“DJ Services” بزرگترین فروشگاه سامسونگ موبایل در ایران را افتتاح می کند


سامسونگ ، بزرگترین خرده فروشی ایران ، روز پنجشنبه ، 29 اکتبر 1400 در میان اخبار و مدیران در دیجی سرویس افتتاح شد. با افتتاح این فروشگاه ، دیجی سرویس اعلام کرد که قصد دارد سهم بازار محصولات سامسونگ در زمینه تلفن های همراه و گجت ها را به استاندارد جهانی نزدیک کند.

اگر عصر پنجشنبه از بازار چارسو دیدن کنید ، از ازدحام جمعیت در طبقات مختلف ملک متحیر خواهید شد. جمعیت شلوغ منتظر ساعات افتتاح بزرگترین فروشگاه سامسونگ در ایران و مهمتر از آن دیدار بازیگر محبوب سینمای ایران ، “محمدرضا گلزار” هستند ؛ انتظار چند ساعت طول کشید.

سامسونگ با مساحت 1200 متر مربع بزرگترین خرده فروش در ایران است که در شمال شرقی طبقه همکف بازار چارسو واقع شده است ، جایی که قبلاً به فروش محصولات سامسونگ اختصاص داشت ، اما اکنون به یک فروشگاه تخصصی تلفن های همراه و لوازم جانبی تبدیل شده است. به رمضان نژاد ، مدیر فروشگاه ، در افتتاحیه گفت:

“این فروشگاه راهی مطمئن و راحت برای خریداران برای خرید محصولات جدید سامسونگ فراهم می کند.” “تا زمانی که آنها وارد این فروشگاه شوند.”

در این فروشگاه ، تقریبا 80 کارمند حرفه ای به همه سوالات شما پاسخ می دهند ، زیرا می توانید همه محصولات جدید سامسونگ را در نزدیکی خود ببینید و با آنها کار کنید تا هوشمندترین آنها را انتخاب کنید. نوری ، نام رئیس دیجی سرویس ، به دیجیاتو گفت:

“کلینیک از زمان ورود مشتریان و مراحل مختلف ، به عنوان مثال قبل از خرید ، هنگام خرید و پس از خرید ، به مسائل مربوط به مشتریان می پردازد.” این واحد بر اساس تجربه کاربر طراحی شده است تا بهترین تجربه خرید را در اختیار آنها قرار دهد. “

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم