Foxconn و عربستان سعودی خودروهای الکتریکی را توسعه می دهند – Zomit


گروه فناوری فاکسکان در حال مذاکره با عربستان سعودی برای تمرکز مشترک بر توسعه خودروهای الکتریکی است. این اطلاعات هنوز رسمی نیست، اما گزارش جدیدی از Automotive News به نقل از “مطلعین” نقل می کند که در بیانیه ای گفته اند که صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان شرکت جدیدی به نام Velocity تشکیل خواهد داد که باید شریک تجاری بزرگ در مشارکت جدید باشد. .

به گفته پدال، این صندوق در حال حاضر حدود 450 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند و می خواهد در صنعت خودروهای الکتریکی مشارکت کند تا اقتصاد این پادشاهی نفت خیز را متنوع کند. بر اساس این سرمایه گذاری، فاکسکان، سازنده آیفون، بعداً محصولاتی از جمله نرم افزار، لوازم الکترونیکی و قطعات الکترونیکی برای خودروی الکتریکی جدید که قرار است در عربستان سعودی توسعه یابد، عرضه خواهد کرد. فاکسکان همچنین ممکن است شریک اقلیت در این سرمایه گذاری مشترک باشد.

ماشین برقی BMW

جالبتر اینکه در این گزارش آمده است که شرکت جدید قصد دارد از شاسی Beamo برای وسایل نقلیه الکتریکی استفاده کند و برنامه‌ها برای هر دو طرف قرارداد امضای قرارداد قبل از سال گذشته است. البته تاکنون چیزی تایید نشده است و گزارش های Automotive News تنها اطلاعات موجود در مورد این پروژه است.

بیامو به فکر جایگزینی وسایل الکترونیکی قدیمی با وسایل جدید است. این اولین بار نیست که این خودروساز آلمانی مجوز پلتفرم های خود را به تولیدکننده دیگری می دهد، زیرا شرکت ویتنامی VinFast از همان پلت فرم های BMW X5 برای شاسی شاسی خود استفاده می کند. رنجروور جدید لندرور همچنین از یک موتور 4.4 لیتری 8 سیلندر توربوشارژ دوقلو به عنوان آپشن استفاده می کند.

به عنوان آخرین نکته، Foxconn اخیراً با سه مدل Foxconn، Model C، Model E و Model T، که برای مشارکت با خودروساز تایوانی Yulon Motor طراحی شده‌اند، در صنعت خودرو مشارکت داشته است. این شرکت فناوری به تازگی کارخانه سابق Lordstown Motors در ایالات متحده را برای ساخت خودروی خود خریداری کرده است.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances