22 از زلکسی S22 اولترا سامسونگ انتظار راریم & زومیت

[ad_1]

۲۰۲۱ال ۲۰۲۱ سال خوبی برای یامسونگ و رارانش نش. 21لکسی فلیپ 3، کسیلکسی زد فولد د و بتهالبته گلکسی S21 و ترلترا با وجود برچسب رار بالاتر که

اکنون تنها چند روز با عرضه‌ی نسل بعدی گالکسی اس‌ساصله داریم و زازار گوشی‌های پرچم‌دار بی‌صبرانه در انتظار محصول موفق دیگری از سمت کره‌ای‌ها است. سری‌های کسی‌لکسی در ۲۲ در حالی‌که تمام ویژگی‌های خوب نسل گذشته را حفظ می‌کند، از پردازنده‌های دارای مزایای بیشتری می‌برد و بابلیت‌هایی که نیانی تنها مختصر و اول تر هستند.

22امسونگ طبق سنت ، راران ۲۰۲۲ خود را در سه گل گلکسی S22 ، گلکسی S22 پلاس س گلکسی S22 اولترا عرضه هداهد هد. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. اکسی گلکسی S22 و اولترا هنوز منتشر نشده، اما بازار افشاگری‌ها و یعایعات بسیار داغ بوده و انتظارات از این گوشی لوکس را به خوبی تصویر ست.

مقاله ویناوین:

22احی و یشگرایشگر کسیلکسی S22 اولترا

تصاویر منتشر شده از نسخه‌های استاندارد و پلاس گوشی رار آینده سامسونگ از طراحی مشابه مشابه با سری‌های خبری خبر می‌دهند، مد گل گل هر کسی و دیگر به طرطر. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

22اهراً قاب پشتی مام مل‌های سری 22 S22 ز جنس جنس مات (گوریلا گلس Victus) خواهد هد. برای ارتباط با ‏S22‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. یک قلم تر اولترا از زلم استایلوس S Pen پشتیبانی می‌کند و رش‌هارش‌ها حاکی از آن است که یای این قلم درگاهی در سمت چپ لبه‌ای پایین شاسی در نظر گرفته شده است. برای ارتباط با ‏S Pen‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید.

گکسیلکسی S22 اولترا

اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. TPALA که یشگران‌پلاس نمایشگر پرچمدار آینده‌ی LA به LL LTPO 2.0 ساخت سامسونگ با پشتیبانی از نرخ زیازی تغییرات پیچیده ساخته شده است نتظر نتظر ر 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22

هم اکنون برای گوشی Galaxy S22 Ultra حتم اًالاً خمیدهان به ما بپیوندید در یک‌کهالی‌که مدل استاندارد این گوشی از صفحه‌نمایش تخت امولد ۶، ۰۸ اینچی با رزولوشن ۱۰۸۰۰۰ ول و پل پلاس از زایش تخت امولد ۶ و ۵۵ ۵۵ اینچی ندا رزول وشن انتظار می‌رود صفحه‌نمایش هر، ز زل از + HDR 10 نیز نیانی نی.

گکسیلکسی S22 اولترا

کسیلکسی S21 سامسونگ یکی از بهترین ماژول‌های دوربین را بین گوشی‌های هوشمند موجود در زازار جهان و مدل اولترای آن در فهرست بر یای. بهترین گوشی یا عکاسی مناسب در بازار ایران جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است. 22 S22 نیز همان موفق دا ادامه داده و انتظار می‌رود حتی یک مورد از بهترین یای عکاسی را بین گوشی‌های ۲۰۲۲ از خودان ن.

کسیلکسی اس ۲۲ اولترا

N از مشخصات فاش شده از ماژول دوربین اس 22 اولترا در دسترس است، این گوشی از حسگر اصلی 108 پیکسل (احتمالاً از نوع ایزوسل GN2)، دو حسگر 10 مگاپیکسل تل هفوتول هفوتول هفوتول. برای ارتباط با ‏S22‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. دوربین فیلفی احتمالاً ۴۰ ۴۰اپیکسلی خواهد بود که وتاوت چشمگیری با دوربین فیلم ۱۰ پیکساپیکسلی ی دول دیگر هداهد داشت.

گفته می‌شود کسیلکسی در ۲۲ اولترا در اپلیکیشن یکیشن خود از گزینه‌های «برجسته کردن تات»بهره می‌برد که نداند با استفاده از فرآیند چندفریمی یای بهتر است و تات عکس‌های ماکرو را بهبود بخشد. این اولین بار است که S22 در ایالات متحده استفاده می شود.

22ات فنی و وافزار S22 اولترا

تعریف نشده

Galaxy S22 به احتمال بسیار زیاد و بسته شده، به شهیاشهی شهی AMD گون سنپدرل یک خو هداهد بود یا به اگزینوس ۲۲۰۰ پردا زنده‌یازنده‌ی فیکیافیکی AMD. شایعه شده بود سامسونگ به خاطر یادآوری جهانی تراشه احتمالاً از عرضه جدیدترین رسمی پردازنده برای سری S22 باز است، با معرفی انبوه Exynos 2200، گمانهزنیها پایان یافتن و پرچمداران آینده کرهایها بسته به منطقه ای عرضه می شود، به این فناوری مجهز خواهند بود. .

این یکی از موضوعات مورد بحث در تاریخ AMD از جمله RDNA2 و RDNA2 است. Exynos 2200 شهاحتمال زیاد و دا توجه به اینکه از گذشته کماکم بود، نوانواده گلکسی اس با شهاشه Exynos 2200 در زازار ایران ناهیم دید.

مرتبط الهي:

احتمالاً گلکسی اس ۲۲ اولترا حداقل ۱۲ بابایت رم و فظه‌یافظه‌ای ذخیره‌سازی ۱۲۸ بابایتی ارائه می‌دهد. مدل ۸ بابایت رم نیز در یای بنچمارک مشاهده شده است. سری اسکاه اس ۲۱ از فظه‌یافظه‌ای microSD پشتیبانی می‌کند، احتمالاً سری اس ۲۲ چنین هداهد هد. کسیلکسی S22 اولترا احتمالاً مشابه به ۱۳۱۳ حافظه‌ی ذخیره‌سازی یک بابایی نیز خواهد شد زاز افراد به فیلم‌برداری و ضبط K 8K را ارائه کند.

5G سازگار خواهند بود و بابلیت شارژ سریع و رژارژ بی‌سیم خواهند داشت. طبق اعلام سامسونگ ، متأسفانه کابل شارژ در جعبه رار نخواهد شد سنت بدی که اپل با آیفون ۱۲ ریاری کرد و آنا با سری ۱۳ ادامه داد.

طبق شایعات22 کسیلکسی 22 22 هر کس دیگری برای تری تری تری ی آمپرس یآمپرس یآمپرس یآمپرس یآمپرس یآمپرس یآمپرس هر کس کسی کسی کسی 22 22 بعابع شارژ سریع S22 و ولترا را بهابه مدل استاندارد و پرو در ۱۵ تا اعلام کرده‌اند.

برای ارتباط با S22، همین امروز در فیس‌بوک با ما بپیوندید:

تات مسونگامسونگ مسونگلکسی S22 22امسونگ مسونگلکسی S22 سلاس 22امسونگ مسونگلکسی S22 اولترا
یشگرایشگر

HD ۰۶ ۰۶ اینچ ، ۱۰۸۰ ۲۴۰۰ ، ل ، امولد ، نرخ زیازی هرتز هرتز ، نیانی از + HDR10

HD ۵۵ ۵۵ اینچ ، ۱۰۸۰ ۲۴۰۰ ، ل ، امولد ، نرخ زیازی هرتز هرتز ، نیانی از + HDR10

HD ۸ ۸ اینچ ، ۱۴۴۰ ۳۲۰۰ ، ل ، امولد ، نرخ زیازی هرتز هرتز ، نیانی از + HDR10

زندهنده اگزینوس ۲۲۰۰ (AMA AMD GPU) یا اسنپدراگون ۸ یک اگزینوس ۲۲۰۰ (AMA AMD GPU) یا اسنپدراگون ۸ یک اگزینوس ۲۲۰۰ (AMA AMD GPU) یا اسنپدراگون ۸ یک
یای پشتی ۵۰ ۵۰اپیکسل (اصلی) + ۱۰ پیکساپیکسل (تله‌فوتو) ‌ + ۱۲ پیکساپیکسل اولتراوید ۵۰ ۵۰اپیکسل (اصلی) + ۱۰ پیکساپیکسل (تله‌فوتو) ‌ + ۱۲ پیکساپیکسل اولتراوید ۱۰۸ مگاپیکسل (اصلی) + ۱۰ پیکساپیکسل (تله‌فوتو) ‌ + ۱۰ پیکساپیکسل (پریسکوپ) ‌ + ۱۲ پیکساپیکسل اولتراوید
دوربین فیلفی مگ مگاپیکسل مگ مگاپیکسل مگ مگاپیکسل
تریاتری ۴۰۰ میلی‌امپرساعت ۴۰۰ میلی‌امپرساعت ۵۰۰۰ میلی‌امپرساعت
ش شارژ و وات و وات ۲۵ یا ۴۵ وات
رم و ح فظهافظه ذخیره‌سازی

رم حافظه رم + ۲/۲۵۶ ۲۵۶ابایت حافظه فظهازی

رم حافظه رم + ۲۵۶ ۲۵۶ حافظه فظهازی

رم حافظه رم + ۲/۲۵۶ ۲۵۶ابایت حافظه فظهازی

رم حافظه رم + ۲۵۶ ۲۵۶ حافظه فظهازی

رم رایگان رم + ۱۲۸/۴/۵۱۲ ۵۱۲ابایت یتافظه فظهازی

رم حافظه رم + ۵۱۲ بابایت / ۱ ترابایت حافظه فظهازی

رزگلد، سبز، مشکی و سفید

رزگلد، سبز، مشکی و سفید

مشکی،،، قرمز و سبز

ع عامل

One UI 4 برای اندروید اندروید

One UI 4 برای اندروید اندروید

One UI 4 برای اندروید اندروید

ارتباطات

یایفای ، وتوثلوتوث 5.2 ، 5G و 4G و USB-C 3.2

یایفای ، وتوثلوتوث 5.2 ، 5G و 4G و USB-C 3.2

یایفای ، وتوثلوتوث 5.2 ، 5G و 4G و USB-C 3.2

22افزار کسیلکسی S22 اولترا

برای ارتباط با ‏S21‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. One UI با گوشی‌ یای سامسونگ نیز همراه با ایجاد‌بر مبنای‌بر ندروید UI UI UI بطابط ربری Uia ربری One UI 4 باشند. نهانه هنوز درباره تغییرات و ویژگی‌های جدید این سیستم مامل محبوب است که مسونگام‌سونگ برای پرچمدار آینده خود در نظر نظر نمی‌دهد نیمانیم. ا پنا با توجه به قلم S Pen حالااً در شی سیاسی S22 قرار خواهد گرفت خوب است اپلیکیشن یا ابزار خاصی برای بهره‌مندی از قلم S Pen معرفی شود.

ا22اکه اندروید ۱۲ ‌حال‌حاضر برای برخی از گوشی‌ها عرضه می‌شود که این ینانی بیشتر به‌زودی می‌دهد، این را می‌دانیم که از نظر فزافزاری Sai Sa S22 است. One UI 4 اشاره می کند، مسونگامسونگ بهترین ویژگی های پوسته های ربریاربری اختصاصی اش را با بهترین بابل های جدیدترین سیستم عامل گوگل در هم آمیخته تا تجربه رضایت بخش است.

One UI 4 بهانند زبان کاربری پیکسل موسوم به Material شبورداشبورد حریم خصوصی جزئیات بیشتر از دسترسی به دسترسی به اپلیکیشن‌ها به اطلاع کاربر می‌رساند E در بخش یشایش هم گزینه‌ای گزینه‌ای Object Eraser بهابه Magic Eraser در سری ۶ به ربراربر امکان می‌دهد بعداً از عکاسی، صراصر و اشیاء مختلف برای عکس حذف شود.

رابط کاربری تالت رنگی One UI 4

One UI 4 اندروید اندروید بطابط ربریاربری One UI 4 بی‌شک یای کاربران گوشی‌های قدیمی‌تر کسیلکسی اس سار هیجان‌یز بوداهد هد. نیانی نرم‌افزاری سامسونگ هم‌‌روزها عالی است و احتمالاً برخی از زاربران پیکسل را به خود بکشد.

یای آشنایی بیشتر با قابلیت‌ها و تغییرات جدید اندروید اندروید به این سیستم محبوب محبوب.

22 و ریخاریخ عرضه گلکسی S22 اولترا

کسیلکسی S22 اولترا سامسونگ

سامسونگ به‌صورت ارزیابی ارزیابی کرد که یای خانواده‌ی ده‌یلکسی اکسی 22 را روز شنبه، 202010، ساعت 18: 30 ایران معرفی خواهد کرد. گفته می‌شود که مسونگام‌سونگ در این داد علاوه بر گوشی‌های پرچمدارش، تبلت‌های خانواده گلکسی تب‌های ۸ را نیز ییایی یی.

بر اساس . . . قیمت‌های دلاری این گوشی از قیمت آن‌ها در بازارهای اروپایی به دست‌آورده‌های مامل ۲۰ درصد گمرکی می‌شوند. برای ارتباط با ‏S22‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید.

اگر سؤالی دارید، لطفاً با ما در S21 تماس بگیرید. S21 ارتقاء داده اند، یایلی به خرید این گوشی ند شتهشته باشند به S21 رتقاء ء داده اند، یایلی به خرید این گوشی اما اگر هنوز از گلکسی ریدارید ۱۰ استفاده کنید و یای خرید گوشی جدید بودجه‌ای فیافی داشته باشید، امسال زمان خوبی برای ارتقاء سری S22 خواهد بود.

زمان معرفی، مشخصات فنی شایع‌شده برای این گوشی‌ها در بخش تلات زومیت پیوسته نیانی نی.

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.