دلیل بازنشستگی الکس فرگوسن از نمایش مشخص شد – روزیاتو


سر الکس فرگوسن پس از 27 سال موفقیت و موفقیت و سخنرانی در اولدترافورد بازنشستگی خود را به عنوان سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد. اما دلیل بازنشستگی الکس فرگوسن چه بود؟ افسانه ها می گویند که مرد اسکاتلندی باشگاه را بازنشسته کرد و از زمان ترک او ، شیطان همچنان در به دست آوردن نقش اصلی ناکام است.

به گزارش میرر ، فرگوسن دلیل بازنشستگی خود را اعلام کرد و گفت که برای حمایت از همسرش کتی ، که خواهرش به تازگی درگذشته است ، بازنشسته می شود. فرگوسن 79 ساله گفت که پس از بازنشستگی ، زمانی که می خواست فوتبال بازی کند پس از تماشای فینال لیگ قهرمانان 2014 بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در لیسبون پرتغال بود.

در آن مسابقه ، پس از تساوی راموس در آخرین دقیقه نیمه دوم ، بازی به وقت اضافی کشیده شد و رئال مادرید در وقت های اضافی مقابل اتلتیکو سه گل دیگر به ثمر رساند و رونالدو گل نهایی را برای رونالدو به ثمر رساند. به در آن زمان بود که او می خواست برای فوتبال در خانه بماند.

در مصاحبه ای با پادکست UTD ، از او پرسیدند که چرا الکس فرگوسن بازنشسته شده و آیا تصمیم به بازگشت گرفته است یا خیر ، وی پاسخ داد: “نه. اگر یک فرد خودخواه باشد ، می توان مدتی به این فکر کرد. من تصمیم گرفتم زیرا کتی خواهر درگذشت و تنها بود. یک سال پس از بازنشستگی من ، کتی را با خود به فینال لیگ قهرمانان بردم ، جایی که رئال و اتلتیکو در لیسبون بازی کردند. و آنجا بود که ابتدا به خودم گفتم: “خدای من. “واقعاً دلم برای فوتبال تنگ شده است.”

دلایل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

وی افزود: “بعد از بازی به دیدن مربی رونالدو و کارلو آنچلوتی رفتم. او شخص خوبی بود. او در راه بازگشت به خانه من را دید و گفت که رونالدو باید برای انجام آزمایش های پزشکی مراجعه کند و به من گفت که به آنها مراجعه کنم. و همه بازیکنان آمدند و با من دست دادند. “این واقعا زمان خوبی بود.”

دلایل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

فرگوسن همچنین از کریستیانو رونالدو و بازگشت او به اولدترافورد تمجید کرد. فرگوسن با رونالدو رابطه دارد و گفته می شود که نقش کلیدی در تصمیم رونالدو برای انتخاب یونایتد به عنوان هدف بعدی خود داشته است.

بیشتر بخوانید:

پرونده مبارزه الکس فرگوسن با فلج مغزی توسط پسرش فاش شد

کریستیانو رونالدو پس از 12 سال به منچستریونایتد بازگشت


Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances