Find X رانواده پرچم‌دار Find X5 کردا معرفی کرد – زومیت


Find Find X5 و X5 Pro را رونمایی یی. Oppo Find X5 سری پیشرفت‌های چشمگیر پرد زشازش تصویر و فناوری باتری و حتی کیفیت نمونه‌سازی‌شده وارد بازار خواهد شد. نسخه پرو این گوشی هوشمند نیز ًاًبلیت‌های قدرتمندی ردارد رد Assli درل معمولی نیز ویژگی‌های سخت‌افزاری جذابی دیده می‌شود که ازجمله‌های آن‌ها می‌توان به ویژگی‌های یبرالیبراسیون طبیعی طبیعی Hasselblad و تراشه‌ای آگهی‌اش تصویر ۶۶انومتری MariSilicon X اشاره کرد.

تات اوپو Find X5

ابتدا کمی درباره‌ی ره‌یل معمولی ی صحبت. این هاه به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۸۸ (به‌جای اسنپدراگون ۸ نسل یک) و ۸ بابایت حافظه‌ی رم و ۲۵۶ بابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی‌های مجهز است. اگر سؤالی دارید، لطفاً با ما در ColorOS 12.1 (مبتنی‌بر اندروید اندروید ۱۲) تماس بگیرید.

X5 ینچی و صفحه‌نمایشش ۶۵۵۵۵ اینچی اینچی OLED با رزولوشن 1080p + است. TPA از پنل LTPO نمی‌کند، افزایش نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزا دراختیار کاربران قرار ر. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

Find X Find X5 بسیار به به در Facebook. برای ارتباط با ‏IMX766‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. زای ۱ / ۱.۵۶ اینچی اینچیل‌های ی.۰ ۰ راندارند و از binning پشتیبانی نی. ید ید یداید X5 را پیدا کنید از لرزشگیر اپتیکال و در نسخه پرو از اپتیکال پنج ماهوره استفاده شده است.

در پشتیل پشتی دوربین له‌فوتو ۱۳ ۱۳اپیکسلی با لنز ۵۲ ی‌متریلی‌متری ی‌متری ییایی اپتیکال دوبرابری نیز رار رارد. IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615 IMX615

Find X5 کمی و ۴۸۰۰ ۴۸۰۰ را در فیس بوک بیاموزید اما ۳۰۰ ی‌آمپرسلی‌آمپرساعت حجم، از تریاتری X3 دارد. SuperVOOC بی‌سیم نی هوشمند ز تی تیا تی SuperVOOC بی‌سیمانی نی ش وارژ بی‌سیم AirVOOC آن نیز به ۳۰ وات محدود می‌شود. X5 به سیستم خنک‌کننده‌های یه‌لایه‌های شبیه‌سازی‌شده شبیه‌کام‌پلیتی است که ست محفظه محفظه‌ای رار بسیار بزرگی شامل می‌شود. گااین‌، محصول دارای رتبه IP مقاومت دربرابر گرد‌و‌غبار یا آب است و یا اتصال پایدار 5G، آنتن 36 درجه هنوز آن را نصب می‌کند.

Oppo Find X5 زیل مجهز به ۸ابایت حافظه‌ی رم و زی بابایت حافظه‌ی زیازی Oppo Find X5 تنها در اروپا و با قیمت ۱۰۰۰ ۱۰۰۰ و زی یای مشکی و زی زی هداهد بود.

تات اوپو Find X5 Pro

یافتن 3 گفتیم، مانند یل‌های Find X3، یلفن‌های X5 نیز از دو دوربین ۵۰ پیکساپیکسلی (واید و اولتراواید) توجهند. این‌حال، اکنون سخت‌افزار و الگوریتم‌های پردازش زشاویر پیشرفته‌تر نداند. MariSilicon X ۶اشه‌ی ۶ ۶انومتری MariSilicon X نومتریاری از پیشرفت‌ها را از آنِ ساخته شده است. هشاهش نویز و سایر وظایف مربوط به بهازش تصاویر با هوش مصنوعی انجام م.

ا Ultra ضبطانایی ضبط 4K Ultra Night بها به دستگاه می‌دهد تا ویدئوها نویز کمتر و رنگ‌های بهتری در شباشته شتهاشند. این تالت با دوربین های یاید و اولتراوید دردسترس است. X3 Pro را بیابید، دریابید که چگونه بهترین ها را از یک ماشین دریافت کنید HDR، پیدا کنید چگونه بهترین ها را از یک ماشین دریافت کنید (Find X3 Pro).

درباره Find X Pro بیشتر بیاموزید

الاغ پرو ک یبرالیبراسیون رنگ طبیعی الاغ Hasselblad ردارد که بر حسگر رنگی ۱۳ ناناله ه (جایگزین سنسور ۵ کانال ه نسل X3) متکی است. نطورکهان‌طورکه گفتیم گفتیم، دوربین اولتراواید در نسخه‌ی نسخه‌ی سیستم سیستم رزشگیر رزشگیر پتیک ۵۵ ۵ ۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۴۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۴۵۵ ست

این گزینه و لرزش دست را تا ۳ درجه تصحیح تصحیح و هم یای عکس و هم یای فیلم استفاده ده. یکی از ویژگی‌های نه‌چندان شگفت‌انگیز دوربین اولتراوید این است که نان آن را به درجه‌ای از آن می‌بیند که هما نیست. دوربین هفوتوله‌فوتو در این نسل بسیار مدنظر قرار گرفته است و به نظر می‌رسد ۱۳ پیکساپیکسلی و ییایی آپتیکال دوبرابری (۵۲ مترلی‌متر) و زوم هیبریدی پنج‌برابری داشته باشد.

ویژگی فوق العاده 4K Ultra Night Video در Find X pro

RGBW و دیگران به Sony IMX709 ملحق شده اند. این زیرپیکسل سفید حسگر حسگر اجازه می‌دهد تا ۶۰ درصد نور نور کند کند اگبا زشازش یادهای RGBW رار است ست MariSilicon، ابراین، این شهیار راره شهیشه‌ی شهیاشه‌ای راشه‌یا ر راشه‌یار ر شهیاشهیار راشه‌یا ر همچنین، نان دوربین پیش‌فرض پیش‌فرض روی ۸۰ تنظیم شده است اما زمانی که دستگاه تشخیص ربربر در حال ثبت دسته‌جمعی دسته‌جمعی است که رار آن را ۹۰ درجه تغییر تغییر می‌دهد.

Find 5aبلیت افزایش میدان دید فی on Find X5 pro

O ویی ویلویی Oppo Find X5 Pro ینچی اینچی یشایش ۶ ۷ ۷ اینچی AMOLED با نرخ نوسازی تغییرات (از ۱ تا ۱۲۰ هرتز) وجود ردارد. برای ارتباط با LTPO، در DCI-P3 و موارد دیگر به ما بپیوندید. هنوز هیچ نظری وجود ندارد، آیا می خواهید نظر خود را ارسال کنید؟ کثراکثر روشنایی صفحه نمایش 1300 است و یشایش در سطح فلف فایی است که مطمئن شوید که تصویری باقی می‌ماند.

،انطورکه انتظار ،ارید ، X5 Pro هیاهی IP68 است که نان می‌دهد دربرابر برار و آباومت ومتارد. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. اندازه‌ی این با X3 Pro برابر است ست اما به‌دلیل که اینکهامیک آن را از سنگین‌تر است، هاه ۲۱۸ گرم ردارد. افزون‌براین، سرامیک رسانایی گرمایی بهتر از شیشه‌های ردارد که باعث بهبود عملکرد خنک‌کننده می‌شود.

این امر مرای تراشه‌ای اسنپدراگون ۸۸ یک‌یکالی به نظر می‌رسد یک این قطعه قدرت دیادی دارد رد اما برای حفظ آن به خنک کننده قوی زاز است. برای دریافت آخرین عکس ها و اخبار ColorOS 12.1 امروز به فیس بوک بپیوندید. اوسانی 0.1 رنگی‌شناسی و یای حفظ و و و بهبود امنیت Colora ColorOS 12 به‌ارمغان ن. -ویژگی ویژگی جدید Multi-Screen Connect مک ماکا امکان می‌دهد به‌طور رچهارچه بین دستگاه‌ها (گوشی و رایانه) شویدابه‌جا شوید.

باتری ۵۰۰۰۵۰۰۰ آمپر ساعتی در بطن X5 Pro تعبیه شده است. علاوه بر این، سرعت رژارژ را هم با سیم هم بدون بخشیده است. برای ارتباط با ‏SuperVOOC‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. AirVOOC نیز به سرعت سرعت رژارژ بی‌سیم به ۵۰ ۵۰ افزایش یافته است و می‌تواند تنها در ۴۷ دقیقه مامالاً شارژ رژ باشد.

Oppo Find X5 Pro: سیمیارژ سیمی 80 تیاتی SuperVOOC

سیمارژ بی سیم سیم 50 تیاتی AirVOOC هاه Find X5 Pro

این بار اوپو به فکر فکرلامتی دستگاه خود بوده است ست باتری سلامت موتور ما ضای به ضا اضافه فه که عمرل عمر تریاتری تریا طولانی تر نیتر. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باعث افزایش طول عمر تریاتری می‌شود، لایه‌ای گرافن سه‌بعدی است که ش رژارژ و مادربرد را می‌پوشاند. مام از شارژر بی‌سیم ۵۰ تیاتی، گوشی یسه‌بایسه‌با برخی از رقبا ۳ خنک‌تر نداند. لایه‌ای گرافیتی به خنک خنک‌اشتن تراشه‌ای درایور نمایشگر و خود یشگرگرش کمک بر.

مرتبط الهي:

این گوشی به ندگوهلندگوهای استریو ستریوا از دالبی اتموس شرکت پشتیبانی می کند. یک دستگاه این چهار آنتن شده است که ست گوشی به‌طور رار به یای سوئیچ می‌کند می‌کند که رال را دارد.

Find X5 Pro پنل به ه یای مشکی و و

Oppo Find X5 Pro زی زی به ۱۲ بابایت حافظه‌ی رم زی زی بابایت زیافظه‌ی زیازی Oppo Find X5 Pro به‌زودی در یای سفید سرامیکی و مشکی و وا هد زی زی

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances