AMD اطلاعات دو پردازنده جدید جنوا و برگامو – زومیت را تایید کرده است


ایامادی در کنفرانس Accelerated Data Center از برنامه های نسل بعدی ریزمعماری Zen4 رونمایی کرد. ایمدی قرار است دو معماری پردازنده مبتنی بر Zenen را با کارایی بالا به نمایش بگذارد. سری EPYC با کد Genoa دارای حداکثر 96 هسته است و از آخرین خروجی فناوری حافظه DDR5 مبتنی بر PCI-Express 5.0 پشتیبانی می کند و اولین ارتقاء پلتفرم برای پشتیبانی از رابط CXL خواهد بود. بر اساس برآوردهای شرکت، پردازنده های جنوا آنها سال آینده عرضه خواهند شد، اما شرکت تاریخ خاصی را تعیین نکرده است.

به گزارش videocardz، جنوا فکر می کند بهترین عملکرد در جهان برای شرایط عمومی وجود خواهد داشت. این محصول دارای حداکثر 96 هسته Zen 4 با کارایی بالا است که بر اساس خروجی فناوری تایید شده 5 نانومتری ساخته شده و از حافظه نسل بعدی و فناوری I/O پشتیبانی می کند. خروجی با DDR5 و PCIe® 5 و جنوا با پشتیبانی CXL امکان گسترش حافظه برای برنامه های مرکز داده را فراهم می کند. در سال 2022 شاهد طراحی و عرضه آن خواهیم بود.

آیامودی همچنین EPYC Bergamo را تایید کرد و برخلاف شایعات، از یک ریزمعماری Zen4c جدید بهینه سازی شده برای ابر برای توسعه آن استفاده کرد. این شرکت برگامو را اعلام کرد این پردازنده تا 128 هسته دارد که از اکثر پردازنده ها بیشتر است x86 تا کنون منتشر خواهد شد.

پردازنده AMD

مقاله مرتبط:

برگامو این یک پردازنده با هسته بالا است که برای برنامه های ابری با 128 هسته طراحی شده است zej 4c عملکرد بالا. توسعه جدید zej 4c برای رایانش ابری مسابقه ای بهینه شده است. همچنین برای افزایش چگالی و بهره وری انرژی طراحی شده است تا فرآیندهای دارای چندین هسته در هر سوکت را کارآمدتر کند. برگامو این نرم افزار و ویژگی های امنیتی یکسان ارائه می شود و دارای یک سوکت سازگار است جنوا آره. این محصول در نیمه اول سال 2023 در مرحله خرید می باشد.

پردازنده AMD

ظاهراً طرح جدید تأیید می کند که محصول Zen4 از خروجی فناوری 5 نانومتری پیروی می کند. اگرچه چشم انداز این است که برگامو در سال 2022 راه اندازی شود، ایمدی ابر جدید EPYC خود را در نیمه اول سال 2023 رونمایی خواهد کرد.

نظرت در مورد عملکرد جنوا و برگامو چیست؟

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances