Chrome OS Flex بهایانه به به به کتاب Chromebook تبدیل کنید – زومیت


این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم. احتمالاً از آن‌ها خیلی می‌شوند وافزار قدیمی دارند یا کلاً کار ر. این‌حال، اگر گراهی وجود داشت که به‌جای دورانداختن آن نان از این‌ها دوباره استفاده کرد، می‌شد می‌شد!

Chrome OS Flex مارش اندروید آتوریتی، ل سیستم‌فزافزار م م مام Chrome OS Flex می‌توا نیدانید از آن یای نصب سیستم‌عامل کروم در ه‌هاه‌های مبتنی‌بر ویندوز یا مک استفاده ده. سیستم اصلی لپ‌تاپ یا رایانه شخصی یا مک شما را رایگان، کروم‌بوک یا کروم‌باکس می‌کند.

Flexl Flex را به‌عنوان ارزانی برای مودرهای آی‌تی گرفته شده است تا با کمترین قیمت یا بیشتر مستقر مستقر کند. البته این سیستم رایگان است و هر ربریاربری می تواند به آن کمک کند.

Chrome OS Flex همان کد اصلی کروم که روی کروم‌بوک نصب توسعه یافته است. این نمعنان‌معنا است که به سیستم‌عامل کامل، سیستنتل اسیستنت، نیانی ماهانه، پشتیبانی از زل پلی ی … دسترسی ریدارید. Flex امروز ردله‌ای دسترسی اولیه یه. اگر هیداهید آن را امتحان کنید، نیدانید به این لینک بزنید.

می‌دل می‌داند که تعویض مامل رایانه شما ممکن است به نظر برسد. To connect with شانه می‌توان تنها با استفاده از شلش USB به Flex ج جازه وارد شود.

مرتبط الهي:

این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم. OSا دنبال‌کردن دستورالعمل‌های ارائه‌شده‌ی گوگل، نیدانید از رایانه‌های شخصی خود در اجرای درایو استفاده و Chromeaml Chrome OS Flex را به‌صورت آزمایشی امتحانی انجام دهید. اگر تجربه استفاده از آن را راضی نکرد، نیدانید خیلی راحت دیسک بوتشدنی را جدا و فرمت کنید.

از Flex خوشتان، مراحل نصب را ادامه دهید و آن را به صورت کامل روی سیستم خود نصب کنید تا دیگر یای را به USB متصل نباشید. برای آشنایی با گروهی از افراد، آشنایی (به دست آوردن، به دست آوردن) با تکنیک های امروزی که از مراقبه متعالی آمده است. این رار می‌تواند جان تازه‌ای را به کامپیوترهای قدیمی بدهد حتی اگر س سال داشته شتهاشند!

سیستم عامل کروم فلکس پیشرفته تر پیشرفته CloudReady ست است که ًاً همین کار را انجام می دهد. Never Neveral۲۰ Never Neverl Neverl توسعه‌دهنده‌ی توسعه‌ی توسعه‌دهنده‌ی توسعه‌دهنده‌ی CloudRea است.

اگر به تازگی با CloudReady آشنا هستید، می‌توانید آخرین نسخه CloudReady را دانلود کنید به‌طوری سیستم عامل Chrome OS Flex.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances