دلیل بازنشستگی الکس فرگوسن از نمایش مشخص شد – روزیاتو


سر الکس فرگوسن پس از 27 سال موفقیت و موفقیت و سخنرانی در اولدترافورد بازنشستگی خود را به عنوان سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد. اما دلیل بازنشستگی الکس فرگوسن چه بود؟ افسانه ها می گویند که مرد اسکاتلندی باشگاه را بازنشسته کرد و از زمان ترک او ، شیطان همچنان در به دست آوردن نقش اصلی ناکام است.

به گزارش میرر ، فرگوسن دلیل بازنشستگی خود را اعلام کرد و گفت که برای حمایت از همسرش کتی ، که خواهرش به تازگی درگذشته است ، بازنشسته می شود. فرگوسن 79 ساله گفت که پس از بازنشستگی ، زمانی که می خواست فوتبال بازی کند پس از تماشای فینال لیگ قهرمانان 2014 بین رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در لیسبون پرتغال بود.

در آن مسابقه ، پس از تساوی راموس در آخرین دقیقه نیمه دوم ، بازی به وقت اضافی کشیده شد و رئال مادرید در وقت های اضافی مقابل اتلتیکو سه گل دیگر به ثمر رساند و رونالدو گل نهایی را برای رونالدو به ثمر رساند. به در آن زمان بود که او می خواست برای فوتبال در خانه بماند.

در مصاحبه ای با پادکست UTD ، از او پرسیدند که چرا الکس فرگوسن بازنشسته شده و آیا تصمیم به بازگشت گرفته است یا خیر ، وی پاسخ داد: “نه. اگر یک فرد خودخواه باشد ، می توان مدتی به این فکر کرد. من تصمیم گرفتم زیرا کتی خواهر درگذشت و تنها بود. یک سال پس از بازنشستگی من ، کتی را با خود به فینال لیگ قهرمانان بردم ، جایی که رئال و اتلتیکو در لیسبون بازی کردند. و آنجا بود که ابتدا به خودم گفتم: “خدای من. “واقعاً دلم برای فوتبال تنگ شده است.”

دلایل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

وی افزود: “بعد از بازی به دیدن مربی رونالدو و کارلو آنچلوتی رفتم. او شخص خوبی بود. او در راه بازگشت به خانه من را دید و گفت که رونالدو باید برای انجام آزمایش های پزشکی مراجعه کند و به من گفت که به آنها مراجعه کنم. و همه بازیکنان آمدند و با من دست دادند. “این واقعا زمان خوبی بود.”

دلایل بازنشستگی کس الکس فرگوسن

فرگوسن همچنین از کریستیانو رونالدو و بازگشت او به اولدترافورد تمجید کرد. فرگوسن با رونالدو رابطه دارد و گفته می شود که نقش کلیدی در تصمیم رونالدو برای انتخاب یونایتد به عنوان هدف بعدی خود داشته است.

بیشتر بخوانید:

پرونده مبارزه الکس فرگوسن با فلج مغزی توسط پسرش فاش شد

کریستیانو رونالدو پس از 12 سال به منچستریونایتد بازگشت


پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم