https decrypt.co 82355 el salvador president volcano powered bitcoin mining has begun

[ad_1]

به گزارش Dikripet ، رئیس جمهور السالوادور در توییتی اعلام کرد که این کشور کار روی صنعت استخراج بیت کوین را آغاز کرده است.

بر اساس توییت باکل ، السالوادور قبلاً حدود 500 دلار بیت کوین استخراج کرده است ، مقدار کمی که دولت قصد دارد به مرور زمان آن را افزایش دهد.

سگک استخراج بیت کوین

تصاویری از توییت باکل اولین درآمد بیت کوین کشور را نشان می دهد.

باکل گفت: “این اولین پروژه ای است که کمی از آتشفشان ، نیروگاه ملی جدا شده است.” باکل در اوایل این هفته ویدئویی را در توییتر منتشر کرد که نشان می داد کشور اولین قدم را در استفاده از انرژی زمین گرمایی آتشفشان برداشته است.

این ویدئو ، که بیش از 2 میلیون نفر آن را مشاهده کرده اند ، اطلاعات موقعیت مکانی یک منطقه جنگلی در السالوادور را نشان می دهد ، و متخصصی در ارتباط با بیت کوین من کار می کند. باکل در آخرین توییت خود گفت: “کار هنوز در حال آزمایش و شروع است.”

استخراج بیت کوین به دلیل انرژی زیاد و ردپای کربن ، جنجال زیادی ایجاد کرده است. با افزایش تحقیقات درباره تاثیرات زیست محیطی ارزهای رمزنگاری شده بر محیط زیست ، تعداد کارگران به محیط های تمیزتر و پر انرژی تر رفته است که یکی از آنها انرژی زیر آسمان است.

رئیس جمهور السالوادور در ژوئن سال جاری (ژوئن 1400) اعلام کرد که شرکت دولتی دولتی LaGeo بیت کوین “ارزان ، 100٪ تمیز و قابل بازیافت و تولید کربن صفر از آتشفشان” را خارج می کند.

علیرغم انتقادات زیست محیطی از رئیس جمهور ، مردم همچنان پذیرش بیت کوین را به عنوان تجارت مبادله ارز تقسیم می کنند.

دیدگاه باکلی در مورد بیت کوین

باکل برای اولین بار برنامه های خود را برای خرید بیت کوین به عنوان محبوب ترین واحد پول کشور در جریان کنفرانس میامی اعلام کرد. از آن زمان ، رسانه ها با موجی از انتقادات روبرو شدند ، به طوری که برخی از السالوادورها قانون بیت کوین را نماد سیاست باکل می نامند.

با وجود مخالفت با تصمیم باکل ، ماده 7 قانون بیت کوین ارز رمزنگاری شده را به عنوان روش پرداخت در آن کشور به رسمیت می شناسد. دولت این کشور نیز این اقدام را دو برابر کرده است.

دولت السالوادور مشاغل کوچک و متوسط ​​را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. شورای شهر گفت: “دولت بازرسان را برای بررسی قانونی بودن قانون به رئیس صنعت می فرستد.”

مقالات مرتبط:

منتقداني كه مخالف موضع گيري دولت بودند نيز مورد هدف قرار گرفتند. سایر مشاغل محلی در این منطقه به طور غیرقانونی بسته شدند ماریو گومزمنتقد بیت کوین در بیانیه ای در اوایل ماه جاری گفت: “پلیس هیچ کس را به دادگاه نبرد ، او آن شخص را ساعت ها یا روزها سرقت کرد.”

برگزاری بسیاری از اعتراضات و تظاهرات نشان دهنده مقاومت بسیاری از السالوادورها در پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش سنتی است.

اگرچه پرزیدنت باکل همچنان با آغوش باز به پذیرش بیت کوین ادامه می دهد ، اما جزئیات این پروژه همچنان مبهم است. به عنوان مثال ، چه کسی کلید خصوصی این بیت کوین ها را حفظ می کند؟ مراحل خرید بیت کوین در زمان خاصی از این کشور چگونه است؟

یک کارمند BlockBank گفت: “هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد و ما باید کاملاً شفاف باشیم.” زیرا پول جامعه به این مهم رسیدگی می کند. “

با این حال ، طرفداران بسیاری از بیت کوین در جهان وجود دارد ، از جمله جک مالرز، و مایکل سیلور پیتر مک کورمک، به عنوان سردترین فرمانروای جهان شناخته شده است.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

بهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین کاشت ناخن اصفهانbuying from shopبهترین تالار عروسی اصفهانسایت ایرانیلایک اینستاگرامبهترین اکستنشن مو تهران
تماس با ما