Rockstar چگونه به سربازان بیشتری جان می دهد؟

[ad_1]

33ال 3332, در جزیره کنی (Coney Island)، جایی که طرفداران ارتش دو برابر روز اول اکران فیلم، به لطف باران شدید، آنها برای امضای جلیقه برند محبوبشان صف کشیده بودند. ولی اشکالی ندارد! زیرا با انتشار نسخه تعاملی این فیلم توسط راک استار در سال 2005، کار خشن و سبک بود. والتر هیل او جوایز زیادی دریافت کرد. این تغییر این بازی ویدیویی، در واقع تنها فیلم مجوزدار است که Rockstar مجوز تولید آن را داده است. (اگرچه در سال 1380 با همکاری SCi Games، نسخه تعاملی نسخه اصلی فیلم شغل ایتالیایی که در سال 1348 نیز ایجاد شد.)

برای این شرکت که در آن زمان مجموعه ای از بازی ها مانند Red Dead Redemption یا وجود نام هایی مانند Bully که در ایالات متحده محبوب بود را روانه بازار کرده بود، پروژه The Warriors در این بین چرخش عجیبی است. تصویر اصلی از دستاوردهای اصلی Rockstar در مرحله اول GTA به بعد می تواند Red Dead Redemption باشد که LA Noire و Max Payne 3 خوب هستند اما در واقع بازی های مربوط به قمار و Red Dead Redemption هستند. افکار عمومی. او انجام می دهد.

خارج از زمان فیلم و بازی، ارتش همچنین یک بازی بزرگ برای Rockstar است. به همان اندازه، تعداد فیلم های برنده جایزه والتر هیل افزایش زمان. این فیلم توضیح می دهد که اعضای قبیله نیویورک پس از فاجعه پارک Pelham Bay باید زنده بمانند. جزیره کنی (جزیره کونی) – شخصیت هایی که به طور خاص از هم جدا شده اند، بنابراین حافظه بصری ما هرگز خوب و بد را فراموش نمی کند و فیلم سریع تماشاگران را برای سال های طولانی نگه می دارد.

ارتش خود را با زمان زیاد مکث کنید فیلم هایی که باید ببینیم و نسخه تعاملی نیز از تجربه عمومی بهره می برد. راک استار در نهایت ده ها میلیون دلار سود کرد که معادل فروش یک هواپیما مانند قطره ای در اقیانوس است.

نظرات و انتقادات رسانه ای در آن زمان مثبت بود. خبررسان بازی وی نوشت: با توجه به موفقیتی که در پخش فیلم داشته، می توان این بازی را یکی از بهترین اقتباس های فیلم ویژه دانست. فضای تاریک و خشن، مبارزات و موسیقی که توانسته صداها را با رابط کاربری ایجاد کند از جمله مواردی بود که در بازی با انصاف نسبت به داستان اصلی گنجانده شده بود. در ورزش ارتش رویدادهای فیلم به ترتیب منظم جدید نظامی سول یوریک (یکی جدید با همان نام داستان او از آناباسیس وام گرفته شده است که روایت فتح کوروش جوان در سال 401 پیش از میلاد بر برادرش اردشیر دوم، امید به تاج و تخت ایران بوده و تا بازگشت و به دنبال آن لشکریان یونانی برای کشورشان ادامه خواهد داشت.

Rockstar مدیریت داستان شخصی را بر عهده چندین سرباز قرار می دهد. وقایع ابتدای بازی چند ماه پس از شروع یک سری فیلم نشان می دهد که در نهایت گروه را به خانه خود در جزیره کنی همپوشانی دارد، اما بیش از دو سوم بازی حاوی جزئیات اضافی است که رابطه بین اعضای تیم و اهمیت “دعوتنامه” ای را که کوروش برای همه گروه های نیویورک ارسال کرده است، برجسته می کند. پس از اتمام مراحل، بسته به نحوه ایجاد گروه، وظایف اضافی قفل خواهند شد نظامی عمیق تر بود. از طرفی می‌توان این بازی را یک جهان باز دانست و از طرفی سطوح آن توسط جعبه‌های شنی احاطه شده است که شامل مراحل اولیه و ثانویه می‌شود، گاهی خشونت‌آمیز و گاهی فقط توسط جمعیت شلیک می‌شوند. . ارتش از آن بازی هایی است که از خونریزی روی صورت بطری های شکسته و راکت های چوبی بیسبال نمی ترسد.

در سال 2005، جک تامپسون، یک وکیل مبدل آمریکایی، جنگی مستقل علیه راک استار و شرکت مادرش به راه انداخت. Tick-To Interactive راه اندازی شده است. یکی از شکایت های او حمله به یک ورزشکار جوان توسط یک راک استار آزاد است. او شکایت های متعددی را از محدودیت های سنگین عرضه عناوینی مانند Bully، GTA و Manhunt به ثبت رسانده و در نهایت اعلام شده است که هدف اصلی او اخاذی از تولید پول است و موضوع بازی است. ارتش با شکایتش با بمب شکست خورد!

درست است که قمار با اعمال مجرمانه خود به دلایل مختلف آزاردهنده است، اما می توان گفت که بازی نظامی در چندین مرحله از اسکله محکم تر است. از همان دقایق اول خواهید دید که بازی شور و شوق تخریب، آزار فیزیکی، ضرب و شتم و دزدی دارد. رامبراند، اولین شخصیتی که بازی را برای «قطار» شروع می‌کنید و بازیکنان را برای آنچه در جاده و ادامه بازی در انتظارشان است آماده می‌کنید، مشتریان ما را بی‌خانمان الکل برنده می‌کند. سریع ترین راه برای خرید قوطی های رنگ شده این است که رهگذران را بکشید، آنها را به فراموشی ببندید، آنها را در یک سطل زباله بزرگ بیندازید و در نهایت کیف پول آنها را بدزدید. راه دوم دزدی از یک فروشگاه لوکس یا شکستن استریوی باز پنجره است.

ساعت اول ارتش او همین راه را به سمت آموزش رفت و در اوج کار خود، در اعتراضات شهری که اعضای گروه های دیگر با پلیس و دستفروشان درگیر می شدند، به نیروها پیوست. تقریباً همه NPC ها در طول بازی با هم بحث و جدل دارند، از پلیس نیویورک تا مردانی که برای نجات جان شما اسپری بینی می فروشند. نبرد در طول بازی عمیق است، ابزارهای زیادی پشت سر گذاشته اند و حالا حریفان شما می توانند با ضربه زدن به شما یا به زمین زدن شما را بکشند. بله با یک بزرگسال ارتش با پیشرفت بازی، می توانید از تیم خود بخواهید که حمله کند، حمله بزرگی کند، فرار کند یا شما را دنبال کند.

با پایان آموزش ساده، روند بازی سرعت بیشتری پیدا می کند. همانطور که ارتش از قلمرو خود دفاع می کند، گروه های بیشتری مانند The Destroyers را ترک می کنند. با نابود کردن دشمنان زیر گردن، نیاز به حرکت بیشتر می شود. حضور پلیس با افزایش تبلیغات پیش از انتخابات بیشتر می شود و به نام نظم و قانون با رفتاری تهاجمی تر واکنش نشان می دهند و این در صورتی است که این گروه تجهیزات مدرن نداشته باشد.

با توجه به عرضه بازی بر روی کنسول های پلی استیشن 2، ایکس باکس و رایانه شخصی، مکانیزم و حساسیت جوی استیک ها در مقایسه با ظرافت های کنسول های مدرن چندان هموار نبوده و گاهی ناامید کننده هستند؛ به عنوان مثال، به دیگران بگویید و به اشتراک بگذارید ارتش در برخی از قسمت های بازی باید حرف W را رسم کنید و 10 ثانیه برای کسب امتیاز بیشتر با چالش بسیار بزرگی روبرو خواهید شد. چک پوینت ها به هیچ وجه استاندارد نیستند و بارگذاری از ابتدای هر مرحله انجام می شود، مهم نیست که چقدر فاصله دارند.

اگرچه مدیریت بازی گاهی خسته کننده است، اما با وجود استانداردهای امروزی، نمایش و ارائه بازی بی بدیل به فیلم اصلی است و فضای بازی به اعتقاد خود عمل کرده است. مانند نسخه پلی استیشن GTA: San Andreas، بافت بازی آنچنان چشم نواز نیست، اما پخش رادیویی دهه 1970 را با یک دی جی که مراحل را به شما نشان می دهد یا اعضای گروه را جایگزین می کند. نظامی آنها تفریح ​​کردند و نوشیدند، فقط یک رویداد بکر. بازیگران و بازیگران فیلم با تجربیات فیلم خود در ارتباط هستند و همگی این باور را دارند که ارتباط بین فیلم و بازی بیشتر و بیشتر می شود.

راجر هیل بازیگر کوروش که برای شرکت در این پروژه دعوت نشده بود نیز اهل راک استار است Tick-To Interactive او برای استفاده نادرست از صدا و ویدئوی خود در بازی نیم میلیون دلار درخواست کرد و تیک تو نیز در پاسخ به مالکیت مجوز این پروژه اذعان کرد.

آن تجربه ارتش این به شما بستگی دارد! اگر می خواهید در مورد یکی از برندهای نیمه معروف Rockstar بدانید، همان استودیویی که تجربه انجام GTA و Bully را در برنامه های خود دارد، انتخاب خوبی است. بازی با افزودن جزئیات، درک بهتری از داستان قبل از فیلم به ما می دهد و این در صورتی است که از مضمون کار با لوکیشن های موجود پیروی کند. شهر آزادی یک مکان در شهر نیویورک با ظاهری براق و خاکستری است که برای مصرف کنندگان طراحی و مهندسی شده است. در مقابل، تیم Rockstar Toronto منطقی تر از نیویورک بود. فقر در بسیاری از مناطق نیویورک حاکم است نظامی اگر محدودیت‌های گرافیکی پلی‌استیشن ۲ نبود، ظاهر بهتری داشت و صادقانه بگویم، این فرمت برای این سبک مناسب است و ارزش امتحان کردن را دارد.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت

تماس با ما