Tic Tac بهترین درآمد درون برنامه ای در سه ماهه است & Zomit

[ad_1]

ویروس کرونا منجر به انزوای کاربران شده است. اما این بار ، تلخ و شیرین در دنیای فناوری ظاهر شده است. برخی از مغازه های لوازم جانبی ، مانند دوربین ، تعطیل هستند ، اما برخی از محصولات تجاری ، مانند لوازم جانبی کامپیوتر ، خوش آمدید. زیرا بسیاری از کاربران برای کار در خانه به ابزارهای متفاوتی نیاز دارند.

در این دوره ، محبوبیت برنامه های تلفن همراه به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. بسیاری از کاربران برای ادامه تحصیل یا کسب و کار خود به برنامه های مختلف نیاز دارند و برخی نیز به دلیل محرومیت ، برای توسعه وقت آزاد خود به برنامه های جدید متوسل شده اند.

البته در ماه های اخیر و با راه اندازی واکسن جهانی ، زندگی کاربران اندروید و iOS به حالت عادی بازگشت و آمارها نشان می دهد که پیکربندی برنامه های کاربردی پلتفرم اندروید 1.2 درصد و در پلتفرم iOS کاهش یافته است. 2.1 درصد ؛ اما درآمدها نه تنها کاهش نیافت بلکه افزایش یافت.

در مجموع ، کاربران سیستم عامل های Android و iOS در Google Play Store و Apple App Store بین ماه های جولای و سپتامبر 33.6 میلیارد دلار هزینه کردند. GSMArena گزارش می دهد که این پول شامل تمام فعالیت ها ، از جمله خرید اشتراک یا پرداخت درون برنامه ای می شود و اگر آن را با مدت مشابه در سال 2020 مقایسه کنیم ، شاهد رشد 15.1 درصدی خواهیم بود. بین جولای تا سپتامبر 2020 ، کاربران هر دو سیستم عامل 29.2 میلیارد دلار در Play Store و App Store هزینه کردند.

درآمد حاصل از این برنامه برای سه ماهه سوم سال 2021 است

درآمد iOS در دو سیستم عامل بیش از 21.5 میلیارد دلار بود. در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 ، انتظار می رود که اپل امسال 13.2 درصد رشد کند. البته گوگل به اپل نزدیک می شود. آمارها نشان می دهد که فروشگاه Play در طول دوره بازبینی 12.1 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است که نسبت به سال گذشته 18.6 درصد افزایش یافته است.

پس از ارائه اطلاعات مربوط به درآمد هر دو سیستم عامل ، آمارها به محبوب ترین و پولی ترین کاربران منتقل شد. اولین مورد از سودآورترین برنامه ها Tik Tak است که می تواند سودآورترین برنامه در پلتفرم iOS در طول سومین ماه سال 2021 باشد. بر اساس این گزارش ، اعداد موجود در TickTalk بیش از 3 میلیارد تنظیم شده است ، و در واقع تبدیل به اولین برنامه غیر فیس بوکی ، اما موفق به جمع آوری این اطلاعات مهم شد.

جملات دیگر:

اگر آمار Android و iOS را تعیین کنیم ، Tic Tac مفیدترین برنامه خواهد بود. اما در انزوابرنامه Google One بیشترین درآمد را در فروشگاه Google Play دریافت کرد و Tic Tac در رتبه دوم قرار گرفت. بیشترمی توانید لیست برنامه های محبوب را در هر دو سیستم عامل مشاهده کنید. آنچه به آمار بسیار توجه می کند ، اعداد موجود در بسترهای تبلیغاتی ویدئویی مانند دیزنی پلاس است که در ازای فروش ، محتوای خود را در اختیار کاربران قرار می دهد.

محبوب ترین برنامه های کاربردی در Android و iOS

اما بخش بازی های موبایل کمی رشد کرده است. در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2020 و بر اساس آمار ، بازی های موبایلی در سه ماهه سوم سال 2021 7.7 درصد افزایش یافت و توانست به درآمد 22.4 میلیارد دلار برسد. این تصویر بر روی سیستم عامل های Android و iOS توزیع شد. طبق آمار ، درآمد قمار تلفن همراه Play Store 13.1 میلیارد دلار و درآمد App Store 9.3 میلیارد دلار است.

درآمد بازی های موبایل در سه ماهه 2021

از آنجایی که قبلاً PUBG محبوب ترین پلت فرم بازی موبایل بود ، اعلامیه های اخیر نشان می دهد که PUBG توانسته شهرت خود را در بین کاربران تلفن های هوشمند و رایانه لوحی حفظ کند. از میان ارقام پردرآمدترین بازی موبایل ، 5 میلیارد دلار PUBG است و قماربازهای سراسر جهان از این نقل قول در سه ماهه سوم سال 2021 برای خرید برنامه PUBG استفاده می کنند. این حادثه شامل نسخه چینی بازی نیز می شود که گفته می شود با نام آسیایی دیگری اعلام شده است.

محبوب ترین بازی در Android و iOS

Honor of the King در رتبه دوم و Genshin Impact در رتبه سوم قرار دارد. اگرچه تاثیر Genshin کمتر از یک سال پیش گزارش شده بود. اما توانسته 2 میلیارد دلار درآمد برای این بازی تبلیغاتی ایجاد کند. در رتبه چهارم Pokemon Go قرار دارد که یکی از قدیمی ترین موارد است و پنجم Roblox است.

نظر کاربران Zomit در مورد عملکرد بازی هایی مانند PUBG یا برنامه هایی مانند Tic Tac Toe چیست؟ آیا خودتان از آن برنامه ها استفاده می کنید و هزینه آنها را می پردازید یا از کارت هدیه خود برای برنامه های دیگر استفاده می کنید؟

[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت

تماس با ما