G21 با عمر عمرتری سه‌روزه رونمایی شد – زومیت


جل جایگزین GA G20 از راه رسیده و بهبودهایی در باتری و صفحه نمایش و دوربین ها است. مام از به‌روزرسانی‌ها ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای یا به هاه را اضافه نمی‌کنند که عثمانی تمایز شوند. به نظر به‌نظر می‌رسد این شرکت طرح یای معقول و بابل‌اعتماد برسیست.

اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

دلیل افزایش عمر عمرتری این است که HMD ییایی ح حالت‌های صرفه‌جویی صرفه‌جویی مصرف انرژی انرژی اعمال و آن محدودتراکرده است. تات اعمال شده است G21 می‌تواند سطح اول حالت صرفه‌جویی در تربیت را پس از به درصد درصد (به‌جای درصد درصد) فعال کند. اکنون که باتری آن به 100 درصد می رسد، می تواند میزان مصرف انرژی را افزایش دهد که باعث افزایش عمر باتری می شود.

20اید توجه کنیم که G20 ص یلی نیز با باتری 500 میلی‌متری عرضه می‌شود و همچنین، عمر تریاتری سه روزه روزها داده است. HMD USBاکثر سرعت شارژ را افزایش داده و را و ۱۸ تات می دهد (USBazgar USBa USB PD 3.0). ، این حال ، این فقط آدا آداپتور ۱۰ واتی در جعبه جعبه ؛ می شود اینا براین ، برای شارژ سریع دستگاه خود باید شارژری دیگر تهیه تهیه کنید. از پیشرفت‌ها این است که HMD گوشی را انتخاب می‌کند ۵ا ۵ برای ریک‌تراریک‌تر می‌کند و از ۹ ۲ مترمتر می‌شود.

دومین ارتقای بزرگ در G21 سبایشی با نرخ نوسازی مناسب است. .ل ال سی دی یشگرایشگر این دستگاه ه, ۵ اینچی است ست نرخ زیازی ۹۰ هرتزی را ارائه می کند. G21 نداند فیلمهای موجود در سرویس استریم نت فلیکس را با کیفیت HD کند کند. همچنین، اگر عمر باتری سه‌روزه می‌خواهد، باید حالت تطبیقی ​​را برای نمایش فعال در قعاقع نیازداشتن شتن ۹۰ هرتز، به‌منظور به‌منظور تری‌تریاتری نرخ نوسازی ۶۰ هشا.

ص اصلی G21 از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی دارای بهره می‌برد (G20 سنسور ۴۸ ۴۸اپیکسلی یاشت). HMD درباره جزئیات دیافراگم لنز و اندازه چیزی چیزی نگفته است ا رسا ویژگی Res Super Resolution کرده است که تصاویر گرفته شده را بهبود بخشیده است. حالت شب نیز وجود ردارد. همه این ویژگی‌ها خوب هستند ا20ا یداید فراموش کرد که حسگر ۵ ۵اپیکسلی لنز اولتراوید G20 در مدل جدید و اکنون تنها یک دوربین کرواکرو ۲ مگاپیکسلی و یک سنسور سنسور ۲ ۲ پیکساپیکسلی باقی مانده‌اند.

G21 قوی‌ترا تراشه قوی‌ترار قوی‌تر Unisoc T606 می‌شود عرضه شود. Cortex-A75، A55، Helio G35، A53 و A53 I ، در این محصول از زازنده زندهافیکی Mali G57 MP1 استفاده شده است. این تراشه با ۴ حافظه حافظه‌ی فظه‌ی و ۱۲۸ا ۱۲۸ بابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی همراهی هی. G21 گوشی دو رتهارته با اسلات کارت سه‌گانه است ست بنابراین ، ، همیشه نیدانید با کارت microSD فضای یازی بیشتر اضافه فه.

GA G21 اندرویدا اندروید می‌شود می‌شود اما برای یل بعد سیستم‌عامل نیز دهده است. دان بخشی از برنامه پشتیبانی نرمافزاری HML HMD، دوانی سیستم‌عاملی (یعنی اندروید و ۱۳ ۱۳) و سه سال پچ امنیتی فتافت خواهد داشت. D گفته HMD، این شرکت دو برابر بیشتر از زا پچ‌های امنیتی منتشر می‌کند.

21 ریاری حسگر حسگر اثرنگشت گوشی نوکیا G21 به رنگ Dusk

نندانند قبل، این گوشی هوشمند در دراره‌اش میزبان حسگر اثرگذار است. همچنین سیستم تشخیص چهره آن یای بازکردن دستگاه بهبودیافته است و اکنون می توانید شما را با ماسک و بدون اسکاسک دهد دهد.

GA G21 رنگ با قیمت ord ۱۷۰ رنگ رنگ رنگ ord Nordic Blue و Dusk بود بود (G20 با قیمت 100 یورو عرضه شد). USB 10 شلر شارژر 10 واتی و USB در جعبه‌اش دارد همه در برخی از برخیاطق با هدست و و فظافظ صفحهنمایش و باب بله‌ای یاهی هی. CaseAB بله‌ای Clear Case G21 از صد درصد داد بازیافتی ساخته شده است و یای خرید از Nokia.com دردسترس هداهد هد.

مرتبط الهي:

این گوشی جک 3، ی‌متریلی‌متری ی‌متری راردارد و می‌توان با آن هدف سیمی نوکیا را مورد استفاده قرار داد که یورهایورهای 40 متری متری ی‌متری را به‌کار می‌برند. همه اینها با قیمت ۳۱ ۳۱لار فروخته شده است. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

همین امروز در فیس بوک به Nokia Go Earbuds2 + بپیوندید. AWSirb TWS هی هی تریاتری ۲۴ ساعت و هیاهی IPX را ارائه ئه. Nokia Go Earbuds2 Pro نیز با صدای کم‌تأخیر در راه است که 45 دلار قیمت دارد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم