5 کتاب که بهترین اطلاعات زندگی را در قلب خود پنهان می کنند


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این اطلاعیه ها را فاش می کند و ویراستاران هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارند.

ما انسان ها طوری طراحی شده ایم که محیط و شرایط روحی و جسمی را که با آن مواجه می شویم تغییر دهیم. آموزش به ما کمک می کند تا بر این فرایند کنترل داشته باشیم و کتاب می تواند از جهات مختلف به ما کمک کند. در حال حاضر ، کتابهای زیادی وجود دارد که می توانند جهان شما را تغییر دهند و به شما درس زندگی بدهند. اگر می خواهید درباره این کتاب ها بیشتر بدانید ، با ما همراه باشید.

1- کیمیاگر

کیمیاگر اثر پائولو کوئلیو مجموعه ای از درس های زندگی است. هدف اصلی این کتاب این است که رویاهای خود را دنبال کنید و خود را وقف راه هایی فراتر از اهداف کنید. کیمیاگر داستان یک چوپان اندلس است که در جستجوی گنج است و بنابراین شروع به سفر به اهرام مصر می کند. با رسیدن به بیابان مصر ، او با شاعر ملاقات می کند ، جایی که او رویاهای خود را بهتر درک می کند و آنها را دنبال می کند.

یکی از سرنخ های کلیدی در یک داستان کیمیاگر این است که تنها یک چیز وجود دارد که تحقق رویا را غیرممکن می کند و آن ترس از دست نیافتن است. راز زندگی این است که هفت بار روی زمین بیفتید و هشت بار بلند شوید ، و هنگامی که به چیزی نیاز دارید ، تمام جهان برای دستیابی به آن به شما کمک می کند. با توجه به اینکه کتابهای کیمیاگر بسیار آسان و خواندنی هستند ، پیشنهاد می کنیم بهترین ترجمه فایلهای الکترونیکی یا PDF را در اسرع وقت خریداری کرده و با خواندن و یادگیری از آن زندگی خود را تغییر دهید.

2- اندیشه ها: افکار یک ذهن جدید

اگر می خواهید تنها یک کتاب با این نام ها بخوانید ، بگذارید آن کتاب یک اشتیاق باشد: انعکاس یک ذهن جدید. کار کارول دوک ، نویسنده این کتاب ، بسیار مهم است. این مهمترین نکته ای است که همه باید از آن آگاه باشند: توانایی ها و مهارت های شما منحصر به فرد نیستند و می توانند در هر سنی ایجاد شوند. اگرچه بسیاری از مردم معتقدند که ژنتیک سرنوشت آنها را تعیین می کند ، اما دوک سعی می کند تحقیقات علمی انجام دهد تا نشان دهد این درست نیست.

در کتاب دوک آمده است که آنچه از ژنتیک مهمتر است نظر شماست. او گفت: “اولین چیزی که باید به آن اعتقاد داشته باشید این است که بتوانید بهتر و موفق تر باشید.” دوک پیشنهاد می کند که می توانید همه چیز را به راحتی با تغییر نظر خود تغییر دهید. این تکنیک ها همچنین به شما کمک می کند تا تفکر خود را تغییر دهید.

3 انسان در جستجوی معنا

این کتاب می تواند در سخت ترین دوران زندگی به شما کمک کند. مردی که در جستجوی تمرکز است یادآور روانپزشکی به نام دکتر است. ویکتور فرانکل از مرگ در آلمان نازی. اگرچه این کتاب بسیار جالب و در عین حال ترسناک است ، اما همچنین مشکلی را ایجاد می کند که اگر موضوعی در زندگی خود داشته باشید ، می توانید از تمام مسائل زندگی صرف نظر کنید.

از سوی دیگر ، اگر هدفی در زندگی ندارید ، مهم نیست که زندگی شما چگونه است ، باز هم به رضایت نخواهید رسید. فرانکل پیشنهاد می کند که از طریق تشویق و پاسخگویی فرصتی برای وارد شدن به اشتیاق و تصمیم گیری در مورد مسیر عمل وجود دارد. این انتخاب به ما قدرت می دهد و به ما قدرت می دهد. از سوی دیگر ، کتاب انسان در جستجوی معنا نشان می دهد که با تمرکز بر چیزی می توانید به آن دست پیدا کنید. فرانکل با تمرکز بر معنای عمیق تر رنج خود توانست از آشویتس جان سالم به در ببرد.

4- قلعه حیوانات

قلعه حیوانات یک توهین سیاسی است که توسط جورج اورول در سال 1945 منتشر شده است. داستان این کتاب در مورد پرورش حیوانات انسانی است که علیه صاحبان آنها پرداخت می شود و از این طریق کامل می شود. با این حال ، آزادی که آنها به دست آوردند به سرعت در فرهنگ خوک قوی و خطرناکی به نام ناپلئون از دست رفت.

یکی از مهمترین درسهایی که کتاب حیوانات به شما می آموزد این است که در موقعیتی قدرتمند به دیگران احترام بگذارید. شجاع بودن و راست گفتن درس دیگری از این کتاب است و این واقعیت که حتی یک فرد بسیار باهوش به این معنا نیست که باید کاری مفید برای شما انجام دهد. اگر طبق این اصطلاحات به مطالعه کتاب قلعه حیوانات علاقه دارید و از آن بیشتر یاد می گیرید ، پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت لوازم الکترونیکی قلعه حیوانات را خریداری کرده و از خواندن کتاب لذت ببرید.

5- شجاعت: قوی ، پرشور و صبور

مهمترین ویژگی هر کارآفرین تمرکز بر ملاحظات رشد است. به هر حال ، بسیار مهم است که بسیار شجاع باشید. شجاعت به معنای داشتن میل و توانایی پیش رفتن به هدف ، مهم نیست که چقدر سخت و استرس زا است. دستیابی به نتایج خوب مستلزم تلاش و فداکاری است. اینکه بتوانید بیشتر و بیشتر تلاش کنید و اشتیاق خود را از دست ندهید ، کلید موفقیت است. این موضوع اصلی کتاب افسردگی: قدرت ، استقامت و صبر آنجلا داک ورث است.

در نهایت ، خواندن برخی کتاب ها می تواند به شما آموزش دهد و می تواند در زندگی شما تغییر ایجاد کند. بنابراین ، اگر تمایل به یادگیری و رشد دارید ، خواندن کتابهایی را که در این مقاله به آنها پرداخته ایم فراموش نکنید و از خواندن آنها لذت ببرید. این کتاب ها می توانند طرز فکر شما را در مورد زندگی و جهان پیرامون شما تغییر دهند و زندگی شما را غنی کنند.

نویسنده: مینا معین اسلام

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم