Edgela Edge 30 Pro معرفی شد 22 کسیلکسی S22 اولترا با جذات جذاب و اولم استایلوس – زومیت


30لا از رار Edge 30 Pro با تات فنی جذاب و قیمت مقرون‌به‌صرفه یای بازارهای جهانی پرده‌برداری کرد ر اگر می‌خواهید درباره Edge Plus (2022) بیشتر بدانید، می‌توانید آخرین نسخه S22 اولیا کسی یای گلکسی S22 و ترلترا م به‌شمار مام‌عیا را دانلود کنید.

اج ۳۰ پرو شباهت بسیار به بهل پیشین پیشینارد رد طراحی بدنه کمی کمی یترلیتر و گونیایی تر به نظر میرسد. از ایشگرایشگر گوشی لایه‌ای از جنس جنسلا گلس ۳ سافظت ؛ می‌کند. یکهالی‌که ی‌کهل پشتی از جنسلا گلس ۵ است. ناحان موتورولا برای پایین نگه داشتن قیمت گوشی، رزا از جنس پلاستیک و حسگر اثر انگشت را یکپارچه با کلید پاور نظر نظر نداند.

5ار جدید موتورولا در رنگ‌های سفید و آبی و از هیاهی IP52 بهره می‌برد. بدین‌مفهوم که اج ۳ پرو روی غذاغذ مقابل پاش قطرات آب وماوم است و احتمالاً نمی‌توانم آن را در آب س ختاخت کنم.

Edge 30 Pro از یشگرایشگر ۶ ۷ ۷ اینچی + FHD با پنل POLED بهره و و امکان سوئیچ خودکار بین یای نوسازی ۶۰ ، ۹۰ ۱۲۰ p د دا دارد. Dolby Atmos ی دو سپیکر اسپیکر استریوا نیانی از یای Dolby Atmos نیز در خود د ردارد.

گوشی جدید الا از مجموعه دوربین نهانه بهره می‌برد: / دوربین اصلی از زل‌های بسیار بزرگ 1 , در رار لنز f / 1.8 پشتیبا نیانی از لرزشگیر اپتیکال و فوکوس رار تشخیص فاز جهته ؛ ؛ در حالی‌که دوربین اولتراوید از حسگری حسگریا پیکسل‌های ی ۰ ۰ ۶۴، لنز f / 2.2 و ویه‌یاویه‌ای دید ۱۱۴ درجه استفاده ده.

جلا اج پرو پرو - سفید

آجان ناسی ماکرو با دوربین اولتراوید خود دا دارد. کلم‌برداری با دوربین اصلی تا سقف 8K با نرخ ۲۴ نیهانیه و اولتراوید تا سقف ۴K با نرخ ۶۰ فریم‌برثانیه ممکن است در سوی دیگر دوربین‌های ۶۰ مگاپیکسلی با لا نز f / 2.2.

Snapdragon 8 Gen 1 Nomتری بقابق انتظار نومتری قدرت زشیازشی اج ج نومتری نومتری شهیاشه‌ی نومتری نومتری نومتری نومتری نومتری نومتری نومتری نومتری Snapdragon 8 Gen 1 شرکت می‌کند. FSar للا در آمریکا با رام ۸ ۱۲ بابایتی LPDDR5 و فظه‌یافظه‌ای ذخیره‌سازی ۱۲۸، ۲۵۶ا ۵۱۲ یوتی‌ابایتی UFS 3.1 به‌فروش می‌رسد. در یک‌کهالی‌که کاربران اروپایی این گوشی گوشی تنها در نسخه ۱۲ ۱۲ | ۲۵۶ ۲۵۶ابایتی در را می خواهند بکنند.

جلا اج ج پرو - قاب جابی

رار جدید از باتری ۴۸۰۰ میلی‌متری‌امپرساعتی بهره می‌برد و از شارژ سیمی و بی‌سیم ۶۸ و تات پشتیبانی نی. نسخه اروپایی اج ۳۰ پرو با شارژر ۶۸ و به‌فروش رسید در مدل‌های یک شارژر ۳۰ و درون جعبه‌اش خواهد داشت.

30 Edge 30 Pro صیا مامل اندوید 12 و بطابط اختصاصی اختصاصی My UX در دسترسیلاقه‌های افراد قرار ندویداهد هد. شرکت زنده‌زنده دو سال به‌روزرسانی سیستم‌عامل و سه سال به‌روزرسانی امنیت را برای دستگاه‌های جدید وعده داده است.

یکی از بهترین ویژگی‌های موتورولا اج ۳۰ پرو پشتیب‌نیانی از قلم استایلوس وسازمی‌گردد. درلا در ماه‌های آتی یک‌کلم استایلوس مقرون‌به‌صرفه‌هاه قاب کتابی برای پرچمدار جدیدش ارائه می‌کند که از همین باب، قلم م پشت گوشی رار می‌گیرد و آنجا نج نیز می‌دهد.

Edge 30 Pro طی ه‌هاه‌های آتی در زازارهای آمریکا و اروپا با صد رلار تخفیف ابتدایی، به‌ترتیب ۸۹۹ا ۸۹۹ ۹۹ رلار و در زازار اروپا با قیمت هد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم