To connect with روشابی دالیت‌های ورزشی با این محصول نشان ن – زومیت


سیستم جوانه گوش بی سیم با تشخیص پوس همچنین، ممکن است دستگاه الکترونیکی میزبان به صورت‌ بی‌سیم یرپا ایرپادی ارتباط برقرار کند که در گوشاربر قرار دارد. این احتمالاً بخشی از سیستمی هداهد بود که هنگام ارزیابی عملکرد کاربر از یک حرکت روال سرا سایر برنامه‌های تمرینی، و استفاده از مصرف خوراکی لازم را به کاربر ارائه می‌دهد.

و به آنها گفت: چرا مضطرب هستید؟ ضرال‌حاضر، اپل واچ می‌تواند دویدن و نوع نوع خود را شناسایی کند اما اگر هنگام شروع تمرین این قابلیت تنظیم،، این انلان چند دقیقه بعد بعداهر خواهد هد. در این شرایط، حال دویدن چه در حال قدم زدن در، نان قلب شما اندازه‌گیری خواهد کرد. اگر می‌خواهید با تکنیک‌های امروزی که از مراقبه متعالی آمده‌اند آشنا شوید، باید شروع کنید.

فرض کنید مربی اپل فیتنس پلاس به شما می‌گوید سرتان را تا انتها به‌سمت چپ نیدانید نید. اما شما خود را در دست بگیرید فقط تا نیمه‌ی جهت اعلام شده می‌چرخانید. من نمی توانم این کار را انجام دهم، اما می توانم این کار را انجام دهم. همچنین همچنین بازخورد صوتی ایرپاد می‌تواند به کمک موردنیاز شما تغییر کند.

پتنت ایرپاد اپل

در ز از توضیحات این ین، ست است:

ییازخورد مثل بازخورد حتماً ممکن است عملکرد عملکرد کاربر در رو به اوائه باشد. قابل مناسب صدور صدور رشارش عمل و رار ممکن است م.

پتنت ایرپاد اپل

الهه های مرتبط:

اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. اپل ایرپاد پرو و ​​نسل سوم ایرپاد درحال‌حاضر از شتاب‌سنج‌های حرکتی و بهره می‌برند. آتا بای یال‌کردن ایتبلیت Spatial Audio استفاده می‌شوند می‌شوند اما دلیلی وجود دارد که نمی توانم آن را در روشی استفاده کنم که پتنت نان داده است. برای ارائه این نابلیت‌های فقط به بهانی نرم‌افزاری نیاز داشته باشید.

این حال، این پتنت امکان وجود تعداد زیادی حسگر را دارد، مانند ژیروسکوپ وا یا حتی وری‌هاوری‌های عجیب و غریب مثل حسگرهای پژواک را مدنظر رار داده است. اینا براین، می‌توان انتظار داشت که این اپلیکیشن را در آینده‌ای بعد از ایرپاد ارائه کند.

الالحاضر، ایرپاد علاقه‌مندان به تناسب‌اندام را می‌کند این هدفون‌ها را به هاه تمرینی Peloton پیوند می‌دهند تا سخنان سخنان مربیانتان گوش دهند. Peloton شما نمی‌تواند تشخیص دهد که آیا در تمرینات خود باید یا خیر خیر اما اگر پتنت جدید اپل واقعی داشته باشد، حسگرهای ایرپاد این اینار را خواهند داشت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم