6 وب سایت برای پخش موسیقی برای تسکین استرس، اضطراب و خواب & زومیت

[ad_1]

برخلاف باور بسیاری از مردم، پس از بازیگری می‌تواند تأثیر زیادی بر تمرکز داشته باشد. گاهی اوقات آنقدر خسته هستید که حتی نمی توانید بخوابید زیرا سیل افکار شما را خواب آلود می کند یا گاهی اوقات فقط نیاز به استراحت دارید اما صدای خوبی ندارید.

چه برای بی حوصلگی و چه بی دلیل، در این مقاله لیستی از وب سایت های مختلف را آماده کرده ایم که صدایی آرام در خانه را با صدایی عالی برای هر مناسبتی ایجاد می کنند. این لیست توسط وب سایت Mikozu ارائه شده است.

2- دانه ها

یلی

Noisli به دلیل رابط کاربری ثابت و تنظیمات مختلف شروع خوبی است. لیست های پخش بسیاری در بالای وب سایت وجود دارد که شامل انواع صداهای مختلف مانند تولید، شکستن و صدا می باشد.

این نام ها به سادگی ترکیبی از صداهای مختلف مانند باران، باد، موج و آتش هستند. می توانید صدا را به دلخواه تغییر دهید. این ابزارها به شما کمک می کنند تا حجم هر مخلوط را کم یا زیاد کنید و صداهای دیگری را به ترکیب خود اضافه یا حذف کنید.

با ایجاد یک حساب کاربری رایگان در Nevisli، به 16 مورد از این صداها دسترسی خواهید داشت و در صورت ثبت نام برای یک حساب کاربری پولی، همچنان 12 مورد اضافی خواهید داشت. البته با خرید اکانت پریمیوم می توانید از امکانات دیگری مانند تبادل و تبادل بهره مند شوید.

به طور پیش فرض دسترسی به این سایت به یک ساعت و نیم در روز محدود شده است، اما با خرید هزینه، این محدودیت حذف خواهد شد. علاوه بر این، با یک سیستم پرداخت به ازای مشاهده، می توانید به هفت لیست پخش اضافی و گزینه های مختلف برای برخی از این سایت، از جمله تایمر و متن دسترسی داشته باشید.

2- I Noise

می نویز

اگر به دنبال وب سایتی هستید که گزینه های زیادی برای شخصی سازی با صداهای متعدد داشته باشد، این ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

این سایت دارای بیش از 200 تولید کننده صدای مختلف است که محبوب ترین آنها در صفحه اول قرار دارند. این صداها در دسته بندی هایی مانند «صدای خواب» یا «صدای استراحت» قرار می گیرند و به شما کمک می کنند تا آنچه را که به دنبالش هستید راحت تر پیدا کنید.

یکی از بهترین ویژگی های Maynovis این است که شما یکی از تولید کنندگان آن را انتخاب می کنید. همه توسعه دهندگان صوتی در این سایت نوار تبدیل متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهند که به شما امکان می دهد صدا را مطابق با نیاز کاربر تنظیم کنید. این سوئیچ همچنین می تواند جابجا شود و به شما امکان می دهد صدا را در چندین مدل کم و زیاد کنید.

بزرگترین قدرت می ودر توانایی شفابخشی اوست. چندین پیش تنظیم برای توسعه دهندگان صوتی وجود دارد که می توانید انیمیشن ها را به دلخواه شخصی سازی کنید. برخی از این ویژگی‌ها تنها زمانی باز می‌شوند که سایت را فعال کنید، اما بیشتر این ویژگی‌ها در دسترس همه کاربران رایگان است.

– پوررلی (Purrli)

صرفا

اگر به دنبال گزینه دیگری هستید، Pourrell را امتحان کنید. هدف این وب سایت بسیار ساده است. برای مثال، فرض کنید صدای گربه می خواهید اما دسترسی گربه به آن ندارید. این سایت می تواند نیازهای شما را در چنین شرایطی برآورده کند. اگرچه ممکن است نقش پرتره برای برخی از کاربران کمی متفاوت به نظر برسد، اما بدون شک بسیاری از کاربران از این سایت لذت خواهند برد.

اگر به دنبال کاهش استرس، مدیریت استرس، بهبود هوشیاری یا خواب هستید، می توانید از صداهای مختلف گربه که این سایت دارد استفاده کنید. صدای گربه ها در اینجا برای کسانی که صدای این حیوان را به خاطر نمی آورند و دور هستند یا گربه ها را درک می کنند می تواند تجربه خاصی باشد.

رابط Pourrelli بسیار ساده است و دارای شش کلید برای تنظیم گزینه های مختلف مانند نزدیکی یا دوربین بدون صدای گربه و همچنین زمان بندی صداهای حیوانات خانگی است. اگر از پورلی لذت می برید، گزینه های رایگانی در سایت وجود دارد. افرادی که به Purley کمک می کنند، دو گزینه اضافی برای درمان صدای گربه خواهند داشت.

4- هیپستراسوند

صدای هیپستر

هایپرصوت برای افرادی که اغلب به رستورانی در نزدیکی محل کار خود می روند گزینه بسیار خوبی است. این سایت موضوعات مختلفی را در رابطه با کافه ارائه می دهد. برای مثال می توانید با این ابزار صدای کافه های تگزاس، پارس و ریودوژانیرو را در بیاورید.

هنگامی که آهنگ خود را انتخاب کردید، می توانید آن را با استفاده از اصلاح SFX در سمت راست ویرایش کنید. به عنوان مثال، می توانید صدای بلندگوها را اضافه کنید یا یک شومینه به موسیقی اضافه کنید تا حال و هوای رستوران را القا کند.

البته اکانت رایگان این سایت فقط سه آهنگ دارد و برای دسترسی به پنج گزینه دیگر باید هزینه خدمات مرتبط با آن را پرداخت کنید.

4 – Brain.fm

cev.fm

این سایت صدها سازنده دارد که می توانید آنها را با استفاده از نوارهای قابل تنظیم شخصی سازی کنید. علاوه بر این، Brain.fm منابع زیادی دارد که می توان در صورت نیاز از آنها استفاده کرد. این پلتفرم لیست های پخش زیادی دارد که همه کارها را برای شما انجام می دهند.

می توانید یکی از گزینه های Relax، Focus یا Sleep را برای تمرکز، استراحت و خواب انتخاب کنید. در واقع کاربران می توانند صدای مورد نظر را در پس زمینه تنظیم کنند و مدت زمان پخش هر صدا حدود دو ساعت است.

مقاله مرتبط:

البته Brain.fm گزینه های دیگری نیز دارد که با استفاده از آنها می توان از خدمات این سایت بیشترین بهره را برد. در مجموع می توانید از 36 گزینه مختلف استفاده کنید که در سه دسته ذکر شده قرار می گیرند. هر صدای ارائه شده در این سایت تجربه زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.

اگرچه امکانات Brain.fm بسیار جذاب است، اما این سایت رایگان است و برای استفاده از آن باید هزینه پرداخت کنید. البته نسخه آزمایشی سه روزه رایگان این سایت در اختیار کاربران قرار می گیرد، اما پس از پایان دوره آزمایشی، برای استفاده از آن باید هزینه اشتراک پرداخت کنید.

6- حال و هوای بارانی

افکار بارانی

در نهایت، می توانید از وب سایت Rainy Mood استفاده کنید که گزینه های صوتی رایگان را ارائه می دهد. این برنامه همچنین هیچ گزینه یا دکمه یا لیست پخشی ندارد. وقتی به Rainy Mood می روید، یک توپ را می بینید که در حال نواختن است و وقتی آن را فشار می دهید، موسیقی آرامش بخشی می شنوید.

گاهی اوقات این صدا تمام چیزی است که شما نیاز دارید و Rainy Mood این صدا را به بهترین شکل ممکن قرار می دهد.

برای سلیقه های مختلف خوب به نظر می رسد

امیدواریم با این سایت ترکیب کاملی از صداهای مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر هیچ یک از این خدمات نیازهای فردی شما را برآورده نکرد، می توانید همزمان از چندین گزینه استفاده کنید.

با این حال، اگر به دنبال کاهش استرس، افزایش تمرکز یا خواب هستید، یکی از این وب سایت ها می تواند به شما کمک کند. اگر ابزار آنلاین دیگری در این زمینه می شناسید، آن را در قسمت نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت

تماس با ما