آیا روبات ها آینده امور بشری را خراب می کنند؟


روآرو- پیتر تو؛ مقاله نویس اقتصادی نیویورک تایمز؛ او قبل از پیوستن به روزنامه در جولای 2021، نزدیک به 32 سال در بلومبرگ بیزنس ویک و بیزینس ویک مقاله نوشت و منتشر کرد.


به گزارش فرارو به نقل از نیویورک تایمز، برخی از سیاستمداران دست راستی ربات ها را دوست دارند و از سازمان ها متنفرند. برخی از مردم بر خلاف ربات ها، نژادپرستی و تعصب در سمت چپ سیاست مانده اند. دیوید اوتر، دانشمند مالی در موسسه فناوری ماساچوست (MIT) می گوید، اما او هر دو را دوست دارد.

اتوماسیون برخی از عملکردها را از بین می برد، اما باعث می شود کارگران غیر خودکار بهتر و کارآمدتر کار کنند. همچنین کل درآمد ایجاد می کند و مشاغل جدید ایجاد می کند. اوتور به عنوان اولین محقق در مورد تأثیر فناوری و اقتصاد کارگران یقه آبی گفت که سازمان های قربانی می توانند به توسعه و اطمینان از اینکه مزایای اتوماسیون محدود به افراد ثروتمند نیست و مشاغل جدید ایجاد می شود کمک کنند. ، خوب و پردرآمد هستند.

آیا روبات ها آینده امور بشری را خراب می کنند؟  / ترجمه حملات /

اتو به بررسی جوانب مثبت و منفی اقتصاد آمریکا می پردازد. او دانشگاه کلمبیا را ترک کرد و به عنوان دستیار بیمارستان در بوستون مشغول به کار شد. سپس به تحصیل در رشته روانشناسی در دانشگاه تافتز پرداخت و فارغ التحصیل شد. او سپس سوار دوج کلت 250 دلاری شد که خرید و در سراسر ایالات متحده راند. او قبل از بازگشت به کالج و گرفتن مدرک دکترا از کلیسای هاروارد در سانفرانسیسکو، به جوانان شهر علوم کامپیوتر تدریس می کرد.

از طرف عاشق ربات، اتو استدلال می کند که این ابزارها موثر خواهند بود و هیچ استثنایی وجود نخواهد داشت. او هفته گذشته به من گفت: «ما به فناوری نیاز داریم. ما نمی توانیم فناوری را تحمل کنیم. راه های زیادی برای بهتر کردن زندگی ما وجود دارد.» او گفت، با این حال، فناوری باید به درستی مدیریت شود. او افزود: «بیشتر مردم از استفاده از فناوری وحشت دارند، آنها واقعاً از منابع و اینکه با این فناوری چه کار کنند می ترسند. اگر همزمان مردم را بدبخت کنید، موفقیت چندانی نخواهید داشت.»

با اتو صحبت کردم تا بدانم نظر او درباره کتاب منتشر شده در روز سه شنبه توسط انتشارات MIT به نام “آینده: خلق بهترین اثر در عصر فناوری هوشمند” چیست. او یکی از سه نویسنده از جمله دیوید میندل، استاد مهندسی و مهندسی عمران، و الیزابت رینولدز، مشاور ویژه رئیس جمهور در زمینه تولید و توسعه اقتصادی شورای ملی اقتصاد است.

نویسندگان کار روی این کتاب را در زمانی آغاز کردند که نرخ بیکاری در ایالات متحده پس از رکود ناشی از کرونا در سال 2020 هنوز بالا بود. صفحه باز کتاب می‌گوید: «میلیون‌ها شغل خود را از دست دادند.»

اتو گفت: «مشکل امروز بیکاری نیست، بلکه کمبود شغل خوب است. برخی از تحلیلگران مالی معتقدند که این مشکلی است که به تنهایی قابل حل است. آنها گفتند: با اخراج میلیون ها کارفرما، آنها مجبور به پرداخت دستمزدهای بالاتر و مشاغل بهتر خواهند شد. اتو اما مخالفت کرد و گفت: “من به اندازه کافی فکر نمی کنم. ما در چهار سال گذشته چیزی ندیده ایم که خود بازار این مشکل را حل کرده باشد.”

سهم کارگران درگیر در بخش خصوصی از 21 درصد در سال 1979 به 6 درصد در سال 2019 کاهش یافته است. اقدام دولت برای حداقل دستمزد نیز به دنبال تورم نیست. بودجه دولتی نیز برای آموزش کارمندان توسط دانشکده های محلی کافی نیست. تجارت آزاد با چین، موضوعی که اتور مجبور بود زیاد با آن دست و پنجه نرم کند، عملیات تولیدی را نیز حذف کرد.

این کتاب استدلال می‌کند که جامعه باید تأسیساتی بسازد یا بازسازی کند که از کارگران محافظت کند. نویسندگان نوشتند: “ایالات متحده اجازه داده است که صدای کارگران بدون ساختن مدارس جدید یا حمایت از مدارس موجود ناپدید شود.” آنها خواستار افزایش حداقل دستمزد فدرال و تغییر در قانون کار هستند که از جمله موارد دیگر، مذاکره برای پول بیشتر را برای کارگران آسان تر می کند.

این کتاب با ایده و استدلال “اول آمده، اولین خدمت” این ایده که شرکت ها باید برای صاحبان خود، کارآفرینان کار کنند، در تضاد است. در سرمایه گذاران خطرپذیر، کارکنان «اگر بدهی آنها به شرکت کمتر از بدهی آنها باشد، می میرند».

یک روز پس از مصاحبه اوتر، من با استیو پرستون، وزیر مسکن و توسعه شهری چهاردهم در زمان جورج دبلیو بوش مصاحبه کردم. او اکنون مدیر یک سازمان غیرانتفاعی است که کارمندانی را برای مشاغل حرفه ای آموزش می دهد.

از پرستون پرسیدم که MIT در مورد تقویت سازمان و افزایش حداقل دستمزد چه نوشته است. او گفت: “ما بر ساختن پلی که کارمندان و محل کار را به هم متصل می کند و کارکنان را از پتانسیل افزایش بهره وری آگاه می کند، تمرکز می کنیم.” او در ایمیل می نویسد.

شباهت بین پرستون و اتو این است که کارکنان به آموزش نیاز دارند تا بتوانند از اتوماسیون استفاده کنند، نه جایگزین کردن آن. پرستون گفت: «ما به اندازه کافی روی افراد خود سرمایه گذاری نمی کنیم.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances