22لکسی S22 اولترا بردیگر در ویراویر واقعی دیده زومیت – زومیت


22 صاصله‌ی چند روز ندهانده به برگزاری مراسم آنپکد مسونگام‌سونگ و رونمایی گوشی‌های سری کسیلکسی S22، جدیدترین نسخه از موردانتظار و تبلت پریمیوم بعدی این شرکت فاش شده است. 8 اساس گزارش فون‌آرنا، در تصویر فاش‌شده می‌بینیم کسی که تب S8 اولترا به‌عنوان بزرگ‌ترین تبلت‌های خانواده گلکسی تب S8 است در بالای نمایشگرش میزبان بریدگی شد.

می‌گویندایعه‌ها می‌گویند این خانواده از زلت‌های سامسونگ از سه عضو منتشر شده است: گلکسی تب S8 با نمایشگر 11 اینچ کسیلکسی تب S8 پلاس با نمایشگر یشگر تب هرکسی هر کسی که هر کسی 8 می‌رسد بریدگی یشگرشگر گلکسی تب S8 و اولترا از ز دو میزب نیانی نی: افشاگران می‌گویند دوربین ثانویه‌ای تبلت پرچمدار سامسونگ برای جلسه‌ها و حبه‌هاحبه‌های ویدئویی بهبود عملکردها هستند.

برای ارتباط با ‏S22‏ ، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. آن‌جا که این تصویر قبلاً هم فاش شده است در این جا چیز دیگری نمی‌بینیم. 22ااینحال، باردیگر روی این ادعای مُهر آسیب دیده می‌شود گِ کسیلکسی 22 S22 و این‌حلترا ظاهری جعبه‌مانند و قرمزِ ندیاندی یکی از رنگ‌های آن هداهد هد. 22 می‌شود مسونگام‌سونگ گلکسی S22 اولترا را در یای و سفید و مشکی و عرضه می‌کند.

برای ارتباط با S8، همین امروز در S22 در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید.

افزونه‌ها، تصاویر نمای پشتی از گلکسی S22 را می‌دهند می‌دهند کسی. ا22ا نان دقیقاً تشخیص داد این ین به هر کس هر کس کسی هر کسی کسی کسی که S22 ستا گلکسی S22 سلاس س چون انتظار می‌رود هر دو هاه مجموعه‌دوربین مشابه با حسگر اصلی ۵۰ پیکساپیکسلی دوربین فوق‌عریض مگ پیکساپیکسلی دوربین ۱۰ مگاپیکسلی داشته باشد.

ا22ار می‌رود در پشتیل پشتی گلکسی S22 اولترا برآمدگی دوربین را شاهد نباشیم و این یعنی به‌طور مستقیم مستقیم بدنه‌ای قر رار ر. احتمالاً گلکسی S22 اولترا به عنوان پرچمدار سال گذشته مسونگامسونگ به دوربین اصلی ۱۰۸ پیکساپیکسلی و دوربین فوق عریض ۱۲ پیکساپیکسلی دو دوربین هفوتواهفوتولی با بزرگنمایی ۱۰۳۳.

22 کسیلکسی S22 اولترا از یای جلو تصویر شش ش

الهه های مرتبط:

22ایت ، منتسب تصویر جعبه‌ی جعبه‌ی کسیلکسی S22 اولترا نیز افشا شده است. قلم می‌شود مسونگام سونگ در جعبه‌ی پرچم‌د رشارش ملم لمسی S Pen و وابل مبدل. USB Type-C به USB Type-C و ابزار ار جکتورارت رار ستاده است. انتظار ندارید در جعبه‌ی جعبه‌ای هدفونا شارژر پیدا کنید. 22امسونگ چند روز دیگر دراسم گلکسی آنپکد یای سری گلکسی S22 را رونمایی می‌کند تا سرانجام سیل خبرهای افشا شده از این‌ها برسایان ناند. قیمت یای این اینانواده احتمالاً از ۷۹۹ ۷۹۹لار شروع شروع.

* تصویر اصلی یاله گلکسی S21 اولترا را می دهدان ن.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances