6 رفتار ما را به حمله قلبی سوق می دهد


برخی از عادت های بد در زندگی ما خطر حمله قلبی را افزایش می دهد که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد.

به گزارش The Best of Life، بسیاری معتقدند که بیشتر بیماری ها به دلیل ژنتیکی است که ما از والدین خود به ارث برده ایم.

این برای برخی صادق است، اما نه به این دلیل که ما به یک سبک زندگی سالم اهمیت نمی دهیم. در اینجا شش رفتاری که اغلب در زندگی خود داریم که خطر حمله قلبی را افزایش می دهد، آورده شده است.

1. صبحانه نخورید

صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوب کند یا آن را خراب کند. صبحانه انرژی لازم برای شروع روز و کنترل فشار خون را به ما می دهد. طبق تحقیقات، کنترل فشار خون تاثیر مستقیمی بر بیماری قلبی دارد.

1. کم تحرک

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ساعت های زیادی (بیش از 5 ساعت) در روز را صرف تماشای فیلم یا گشت و گذار در اینترنت می کنید، پس نمی توانید زندگی کنید. بیش از 42 درصد از سالمندان در ایالات متحده در شرایط ناتوانی زندگی می کنند که باعث می شود آنها از بیماری قلبی رنج ببرند.

3. بیشتر گوشت قرمز بخورید

6 رفتار ما را به حمله قلبی سوق می دهد

مصرف زیاد گوشت علاوه بر افزایش اسید اوریک خون، چربی خون را بالا می برد و همچنین باعث افزایش کلسترول می شود. افزایش چربی های بد خون که همان کلسترول است، رگ ها را مسدود می کند و خطر حمله قلبی را افزایش می دهد.

4. سیگار کشیدن

6 رفتار ما را به حمله قلبی سوق می دهد

در واقع، سیگار نه تنها به ریه ها آسیب می رساند، بلکه به کبد، قلب و رگ های خونی نیز آسیب می رساند. سیگار کشیدن، از جمله سیگار کشیدن، می تواند منجر به تصلب شرایین و سکته مغزی، درد قفسه سینه، بیماری قلبی و بیماری قلبی شود.

5. همیشه طرفدار شیرینی

6 رفتار ما را به حمله قلبی سوق می دهد

خوردن بیش از حد شیرینی ها در طول روز منجر به فشار خون بالا، درد، دیابت، چاقی و چاقی می شود که همه اینها به تنهایی به اندازه کافی بالا هستند تا خطر حمله قلبی را افزایش دهند. خوردن یک رژیم غذایی کم چرب و کم چرب نیز فواید مشابهی دارد.

6. افسردگی درمان نمی شود

افسردگی فقط چیز بدی نیست. همانطور که افسردگی بر سلامت ما تأثیر می گذارد، سلامت جسمی ما را نیز تحت تأثیر قرار می دهد و باعث می شود قلب ما آسیب ببیند.

خطر حمله قلبی در اثر استرس را افزایش می دهد و تولید هورمون یا فشار خون بالا را افزایش می دهد. سایر نوسانات خلقی مانند اضطراب، عصبانیت و ترس می توانند منجر به افسردگی شوند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances