“DJ Services” بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل در ایران را افتتاح می کند


سامسونگ ، بزرگترین خرده فروشی ایران ، روز پنجشنبه ، 29 اکتبر 1400 در میان اخبار و مدیران در دیجی سرویس افتتاح شد. با افتتاح این فروشگاه ، دیجی سرویس اعلام کرد که قصد دارد سهم بازار محصولات سامسونگ در زمینه تلفن های همراه و گجت ها را به استاندارد جهانی نزدیک کند.

اگر عصر پنجشنبه از بازار چارسو دیدن کنید ، از ازدحام جمعیت در طبقات مختلف ملک متحیر خواهید شد. جمعیت شلوغ منتظر ساعات افتتاح بزرگترین فروشگاه سامسونگ در ایران و مهمتر از آن دیدار بازیگر محبوب سینمای ایران ، “محمدرضا گلزار” هستند ؛ انتظار چند ساعت طول کشید.

سامسونگ با مساحت 1200 متر مربع بزرگترین خرده فروش در ایران است که در شمال شرقی طبقه همکف بازار چارسو واقع شده است ، جایی که قبلاً به فروش محصولات سامسونگ اختصاص داشت ، اما اکنون به یک فروشگاه تخصصی تلفن های همراه و لوازم جانبی تبدیل شده است. به رمضان نژاد ، مدیر فروشگاه ، در افتتاحیه گفت:

“این فروشگاه راهی مطمئن و راحت برای خریداران برای خرید محصولات جدید سامسونگ فراهم می کند.” “تا زمانی که آنها وارد این فروشگاه شوند.”

در این فروشگاه ، تقریبا 80 کارمند حرفه ای به همه سوالات شما پاسخ می دهند ، زیرا می توانید همه محصولات جدید سامسونگ را در نزدیکی خود ببینید و با آنها کار کنید تا هوشمندترین آنها را انتخاب کنید. نوری ، نام رئیس دیجی سرویس ، به دیجیاتو گفت:

“کلینیک از زمان ورود مشتریان و مراحل مختلف ، به عنوان مثال قبل از خرید ، هنگام خرید و پس از خرید ، به مسائل مربوط به مشتریان می پردازد.” این واحد بر اساس تجربه کاربر طراحی شده است تا بهترین تجربه خرید را در اختیار آنها قرار دهد. “

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances