ارزیابی 12 روش چمن زنی… این چیزی است که ما آموختیم

شرکت چمن زنی بوستون بزرگترین مرکز ایالتی برای تمام نیازهای تجهیزات فضای باز شما است. لودرهای ما می توانند ابزارها را به سرعت حذف کرده و به شیوه ای سازگار با محیط زیست دور بریزند. مانند هر موتور دیگری، یک موتور بنزینی کوچک دقیقاً به همان روشی که همتایان بزرگتر خود کار می کند، کار می کند. سوراخ شمع سمت راست اغلب در کتابچه راهنمای موتور برای ماشین چمن زنی ذکر شده است. این به این معنی است که درجه روغن را بررسی کنید، هر چند وقت یکبار شمع را تعویض کنید و معمولاً سوراخ شمع را بررسی کنید و همچنین پس از چمن زنی از موتور در برابر علف محافظت کنید. برای اطلاعات در مورد شکاف سمت راست شمع به دفترچه راهنمای مالک مراجعه کنید، سپس سوراخ بین الکترود فاست و الکترود نوک را با فاصله صحیح تغییر دهید. سرنخ های شمع جریان الکتریکی را از سیم پیچ احتراق به شمع ها هدایت می کنند. اکنون از سیم (یک پاک کننده مناسب دیگر همراه با یک قوطی هوای فشرده) برای پاک کردن هرگونه آلودگی و آشغال در دنیای اطراف شمع استفاده کنید.

خفگی چه می کند؟

حداقل پنج ابزار دستی را در اکثر خانه ها به همراه چکش، پیچ گوشتی و انبردست خواهید دید. ماشین های چمن زنی برقی سیمی: کم هزینه ترین ماشین های چمن زنی برقی به کابل های برق به اندازه کافی برای موفقیت در تمام قسمت های چمن شما نیاز دارند. با ماشین های چمن زنی گاز، باید سالانه عناصر را تعویض کنید. موتورهای مدرنی که از سوپاپ استفاده می کنند نیازی به چوک ندارند. در موتورهای دو زمانه با کاربراتور، مقدار هوای ورودی به موتور هنگام راه‌اندازی توسط چوک تنظیم می‌شود. خفگی چه می کند؟ توسط میل بادامک هدایت می شود و پس از احتراق مخلوط هوا/گاز گازهای خروجی را آزاد می کند. همانطور که میل بادامک می چرخد، این لوب ها دریچه هایی را باز و بسته می کنند که مخلوط هوا/سوخت را وارد موتور می کند و گازها را پس از احتراق خارج می کند.

معمولاً یک لوله، علاوه بر این گازهای به دام افتاده در محفظه موتور را آزاد می کند. این گازها بسیار سوزاننده هستند و سوپاپ اگزوز یکی از محبوب ترین مکان های موتور است. وقتی چند ماشین چمن زنی دارید و به دنبال جایی هستید که آنها را به صورت ایمن خرده فروشی کنید، می توانید با استفاده از فضای ذخیره سازی کمتر آنها را ذخیره کنید. شما به دور 20 دقیقه از هزینه نگاهی می اندازید، سپس حدود دو ساعت صبر می کنید در حالی که شارژ کار خود را انجام می دهد. اگر اینطور نیست، می توانید آن را با هزینه برگردانید و بعد از یک فنجان چای و یک تکه کیک دوباره شروع کنید! آن را جدا کنید و دوباره بسازید، که می تواند مشکل را حل کند. آن را برای سرویس در نمایندگی خودرو خود ببرید. این موتور ماشین نیست، نیازی به سرویس ندارد. اگرچه این یک موتور خودرو نیست و به طور مثبت آنقدرها هم پیچیده نیست، موتور ماشین چمن زنی شما همچنان نیاز به بررسی های منظم دارد تا اطمینان حاصل شود که آن را برای سال ها کار می کنید. این برای محدود کردن هوای ورودی به موتور، غنی‌سازی مخلوط هوا/گاز هنگام شروع موتور استفاده شد.

EcoBoost 3.0 لیتری دارای فیلتر هوا خواهد بود.

و این بدان معناست که مخلوط سوخت/هوا که وارد سیلندر می شود باید در حالی که فشرده است احتراق شود. این پر از سیستم‌های فیلتر متعددی است که به جلوگیری از ورود غبار روغن و سایر بخارات به فیلتر هوا کمک می‌کند. روغن اضافی را از فیلتر هوای فوم یا پیش فیلتر فوم خارج کنید. قبل از تعویض/تمیز کردن فیلتر هوا، ابتدا مشخص کنید که آیا دستگاه شما فیلتر هوای کاغذی دارد یا فوم. EcoBoost 3.0 لیتری دارای فیلتر هوا خواهد بود. بنابراین گاهی اوقات نیاز به تعویض دارد.

من ارزان ترین گزینه را انتخاب کردم و فقط 7 دلار به علاوه حدود یک ساعت زمان برایم قیمت داشت. اگرچه مقرون به صرفه ترین امکان برای یک ماشین چمن زنی میان رده نیست، اما Craftsman پیشنهاد خوبی است. ویژگی مالچ پاشی در ماشین چمن زنی یک انتخاب کارآمد است زیرا برگ ها و علف ها را می شکند و به تجزیه سریعتر آن کمک می کند. ماشین های چمن زنی شارژی – این ماشین های چمن زنی بی سیم گزینه مناسبی برای یک باغ کوچک و متوسط ​​هستند، معمولاً به اندازه 600 متر مربع. آنها تمام آزادی یک ماشین چمن زنی بنزینی را بدون سر و صدا یا نیاز به بنزین ذخیره شده در سوله ارائه می دهند.

موتورهای 2 زمانه ای که در اسکوترها و موتورسیکلت های کوچک یافت می شوند، با آب خنک نمی شوند. یک سوپاپ اگزوز در داخل سرسیلندر کشف شده است. برخی از موتورهای موتورسیکلت دارای باله های خاصی بر روی لوله سیلندر و سرسیلندر هستند. خودروهای مینی جذابیت خاصی دارند و شاید اساساً شناخته شده ترین آنها بی ام و ایزتا باشد. در سال 1959، Mini Mk 1 به دنیا معرفی شد. این موتور کوچک، مینی را به سرعت کمی بیش از 70 مایل در ساعت رساند. تنفس بخشی از موتور خودروی شماست که هوا را به داخل میل لنگ می کشد.

و چه ماشین محبوبی بود! این به طور معمول در طول یک سرویس خودرو به پایان می رسد. سرویس White Glove شامل یک بازرسی 10 نقطه ای قبل از عرضه برای اطمینان از کیفیت بالای محصول و دستورالعمل خریدار در مورد عملکرد و نگهداری تراکتور چمن سواری JD E120 شما پس از تحویل است. هنگامی که ماکیتا را خریداری می کنید، ناراحت شدن بسیار سخت خواهد بود، به خصوص اگر قبلاً ماشین های چمن زنی بی سیم دیگری داشته اید تا بتوانید جنبه واقعی در کنار رقبای مستقیم داشته باشید – در واقع کارایی ماکیتا را تحسین خواهید کرد. وقتی یک مجموعه غول پیکر دارید، یک سری ظروف برای ذخیره ابزار قدرت خود بخرید. این ظروف را روی میز کار خود نگهداری کنید. اگر تعداد محدودی از ابزارهای برقی را در اختیار دارید، یک جعبه ابزار عظیم به اندازه کافی بخرید تا همه آنها را با هم خرده فروشی کنید. ابزارهای دستی، یعنی هر ابزاری که از برق یا باتری استفاده نمی‌کند، راحت‌ترین گم شدن و جابه‌جایی است.

ماشین‌های چمن‌زنی با فضای وسیع (WAMs) ماشین‌های علف‌کش صنعتی هستند که دارای عرشه‌هایی هستند که در هر دو جنبه، تا ۱۲ فوت (۳.۷ متر) گسترش یافته‌اند. مزیت دیگر ماشین های چمن زنی شارژی این است که سازندگان معمولا ابزارهای دیگری معادل لبه ها، چمن زن ها و دمنده هایی دارند که از باتری با ابعاد یکسان استفاده مشاهده در سایت می کنند. دارای یک زمین چمن بزرگ و یک باتری فوق العاده است که می تواند در واقع به شما اجازه خروج بدهد. مخصوصاً برای چمن‌های غول‌پیکر و آن‌هایی که نیاز به ماشین چمن‌زنی سواری دارند تا سال‌ها و سال‌ها دوام بیاورند، خوب است.

این یک موتور بدون برس و یک تیغه 34 سانتی‌متری دارد که برای باغ‌های متوسط ​​و کوچک‌تر (به طور رسمی به وسعت 300 متر مربع) کاملاً مناسب است، در حالی که پلاگین مالچ‌پاشی گنجانده شده برای بسیاری از افرادی که می‌خواهند مقداری نیتروژن را دوباره به چمن‌ها تزریق کنند، مفید است. توصیه برتر ما برای چمن زنی برقی سیمی! بیاموزید که چگونه چمن زنی رایگان در نزدیکی خود داشته باشید (10 روش قانونی)1. تیغه چمن زنی نوک تیز برای چمن زنی و در ماشین چمن زنی خوب است. این موتورهای دو زمانه فقط یک کار دارند، چرخاندن تیغه ای که چمن را می برد. این ماشین چمن زنی برقی و بی سیم از Greenworks به گونه ای طراحی شده است که ساکت، قابل اعتماد و ساده برای استفاده باشد. عرشه برش شانزده اینچ است، بنابراین برای مقابله موثر با چمن های کوچک و متوسط ​​کافی است. تیغه چرخشی تکی چمن های بلند را به طور یکنواخت برش می دهد.

ما طیف گسترده‌ای از سوله‌های باغی کابینی را با سقف تک شیبدار شیب‌دار به سمت یا پشت می‌سازیم. این می‌تواند به آب از پشت بام اجازه دهد تا از یک طرف یا آن طرف برود. اگر به آب باران دور از خانه یا خانه نیاز دارید. یک دیوار. هنگام خرید یک ماشین چمن زنی پشت سر، یکی از وسایل اولیه ای است که باید به آن فکر کنید، زیرا منبع انرژی شماست. اگر یک ماشین چمن زنی با باتری دلپذیر می خواهید، متوجه می شوید که من را کجا پیدا کنید. هنگامی که سوپاپ ورودی به سوپاپ اگزوز را در یک موتور کوچک ارزیابی کنید، در واقع هر موتوری، خواهید دید که سوپاپ ورودی بزرگتر از دریچه خروجی است. سوپاپ ورودی در یک موتور کوچک بزرگتر از دریچه اگزوز است.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم