برداشت بیت کوین ثبت می شود. این فقط مربوط به افزایش سرعت نیست ؛ در واقع باعث کاهش فضای موجود در کانال اصلی می شود.

مزایای شبکه Lightning

مقرون به صرفه و نرخ های سریع تغییر مزیت استفاده از شبکه Lightning نیست. زیرا جالب ترین نکته در مورد این شبکه ، قابلیت تبدیل آن به روشی رایج برای مبادله بیت کوین است. پرداخت برق تنها به افراد محدود نمی شود و همچنین می تواند توسط شرکت های مالی توسعه یابد.

تنها از این طریق شرکت های مالی تراکنش های بیت کوین خود را در شبکه Lightning ثبت می کنند و از بازار واقعی بیت کوین برای تسویه حساب فقط در پایان هر جلسه استفاده می کنند. همچنین می تواند معامله گران و دارندگان بیت کوین را قادر سازد تا به شبکه های بزرگ و پیچیده کانال های خصوصی Lightning متصل شوند. این شبکه بهترین راه برای تبدیل بیت کوین را پیدا می کند.

سیستم الکترونیکی قصد دارد عملکردهایی مانند استفاده از ارزهای رمزنگاری شده برای بورس های اوراق بهادار یا حتی مبادله توکن در بلاک چین های مختلف را بهبود بخشد و در نهایت این روش دیگری برای مبادله ارزهای دیجیتال خواهد بود. در حالی که برخی از تحلیلگران هنوز شبکه دیجیتالی را به عنوان یک دستگاه بی سود برای ارزش آن در دنیای واقعی می دانند ، برخی دیگر آن را به عنوان تغییر به مزایای دیجیتال می دانند.

تاثیر شبکه رعد و برق بر آینده مالی دیجیتال

جملات دیگر:

مصنوعات دیجیتال به یک تغییر عمده جهانی تبدیل شده اند و Lightning برای کمک به اندازه گیری سیستم های آنها توسعه یافته است. این شبکه در آینده اجازه استفاده از بیت کوین به عنوان اولین روش پرداخت را می دهد.

پس از اعلام شرایط و ضوابط خاص شبکه Lightning ، دانشمندان به امنیت این شبکه اذعان کرده اند و می توان گفت که مانند ارزهای رمزنگاری شده ، این شبکه در زمان توجه قرار خواهد گرفت.

به نظر شما نقش Lightning Network در آینده تجارت ارزهای دیجیتال چگونه خواهد بود؟

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances