Battlefield beta protection Call of Duty و Hilo Infinity

[ad_1]

در چند ماه آینده ، سه نام از اولین تیرانداز منتشر می شود: Halo Infinite ، Call of Duty: Vanguard و Battlefield 2042 ، همه در بتا هستند. اکنون که بازیکنان بتا هر سه این بازی را انجام داده اند ، ما را با یکدیگر مقایسه کرده اند تا ببینیم کدام یک ارزش خرید دارند.

خوشبختانه نسخه بتای هر سه بازی منتشر شده است و ما را در بازبینی آنها آزاد می گذارد. ممکن است این بتا به پایان رسیده باشد ، اما همچنان می توانید از افرادی که آن را بازی می کنند بپرسید. نگویید که می توانید گیم پلی آنها را تماشا کرده و خودتان تصمیم بگیرید.

هر سه این بازی ها تجربه خاص خود را دارند و می توانند شهرت معروف خود را حفظ کنند. اما از بین بازیهای ما ، یکی نزدیکترین مرحله تولید نهایی است.

Halo Infinite


این بازی در جدیدترین شکل خود نسبت به نسخه های قبلی خود تغییرات زیادی را تجربه کرده است. نه تنها تعداد داوطلبان بیشتر است ، بلکه سلاح ها ، مهارت ها ، وسایل نقلیه و حرکت های جدید نیز اضافه می شوند. این بازی تا به حال دو علاقه به betas داشته است که هر دو بر جنبه های مختلف بازی تمرکز کرده اند. هیچ اطلاعاتی از بخش داستان یا حالت جعلی پس از انتشار در دسترس نخواهد بود.

اگرچه این بتا برای همه طرفداران بازی در دسترس نیست ، اما می تواند توصیه هایی را از بازیکنان خود دریافت کند. بخش مهمی از بازی مهارت های جدیدی مانند Repulsor و Hook است. برای مدت طولانی ، Redit Halo مملو از فیلم هایی بود که ورزشکاران با دافعه تیراندازی می کردند. البته این بازی به دلیل گیم پلی سرگرم کننده و جدید خود نظرات مثبت زیادی نیز دریافت می کند.

بتاهای Halo Infinite همچنین شامل بازی های متنوعی برای نمایش انواع مختلف ورزش ها ، مانند (Team Fight) و (Shoot) است. بیشتر اوقات در اولین بتا بازی ، کاربران مجبور بودند با ربات های بازی مبارزه کنند که واقعاً هیجان انگیز بودند. اما در پایان بتای اول و در بتای دوم ، رقبا در حال ملاقات بودند.

البته مواردی وجود دارد که برخی از بازیکنان امیدوارند تا زمان انتشار نهایی بازی به آنها ادامه دهند. البته هیچ کدام از اینها به خودی خود مشکلی ندارند. محصولات عبارتند از:

  • روشهای ملاقات با بازیکنان
  • سلاح نصب کنید
  • چند ترفند را تکرار کنید

و برخی از حوادث کوچک مانند این که می تواند در بازی اصلی یا در نسخه به روز شده برطرف شود.

نبرد 2042


بتای جدید Battlefield به تازگی تکمیل شده است و نظرات مثبت و منفی زیادی دریافت کرده است. طرفداران بازی روش جدید استفاده از بازی تفنگ و مقیاس آن را تحسین کرده اند ، اما شکایات زیادی از جنبه های دیگر بازی شنیده شده است.

این بررسی بتا تنها یکی از سه بازی اصلی موجود در زمان انتشار است. این حالت دارای نقشه ، چهار متخصص و تفنگ دستی است. با این حال ، همه کسانی که در حال حاضر با آن روبرو شده اند مشغول صحبت در مورد مشکلات خود هستند که باعث شده Dice آنها را برطرف کند.

البته شبیه به یک بازی بزرگ مانند Battlefield 2042 وجود خط بتا است. اما تعداد خطوط آنقدر زیاد است که برخی تاخیر در بازی را برای ارائه گرافیک بهتر و بهتر به بازی پیشنهاد کرده اند. طرفداران همچنین از سیستم ریشه بازی ابراز نگرانی کرده اند. زیرا برخی از ویژگی های ویژه نسخه های قبلی این حق رای دادن در این کتاب ها یافت نمی شود. اینها شامل فیلمبرداری از عکس های صورت اول شخص ، مشاهده شده از زاویه و برگشت به عقب است.

اعتصاب دیگر طرفداران اعتصاب ویژه ای است که جایگزین نمادهای سیستم توزیع می شود. یکی دیگر از معایب این بازی عدم وجود کافی برای تشخیص دوست از دشمن است. پوشاندن همه این خطوط در کوتاه مدت تا زمان انتشار بازی غیرممکن است ، اما امیدواریم Dice بتواند تعداد آنها را تا زمان انتشار کاهش دهد.

Call of Duty: Vanguard


سه بتا از این بازی تا کنون منتشر شده است و همه آنها به پایان رسیده است. در اولین بتای خود که فقط برای کاربران پلی استیشن در دسترس بود ، بر روی سبک بازی جدیدی به نام Champion Hill تمرکز کرد که از ژانر معروف Gunfight الهام گرفته بود. اگرچه گرافیک ها و توسعه دهندگان با استفاده از قالب صحیح دستگاه گرافیکی آن باعث نافرمانی کاربران شده اند ، اما بسیاری از آنها می خواهند معادله این قالب جدید را تغییر دهند.

دو مسابقه دیگر بر چندین سکانس متمرکز بود. بتا دوم فقط برای کاربران پلی استیشن در دسترس است که بازی را پیش سفارش داده اند و بتا نهایی برای همه سیستم عامل ها در دسترس است. قسمت های دوم و سوم این بازی به دلیل آسیب و آب و هوای جدید مورد استقبال بسیاری از طرفدارانش قرار گرفته است. برخی تغییرات در بازی به درخواست بازیکنان انجام شد و Sledgehammer پس از انتشار اسامی جدید تغییرات در بازی را اعلام کرد.

Call of Duty: Vanguard ، اگرچه گرافیک زیبایی دارد ، اما گاهی با مشکلات ست و خط مواجه می شود و لذت تجربه را کاهش می دهد. اما این مشکلات بزرگ به نظر نمی رسند و قابل حل نیستند و ممکن است تا زمان انتشار بازی حل شوند.

خوشبختانه به نظر می رسد زمستان برای طرفداران نوع اول تیرانداز فصل رویایی باشد.

بیشتر بخوانید:


Battlefield 2042 آخرین بازی: نمی تواند بدتر باشد

از کانال YouTube Vijiato تماشا کنید

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت

تماس با ما
محتوای تولید شده در این وب‌سایت توسط هوش مصنوعی از داده‌های اینترنتی به دست آمده و مسئولیتی در قبال اعتبار آن نیست و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.