3 ارز دیجیتال فوق العاده مفید برای مشاغل کوچک

در ازای انجام کار، ماینر برنده همچنین مجاز است مقداری بیت کوین جدید را «چاپ» کند تا پاداشی به بیت کوین به خود بپردازد که در حال حاضر حدود 140000 دلار ارزش دارد. روز سه‌شنبه Parity فاش کرد که با رفع اشکالی که به هکرها اجازه سرقت ۳۲ میلیون دلار از چند کیف پول چند امضایی را می‌داد، سهواً دومین نقصی را در سیستم‌های خود ایجاد کرده است که به یک کاربر اجازه می‌دهد تنها مالک هر کیف پول چند امضایی باشد.. این امر مستلزم تغییر در کدی است که اتریوم را کنترل می‌کند و سپس این تغییر توسط اکثریت پایگاه کاربران اتخاذ شود. در واقع، یک کاربر به طور تصادفی صدها کیف پول را به طور همزمان دزدید و سپس در حالی که سعی داشت آنها را پس بدهد، آنها را با وحشت آتش زد. اگر به سیستم مالی برای ذخیره وجوه خود یا Dropbox برای ذخیره فایل های خود یا YouTube برای میزبانی ویدیوهای خود اعتماد دارید، دیگر نیازی به استفاده از نسخه های غیرمتمرکز کمتر کارآمد آن خدمات ندارید. بر اساس گزارش ها، پس از یک سری اشکالات در یک سرویس کیف پول دیجیتال محبوب، یک توسعه دهنده کنجکاو به طور تصادفی کنترل و سپس قفل کردن وجوه را به دست گرفت، بیش از 300 میلیون دلار ارز دیجیتال از دست رفت.

اگر قرار باشد آنها به طور گسترده برای استفاده در دنیای واقعی مورد استفاده قرار گیرند، آنگاه مردم باید آن دارایی های کمیاب را بخرند و بنابراین ارزش آنها لزوماً بالاتر از امروز خواهد بود. اما شاید همه چیز مانند پنج سال گذشته ادامه یابد. فیس بوک اعلام کرد که می خواهد این ارز از نیمه اول سال آینده در دسترس باشد و معتقد است که بسیاری از 2 میلیارد نفری که در حال حاضر در خدمات شرکت هستند، روزی به طور منظم از ارز جدید برای خرید چیزها یا ارسال پول بین المللی استفاده خواهند کرد. به عنوان مثال، از زمانی که اولین بیت کوین در سال 2009 ایجاد شد، تعداد کل موجودات به آرامی و با سرعتی رو به کاهش در حال رشد بوده است و این اطمینان را می‌دهد که در حدود سال 2140، 21 میلیون بیت کوین استخراج خواهد شد و دیگر هرگز ساخته نخواهد شد.. همچنین در سال 2018، شهرستان سمینول، وصول مالیات آن زمان فلوریدا، جوئل گرینبرگ جمهوری خواه، گفت که برای برخی از هزینه ها به بیت کوین پرداخت خواهد کرد. در سال 2018، ایالات متحده

چهار راه برای تسلط بر Digital Currency بدون عرق کردن

دور شدن مادورو از ایالات متحده "تحقیق در مورد ایالات متحده فرضی علاوه بر این، معرفی ارز الکترونیکی به مقامات این امکان را می دهد تا تسهیلات بانکی را به افراد محروم از نظر مالی گسترش دهند، تمام تراکنش های مالی و فعالیت های اقتصادی را به طور کلی مستند کنند. طرف مقابل ارزهای دیجیتال، پایگاه های داده غیرمتمرکز هستند. این است که برای اکثر مردم، اکثر اوقات، هیچ نقطه ضعفی برای پایگاه داده متمرکز وجود ندارد. برای مثال، بیت کوین یک پایگاه داده بزرگ است که نشان می دهد چه کسی مالک چه بیت کوینی است، و چه تراکنش هایی بین آن مالکان انجام شده است. در نوع خود، این مقدار کمی است. متفاوت از یک بانک معمولی، که اساساً فقط یک پایگاه داده بزرگ است که چه کسی مالک چه پوندی است و چه معاملاتی بین آن مالکان انجام شده است. این همان چیزی است که به عنوان "چنگال" شناخته می شود، و قبلاً چندین بار در گذشته اتفاق افتاده است (این همان چیزی است که رقبایی مانند Litecoin و Dogecoin هستند). برخی از ارزهای دیجیتال، مانند لایت کوین یا دوج کوین، همان هدف بیت کوین – ساختن یک ارز دیجیتال جدید – را با تغییراتی در برخی از جزئیات انجام می دهند (مثلاً سرعت تراکنش ها یا تضمین سطح اولیه تورم). میزان دقیق انجام این کار از ارز دیجیتالی به ارز دیجیتال دیگر متفاوت است، اما بیت کوین مثال خوبی است: هر 10 دقیقه یا بیشتر، یک ماینر به طور نیمه تصادفی انتخاب می شود تا کار انجام تمام تراکنش هایی را که در مورد آنها شنیده اند انجام دهد، آنها را تایید کرده و آنها را تایید کند. آنها را در یک بلوک از تراکنش‌ها جمع می‌کنند و سپس به زنجیره اضافه می‌کنند.

آیا شما Digital Currency کامل شما می‌توانید؟ 10 نشانه شکست

کار واقعی بسته‌بندی تراکنش‌ها آسان است، اما هزینه واقعی از روش انتخاب برنده ناشی می‌شود. اگر رمزارزها اجازه دهند بر این محدودیت‌ها غلبه کنند، ممکن است از نظر فنی جرم و جنایت را ترویج کنند، اما نه آن گونه که اکثر منتقدان ارزهای دیجیتال می‌گویند. با این حال، به جای بازگرداندن پول، تمام وجوه موجود در کیف پول‌های چند امضایی را به‌طور دائم قفل کرد، بدون اینکه راهی برای دسترسی به آن‌ها وجود داشته باشد. سایر بانک‌های مرکزی نیز به دنبال راه‌اندازی نسخه‌های دیجیتالی ارزهای خود هستند و اساساً دسترسی به وجوه بانک مرکزی را که در حال حاضر فقط بانک‌های تجاری می‌توانند از آن استفاده کنند، گسترش دهند. همانطور که فقط از نمونه روزنامه ما می بینید، اطلاعاتی که در وب عمیق جمع شده اند، ارزش بسیار زیادی دارند. برای مثال، لایحه‌ای در پنسیلوانیا برای اصلاح قانون صدور مجوز انتقال پول در تلاش برای پوشش دادن VCB ارائه شد. ماینینگ همیشه حرارتی معادل انرژی مصرف شده تولید می کند – به عنوان مثال، 1000 وات تجهیزات معدن همان مقدار گرما را تولید می کند که یک عنصر گرمایش 1000 واتی که در یک بخاری برقی فضایی، جکوزی، آبگرمکن یا وسایل مشابه استفاده می شود.

دیگران، مانند اتریوم یا بت، همین اصل را می‌پذیرند، اما آن را برای یک هدف خاص به کار می‌برند: رایانش ابری یا تبلیغات دیجیتال در مورد آن دو. همه آنها زیربنای اساسی یکسانی دارند: آنها از یک "بلاک چین"، یک رکورد عمومی مشترک از تراکنش ها، برای ایجاد و ردیابی نوع جدیدی از توکن دیجیتال استفاده می کنند – نوعی که فقط می تواند بر اساس قوانین توافق شده ساخته و به اشتراک گذاشته شود. شبکه، هر چه که باشند. اما، در نمودار بالا به وضوح می‌بینید که نوسانات اکنون در وضعیت پایداری قرار دارد و بسیاری از سرمایه‌گذاران معمولی امروزه سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال را آغاز کرده‌اند. پست های وبلاگ منتشر نشده یا فهرست نشده، گالری تصاویر، فهرست فایل ها، و مقادیر ناگفته محتوایی وجود دارد که موتورهای جستجو نمی توانند آنها را ببینند. این بیانیه مطبوعاتی جایگزینی برای بیانیه/ دفترچه پروکسی نیست و سایر اسناد INTAC و HSW International, استخراج رمز ارز Inc. در زمان مناسب به SEC ارسال خواهند کرد. پس از یک سری مصاحبه با متقاضیان در ماه ژوئن، بانک دو فرانس شرکت کنندگان آزمون را در ماه جولای انتخاب خواهد کرد.

هشت درخشان راه‌ها به نمایش مخاطبان شما درباره Digital Currency

300 میلیون دلار از دست رفته به دنبال کشف اشکالی در ماه جولای است که منجر به سرقت 32 میلیون دلار اتر از تنها سه کیف پول چند امضایی شد. اصلاح آن اشکال منجر به نقص در سیستم Parity شد که به طور تصادفی باعث توسعه 199 شد. برخلاف اکثر هک‌های ارزهای دیجیتال، این پول عمداً گرفته نشده است: به طور مؤثر به طور تصادفی از بین رفت. کاربر، "devops199"، ظاهراً به طور تصادفی این نقص را ایجاد کرده است. بنابراین، سیستمی با ارزهای رمزنگاری شده امکان یک نقطه شکست مانند یک بانک بزرگ را از بین می‌برد و مجموعه‌ای از بحران‌ها را در سراسر جهان به راه می‌اندازد، مانند بحرانی که در سال 2008 با شکست مؤسسات در ایالات متحده آغاز شد.. در 18 سپتامبر 2019، مارک زاکربرگ در دیدار با رهبران ارشد دموکرات سنا گفت که لیبرا در هیچ کجای جهان بدون دریافت مجوز اولیه از تنظیم کننده های ایالات متحده راه اندازی نخواهد شد.

یک راه حل آسان برای Digital Currency خود می خواهید؟ این را بخوان!

بسیاری از موانع پذیرش ارز دیجیتال با مشارکت فعال ایالات متحده و دلار دیجیتال به بهترین وجه برطرف خواهد شد. ارزی که فقط یک نفر استفاده می کند، ارز چندانی ندارد. پس از اینکه شخصی از بیت کوین استفاده کرد، ماینرها ریاضیات پیچیده ای را برای تایید مشروعیت تراکنش های خود انجام می دهند. این یک رکورد تاریخی غیرمتمرکز از تغییرات در مالکیت دارایی است، خواه صرف یک بیت کوین یا اجرای یک "قرارداد هوشمند" پیچیده در یکی از ارزهای دیجیتال نسل دوم مانند اتریوم باشد. یک بیت کوین واقعاً به عنوان یک جسم فیزیکی – یا حتی دیجیتالی – وجود ندارد.

اگر من 0.5 بیت کوین در کیف پول دیجیتال خود دارم، به این معنی نیست که نیمی دیگر در جای دیگری نشسته است. در واقع این به چه معناست؟ این کنترل می تواند به همان اندازه برای مقابله با پولشویی و سایر فعالیت های غیرقانونی استفاده شود. اگر بانک مرکزی توانایی کنترل موثر مخارج مصرف کننده را داشته باشد، این امر به طور بالقوه می تواند حقوق اساسی و انتخاب آزاد را تضعیف کند. به همین دلیل است که برای مثال، بیت کوین به ارز انتخابی برای فروشندگان مواد مخدر آنلاین و مجرمان سایبری تبدیل شده است که برای بازیابی داده های هک شده باج می خواهند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت

تماس با ما