285 میلیون تومان کراس اوور برقی ؛ Geely Geometry EX3 معرفی شد


جیلی از محصولات تجاری جدید خود با نام جدید Geometry رونمایی می کند. این خودرو EX3 نام دارد و در کلاس B. قدرت الکتریکی با 94 اسب بخار قدرت و 180 نیوتن متر ، باتری 37.23 کیلووات ساعت ، می تواند 322 کیلومتر را با یک بار شارژ پیاده روی کند و هزینه 9200 دلار یا 258 میلیون تومان پایه اصلی چینی ها است. متقاطع

هندسه EX3 مشابه سایر عبورهای خورشید است و با توجه به مقدار کل ، صورت آن باید قابل اعتماد تلقی شود. نورپردازی زیبایی از پژو 308 الگوبرداری شده است ، همچنین به دلیل ویژگی های بیرونی EX3 در برخی قسمت های بدن دارای تورم و خطوط سبز است.

هندسه در سال 2019 با هدف ارائه یک مدل تمیز توسعه یافت

EX3 با طول 4005 میلی متر ، عرض 1760 میلی متر ، ارتفاع 1575 میلی متر و فاصله بین دو محور 2480 میلی متر ، جمع و جور است و می توان آن را با مدلی مانند MVM X22 مقایسه کرد. جیلی افزود که به دلیل مصرف برق ، فضای داخلی این خودرو جادار بود و به راحتی می توانست 5 بزرگسال را در خود جای دهد.

علاوه بر این ، طراحان جیلی به ایجاد فضاهای اداری داخلی اختصاص داده اند ، بنابراین 26 مکان در مکان های متعدد در EX3 راه اندازی شده است. فضای ذخیره سازی این اقلام کوچک نیز معقول است و 500 لیتر حجم دارد. اگر صندلی عقب تا شود ، این عدد به 1050 لیتر افزایش می یابد تا نیازی به گذرگاه های متعدد اتوبوس نداشته باشد!

ترکیب رنگ آبی و مشکی و نورپردازی حس خاصی به خانه EX3 بخشیده است.

داشبورد Geometry EX3 فراتر از یک وسیله نقلیه صنعتی است ، زیرا دارای طراحی زیبا و دو گرافیک دیجیتالی است. صفحه شبیه تبلت یک مرکز 8 سرعته است و سیستم سرگرمی خودرو توسط آن کنترل می شود ، صفحه نمایش پشت فرمان 10.25 اینچ است و اطلاعات مورد نیاز راننده را ارائه می دهد. ناگفته نماند که سیستم اطلاعات سرگرمی G-Link مالک Geely مجهز به خدماتی مانند QQ Music ، Autonavi ، Ximalaya Radio ، کنترل صدا و Wi-Fi است.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، تک موتور EX3 قادر به تولید 94 اسب بخار قدرت و 180 نیوتن متر گشتاور است. جیلی می گوید موتور از نظر عملکرد با رقیبان بنزینی همتراز است. نیروی الکتریکی این پریز با یک باتری 37.23 کیلووات ساعت با سیستم خنک کننده تأمین می شود و طبق استاندارد NEDC می تواند با اتکا به آن مسافت 322 کیلومتر را طی کند. این بسته از فناوری پیشرفته پشتیبانی می کند و در 30 دقیقه 80 درصد از ظرفیت آن بسته بندی شده و می تواند تا 250 کیلومتر برسد.

وقتی صحبت از تجهیزات ایمنی می شود ، EX3 از استاندارد خوبی برخوردار نیست ، که تعجب آور نیست. کیسه های هوا ، اندازه گیری چهره و دوربین دید عقب ، نظارت بر فشار باد لاستیک ها ، ABS و EBD مهمترین اجزای یک کراس اوور ارزان و گران قیمت چینی هستند. درست است ، جیلی در مورد استفاده از فولاد جامد در طراحی این خودرو صحبت می کند و مقاومت ساختمان در برابر برخورد جلو و عقب بالا است.

بر اساس اعلام ، Geometry EX3 با قیمت شروع 59،700 یوان (9200 دلار یا 258 میلیون تومان در زمان نگارش این مقاله!) ابتدا در چین از طریق سرمایه گذاری مشترک و در مرحله بعدی قبل از رفتن به فروشگاه دیگر به فروش می رسد.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances