USB-IF نمادهای جدیدی را برای گوشی ها و باتری ها معرفی می کند


با هدف جلوگیری از چاپ لوگوهای تقلبی از برخی از تجاری ترین محصولات موجود در بازار ، انجمن USB-IF نمادهای جدیدی را رونمایی کرده است که منحصر به فرد بودن قدرت و شارژ USB4 ، USB Type-C و USB Power را برجسته می کند. زیرا قدرت و سرعت تعویض کابل ها و شارژرها مشخص شده است.

بر اساس این گزارش ، تلفن هایی که از مدل جدید USB PD 3.1 با توان 60 وات یا 240 وات استفاده می کنند ، باید از سیگنال جدیدی استفاده کنند که نشان دهنده قدرت کابل است. تصویر زیر نشان کابل های 240 وات را نشان می دهد و یک لوگوی مشابه برای کابل های 60 وات نشان داده شده است.

تلفن های سازگار با USB4 با سرعت 20 یا 40 گیگابیت بر ثانیه با ویژگی جدیدی که نه تنها سریعتر داده ها را منتقل می کند بلکه سریعتر شارژ می شود ، منتشر شده است.

توکن های جدید اعلام شده توسط این سازمان برای همه تلفن ها ، پرداخت و بسته بندی اعمال می شود. این روش اطمینان می دهد که مصرف کنندگان نه تنها قدرت و اندازه کابل خود را می دانند ، بلکه اطمینان می دهند که تلفن ها از استاندارد USB-IF پشتیبانی می کنند.

با این حال ، به نظر می رسد USB-IF اقدامی برای جلوگیری از چاپ لوگوهای تقلبی در دستگاه های ارزان قیمت بازار که هنوز استانداردها را ندارند ، انجام داده است. به عنوان مثال ، برخی از فروشگاه های الکترونیکی نه تنها لوگو ، بلکه تصاویر هولوگرافیک و کدهای QR نیز دارند که کاربران می توانند پشت جعبه متن خود را برای شناسایی مارک خود اسکن کنند. معتبر در سایت.

با این حال ، انتظار می رفت تلفن ها و باتری های جدید با این نماد به زودی وارد بازار شوند.

در چند وقت اخیر و به ویژه پس از گزارشات اتحادیه اروپا مبنی بر اینکه همه تولیدکنندگان ، از جمله اپل ، قادر خواهند بود از درگاه های USB-C در همه گوشی ها استفاده کنند. باتری توجه زیادی را به خود جلب می کند. با این حال ، باید دید اپل چگونه به این موضوع واکنش نشان می دهد و چه اقدامات قانونی در آینده در دست اجرا است.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances