5 شرایط سالم برای نظافت زمین


جهان در حال حاضر تنها خانه ای است که ما در کل جهان می شناسیم و بدیهی است که برای حفظ سلامت خود از آن مراقبت کنیم. جهان همیشه در زندگی روزمره ما تعادل ایجاد می کند ، که به نوبه خود تعادل را در رفتار روزانه ما ایجاد می کند. زمین از سه قسمت هیدروسفر ، لیتوسفر و جو تشکیل شده است.

از زمان ایجاد زمین تا به امروز ، بخش ما قادر به ایجاد شرایطی برای زندگی بر روی زمین و ایجاد زمین یا زیست کره است. مراقبت جهانی با ایجاد امنیت در همه جنبه های سلامت جسمی و روحی جهان ایجاد می شود. برنامه ریزی پایدار در هیدروسفر ، لیتوسفر و آب و هوا ضروری است تا بتوانیم به عنوان یک آب و هوای کره زمین به حاکمیت زمین ادامه دهیم. علاوه بر انجام چنین کارهایی در جهان ، می توان گام های کوچکی در سطح شخصی برداشت تا در نهایت به هدف بزرگ ثابت ماندن و مراقبت از جهان دست یافت. در این مقاله ، ما در مورد پنج راه ساده که می توانیم از خانه خود به تنهایی محافظت کنیم ، بحث خواهیم کرد.

کمتر بخرید

برای تعمیر و تعمیر ابزارها و تجهیزات خود نیازی به دانستن نحوه تعمیر و بازسازی آنها ندارید. در سرتاسر جهان افرادی هستند که اقلام خراب ناپذیر را ذخیره می کنند تا بتوانند از محصولات بهداشتی داخلی برای درمان سایر موارد استفاده کنند. چنین سخت افزاری به دلیل انتقال Kabid-19 به تأخیر افتاده است ، اما برخی از آنها هنوز به خوبی کار می کنند و می توانید دستگاه بی فایده خود را به یک وسیله مفید برای تعمیر موارد دیگر تبدیل کنید. همچنین می توانید به جای خرید مجدد ، دستگاه را برای تعمیرات جزئی در اختیار متخصصان بگذارید.

انرژی خانه

اگر هنوز گرم هستید با وجود اینکه خانه شما سرد است ، به پنجره های خود نگاه کنید. می توانید ترک ها و گوشه های در و پنجره های خود را با مخازن آب در آکواریوم یا چسب بپوشانید تا از تهویه مطبوع داخل ساختمان جلوگیری کنید. همچنین با نصب درها روی پنجره های خود می توانید حرارت ورودی به خانه را تا 80 درصد کاهش دهید.

در زمستان می توانید با پوشاندن کولر با وسایل لازم از گرما جلوگیری کنید. علاوه بر این ، با گرم نگه داشتن لباس در خانه و کاهش سطح گرما ، در مصرف انرژی و ذخیره سوخت صرفه جویی می کند و به کاهش انتشار گازهای محیطی کمک می کند.

اقیانوس

یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که 26 نوع مختلف از مواد شیمیایی در آب آشامیدنی آمریکا وجود دارد. سعی کنید داروهای خود را در سینک حمام یا آشپزخانه قرار ندهید و راهی بهتر و ایمن برای دفع آنها پیدا کنید. می توانید داروی خود را به داروخانه اضافه کنید تا برای استفاده دیگری پس گرفته شود. بسته بندی برخی از داروها نحوه دفع آنها را توضیح می دهد. قبل از هر کاری دستورالعمل ها را بخوانید. در صورت عدم وجود دستورالعمل ، می توانید آن را با موادی مانند خاک ، قهوه و چای یا کود حیوانی مخلوط کرده و در سطل زباله قرار دهید.

از پلاستیک استفاده نکنید

همه پلاستیک ها برای بسته بندی مواد غذایی و تغذیه بیش از 10 میلیون تن زباله در سال استفاده می شود. برای خرید میوه و سبزیجات می توانید از سبدها و کیسه های پلاستیکی قدیمی خود و حتی کیسه های پارچه ای خود استفاده کنید. همچنین می توانید از زیپ برای نگهداری مواد غذایی در خانه استفاده کنید که دوام بیشتری نسبت به کیسه غذای یخ زده دارد و می توان چندین بار از آن استفاده کرد.

کارهایی که می توانید در خانه انجام دهید

آب باران و طوفان آزاد شده می تواند روغن موتور ، زباله و میکروارگانیسم ها را به داخل آب منتقل کند ، که می تواند خطری برای سلامتی آب ایجاد کند. با ایجاد باغ و کاشت درخت و درختچه در باغ ، می توانید به جریان آب و فیلتر طبیعی آن با خاک کمک کنید. زهکشی معمولاً به آبی اطلاق می شود که آسفالت یا سنگ است و وارد زمین نمی شود. می توانید سیاه چال خود را به مسیری ببرید که به باغ منتهی می شود. شما می توانید با نصب یک مخزن آب و قرار دادن یک چاه روی آن و استفاده از آن برای آبیاری باغ خود یا جاهای دیگر ، آب باران را جمع آوری کنید.

در صورت امکان می توانید با ایجاد سقف سبز از هدر رفتن آب باران جلوگیری کنید. سقف سبز دارای یک لایه چوبی است که مانند اسفنج آب را جذب می کند. این روکش ها علاوه بر محافظت در برابر باران ، می توانند در برابر تولید برق داخلی و سر و صدای محیط نیز محافظت کنند. علاوه بر این ، چنین سقفی عمر بیشتری نسبت به سقف قدیمی دارد و می تواند هزینه ساخت و ساز را برای سالهای طولانی کاهش دهد.

البته برخی از این راه حل ها برای همه اقلیم ها مناسب نیستند و برای توسعه راه حل های اضافی مانند پشت بام سبز نیاز به مشورت با محیط زیست است. با این حال ، اقدامات کوچکی مانند استفاده مجدد از مواد شیمیایی و استفاده از کیسه های پلاستیکی می تواند به روال روزانه ما تبدیل شود و هر ساله بسیاری از زباله های غیر ضروری را در سراسر جهان کاهش می دهد.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances