9 راه برای کاهش هزینه های بهسازی خانه


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این اطلاعیه ها را فاش می کند و سردبیران هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

شاید ماه ها منتظر تعویض قطعات، فرش های قدیمی و عکس های گم شده باشید، اما نگران هزینه تعمیرات هستید. در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا هزینه های بازسازی خود را بدون از دست دادن یکی از رویاهای بزرگ خود کاهش دهید. ارائه برنامه ای که شامل سرمایه گذاری باشد زمان بر و قابل تامل است، اما در نهایت ارزشش را دارد.

ساخت خانه

اگر به کمک یک متخصص نیاز دارید، اولین قدم این است که در مورد هزینه بازسازی خانه خود در شهرستان خود بپرسید. به عنوان مثال اگر به دنبال خانه بازسازی شده در ضلع غربی تهران هستید، می توانید سفارش خانه بازسازی شده را بدهید و پس از مدت کوتاهی از خدمات کارشناسان صنعت بهره مند شوید. از آنجایی که کارشناسان صنعت پین حقایق، پیشینه و اطلاعات را دارند، این موقعیت ها و نظرات مشتریان گذشته خود را در نظر بگیرید، می توانید از گزینه های بیشتری مطلع شوید.

9 نکته برای کاهش هزینه تعمیرات

1. بودجه بهبود خانه خود را تعیین کنید

برای ارائه برنامه ای متناسب با بودجه شما زمان و تلاش لازم است، اما در نهایت ارزش وقت گذاشتن را دارد. یک کتاب درست کنید و تمام اصلاحات و پیمانکاران را بنویسید. در این صورت می توانید با افزایش قیمت برخی از عوامل را نادیده بگیرید.

2. سبک خانه را تغییر دهید.

تمام دیوارهای آشپزخانه را جدا نکنید، وسایل کم مصرف یا کابینت های داخلی را نصب کنید که فضای اضافی به شما می دهد. به همه چیز در آشپزخانه خود فکر کنید و برنامه ای بسازید که همه چیز را پوشش دهد: آیا لازم است کشوها را عوض کنید؟ آیا می توانید کشوهایی با نمایندگی ها و قفسه ها تهیه کنید؟ شما می توانید کابینت های خود را عوض کنید و به جای اینکه همه آنها را عوض کنید، درها را عوض کنید.

3. دست بخرید

تعدادی لوازم خانگی، روشنایی، لوازم خانگی و سایر اقلام فرعی بخرید.

4. خودتان خانه را بازسازی کنید.

اگرچه کار خاصی دارد، اما می توانید تخریب بیرونی را خودتان انجام دهید، برخی از دیوارهای داخلی نیز به راحتی تخریب می شوند، فقط باید مراقب سیم ها و لوله ها باشید. مراقبت از خود در پایان روز کاری نیز می تواند در تسریع کار و کاهش هزینه ها موثر باشد.

5. تنظیمات نامنظم

بسیاری از بازسازی‌ها به موقع انجام می‌شوند و پیمانکاران انتظار دارند گاهی اوقات برای برخی کارها مشغول باشند و در برخی دیگر ساکت باشند. به عنوان مثال، تعویض پنجره در تابستان مورد علاقه است، بنابراین می توانید در بهار لوازم خریداری کنید و در صورت کم بودن درخواست با پیمانکار خود صحبت کنید. برنامه ریزی برای ساخت و ساز از قبل بهترین راه برای تعیین زمان بازسازی است.

6. لوله ها را در جای خود نگه دارید

سینک ظرفشویی را در آشپزخانه، حمام یا سایر وسایل حرکت ندهید. اگر نیاز به تعمیر لوله کشی دارید، هزینه های کلی شما می تواند بسیار افزایش یابد.

7. نور را تنظیم کنید

به جای نورپردازی در جعبه، به بهبود نورپردازی روی دیوارها و سقف ها فکر کنید، که اغلب انرژی بیشتری را تامین می کند و با ایجاد حفره ها در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و عایق را بهبود می بخشد.

8. ایده های خرید

راه های زیادی برای یافتن لوازم و تجهیزات با قیمتی با تخفیف وجود دارد. می توانید آن را از فروشگاه های آنلاینی که تخفیف ارائه می دهند خریداری کنید.

9. آشپزخانه را نبندید

به جای سفارش غذا از رستوران، می توانید مکان مناسبی برای آشپزی داشته باشید. مثلا مایکروفر، یخچال و … را غیرفعال نکنید تا مجبور نباشید از بیرون غذا بخرید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances