10 ماموریت چالش برانگیز سری GTA برای تکرار


انتشار سه گانه کلاسیک یا سری GTA با گرافیک جدید و بهبود یافته و بسیار خوب کنترل شده. اما بازی‌های قدیمی Grand Theft Auto برای برخی سخت شده‌اند و وقتی بازی بسته می‌شود، برخی از طرفداران سخت‌کوشی به یاد می‌آورند که حالا باید دوباره آن‌ها را امتحان کنند.

به طور کلی، سه گانه سری GTA با ویژگی های مدرن و تغییرات بصری بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد، اما فراموش نکنیم که باید همه آثار قدیمی را یک بار دیگر امتحان کنیم. البته اکثر ماموریت های بازی بسیار سرگرم کننده هستند، اما در هر صورت بازی در شریان های بازیکنان راه می رود.

نکات پیشنهادی:Vigil: ریمستر یا بازسازی سری GTA 3 و انتظارات ماآیا سی جی برمی گردد؟!

بیشتر بخوانید از تات، سخت ترین ماموریت های سه گانه GTA را با هم بررسی می کنیم; با ما بمان.

بازی SAM / GTA 3


سیری جی تی ای

در بازی های GTA، هر گلی که در زمان شمارش معکوس به حساب می آید کمی سخت تر است. در این صورت باید کارهایی را که دیگران در زمان شما می گذارند انجام دهید که باعث ایجاد استرس در بازی می شود. SAM یکی از آخرین نقش های بازی GTA 3 است که نه تنها باید به موقع انجام شود، بلکه دشمنان بازی نیز ژاکت دارند و باید با RPG هواپیما را نابود کنید.

سقوط در اقیانوس / زیازی GTA 3


سیری جی تی ای

قایقرانی در GTA 3 خیلی سرگرم کننده نیست، بنابراین وظیفه ای وجود دارد که در آن باید بسته هایی را از هواپیما جمع آوری کنید که هواپیما می تواند ساعت های زیادی روی کشتی های خود بازی کند. اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود و Rockstar چاشنی خاص خود را به بازی اضافه کرده است.

نکات پیشنهادی:ده بازی نوستالژیک که هنوز هم جذاب هستند – قسمت دومنوستالژی فراموش نشدنی!
ده بازی نوستالژیک که هنوز هم جذاب هستند - قسمت دوم

قبل از هر چیز باید توجه داشت که برای این منظور زمان معروفی وجود دارد که باید به موقع آن را انجام دهید. اما هنگامی که تمام توپ ها را به دست آوردید، باید در سطوح پنج ستاره نیز بدوید. در واقع، کلود پس از انجام کار، مجبور شد از قایق خود پیاده شود و خودرویی برای فرار از جمعیت پلیس و سربازان پیدا کند. بدیهی است که این کار را انجام دهید، حتی زمانی که به ذخیره بازی دسترسی ندارید، چند بار به Cloud شلیک خواهید کرد.

خرید هودی طرح Grand Theft Auto

بازی Bomb Da Base: Act II / GTA 3


سیری جی تی ای

برای انجام این کار می توانید از دو روش استفاده کنید. راه اول قانون است که کمی مشکل دارد. روش دوم استفاده از روش های ساده و فریبنده ای است که برخی از کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

در ماموریت Bomb Da Base، شما باید با یک تک تیرانداز دشمنان را نابود کنید، در حالی که شخصیت 8-Ball در حال بهبود بمب کشتی است. تیراندازی به سمت دشمنان می تواند آسان باشد، اما کشتن 8-Ball که اتفاقا باعث جذب سایر NPC های بازی می شود، می تواند نقش شما را خراب کرده و باعث سقوط شما شود. اما ترفند این است که قبل از شروع ماموریت از کد تقلب تانک استفاده کنید و آن را در ورودی کشتی قرار دهید. در این شرایط 8-Ball نمی تواند وارد سفینه شود و می توانید تمام دشمنان را نابود کرده و با حرکت تانک ماموریت را به پایان برسانید.

نکات پیشنهادی:تیک آپ در برابر تم بازی GTA دوبارههدف این شرکت چیست؟
تیک آپ در برابر تم بازی GTA دوباره

بازی Demolition Man / GTA: Vice City


سیری جی تی ای

به طور کلی برخی از نقش های سری GTA شکایات زیادی از طرفداران جمع آوری کرده اند و بله، ما در مورد مدیریت اسباب بازی های هلیکوپتری صحبت می کنیم. شاید داشتن چنین هدفی در GTA San Andreas (که بعداً در مورد آن توضیح خواهیم داد) یک تهدید برای بازیکنان باشد، اما همه چیز از Vice City شروع می شود.

در بازی Demolition Man، بازیکنان باید از یک هلیکوپتر کنترل از راه دور برای انداختن چهار بمب در یک ساختمان ناتمام استفاده کنند. مانند بسیاری از پروژه های سری GTA، این یکی هم زمان شمارش معکوس زیبایی دارد! با توجه به بازیکنان اما کنترل هلیکوپتر بزرگترین مشکل داستان است.

خرید بازی Legion T-Other

بازی Death Row / GTA: Vice City


سیری جی تی ای

در یکی از نقش های GTA: Vice City، لنس ونس اسیر می شود و قرار است تامی او را در وسط یک ارتش نجات دهد، اما لازم به ذکر است که لنس در حال خونریزی بود و این کار باید در آن زمان انجام می شد. ممکن است انجام این کار روی کاغذ آسان به نظر برسد، اما انجام این کار یک کابوس بزرگ است. بدون زمان‌بندی شمارش معکوس، مکان سلامت ونس به سادگی بد است.

نکات پیشنهادی:تاپ 10: حقایق متفاوتی که درباره GTA نمی دانیددیدن
تاپ 10: حقایق متفاوتی که درباره GTA نمی دانید

با رفتن به ماموریت ها و مبارزه با دشمنان در بازی، سلامتی دوستتان بدتر می شود، بنابراین ممکن است احساس کنید باید سرعت خود را کاهش دهید. اما در این صورت به راحتی کشته خواهید شد. بازی های GTA قدیمی اسلحه های قدرتمندتری نسبت به بازی های جدید نداشتند و هدف جنگ تمام عیار بود.

درایور / بازی GTA: Vice City


سیری جی تی ای

بخش بزرگی از بازی های GTA مربوط به رانندگی و مسابقه است، اما گاهی اوقات بازی ارزش آن را ندارد. در Mission Vice City، تامی باید با راننده رقابت کند که شاید برای بسیاری از بازیکنان آسان به نظر برسد، اما مشکلات بیشتر و بیشتر شده است.

اول از همه باید توجه داشت که در طول مسابقه رانندگان کاملا عوض می شوند! در اینجا نیز تامی حریف بسیار سخت گیر و سریع است و از هر اشتباه بازیکنان برای پیروزی استفاده می کند. همچنین در اواسط مسابقه، پلیس قطعا شما را تعقیب می کند، بنابراین باید به کسانی که همیشه سریع ترین ماشین را دارند توجه کنید. به طور کلی، مسابقه GTA ممکن است سخت نباشد، اما با گذشت زمان در این نقش، باید دوباره آن را انجام دهید.

نکات پیشنهادی:تامی با موبایل به دنیای GTA Vice City برمی گرددبهترین تجربیات از هوای دهه 80 حاصل می شود
تامی با تلفن همراه به دنیای GTA Vice City بازمی گردد

خرید تی شرت Grand Theft Auto

Robbing Uncle Sam / زیازی GTA: San Andreas


سیری جی تی ای

بدون شک در GTA بازیکنان دوست دارند همه جا منفجر شوند یا با عابران پیاده رانندگی کنند. در واقع آخرین چیزی که از این بازی می خواهیم شبیه ساز لیفتراک است. ماموریت های GTA San Andreas نسبت به بازی قبلی بسیار و بسیار بیشتر است و در این بازی واقعا باید لیفتراک را کنترل کنیم!

دزدی عمو سام تنها یکی از آن کارهای سخت برای سی جی بود که با کمک رایدر تعدادی جعبه از گارد ملی بدزدند! بله، اوضاع در سن آندریاس اینگونه پیش می رود. علاوه بر استفاده از لیفتراک و کنترل های دقیق آن، شما باید جعبه هایی را که رایدر به آن نیاز دارد را در ماشین خود قرار دهید، همچنین باید با اعضای گارد ملی مبارزه کنید که برای پلیس خوش شانس هستند که داستان یکسان است.

Learn Fly / زیازی GTA: San Andreas


سیری جی تی ای

قبل از اینکه کارل جانسون بتواند کاری برای مایک تورنو انجام دهد، باید نحوه پرواز با هواپیما و هلیکوپتر را یاد می گرفت. این شامل تکمیل 10 هلیکوپتر و جت مختلف است که چند روز طول می کشد.

نکات پیشنهادی:تاریخچه سری مکس پین – از کابوس تا بازنشستگان در برزیلتمدید افسردگی کارآگاه پلیس نیویورک
تاریخچه سری مکس پین - از کابوس تا بازنشستگان در برزیل

البته، برخی از چالش‌ها آسان هستند، اما وقتی مجبور باشید در هوا کار کنید یا چرخه‌های بزرگی را پشت سر بگذارید، همه سخت خواهند بود. اگر صحبت از آن شد، پرواز در GTA SA سرگرم کننده است اما واقعی نیست، بنابراین چالش های این نقش نه تنها می تواند شدید باشد، بلکه می تواند کنترل کننده یا صفحه کلید شما را نیز تحت تأثیر قرار دهد و باعث آسیب بزرگ (با قطع کردن یا ضربه زدن به آنها) شود!

خرید 1 ترابایت اطلاعات هارد اکسترنال

Supply Lines / زیازی GTA: San Andreas


سیری جی تی ای

شنیدن نام Shipping Lines به ذهن شما خطور نمی کند اما در توصیف آن باید توجه داشت که در این نقش با وجود اعداد منفی و HESOYAM هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.

در این نقش نیز سی جی باید هواپیمای بازی را کنترل کند که به خودی خود می تواند بسیار دشوار باشد. اما راک استار برای مراقبت از روغن این هواپیمای بد برای بازیکنان نفت کوره نیز فراهم کرد! همچنین خرید کنید. در واقع شما باید این هواپیما را در اطراف San Fierro بچرخانید و قبل از اینکه بنزینش تمام شود یا خود هواپیما آسیب ببیند، چند ماشین را از بین ببرید. در توضیح شاید این گل خیلی بد به نظر نرسد اما اگر بازی را تجربه کرده باشید خواهید دید.

نکات پیشنهادی:کل داستان بازی GTA Vبرای گوش دادن به داستان پرفروش ترین کمدی تاریخ آماده شوید
کل داستان بازی GTA V

Injustice on the Road / زیازی GTA: San Andreas


سیری جی تی ای

Wrong Side of the Track احتمالا یکی از بهترین نقش های San Andreas است و اگر بازی را تجربه نکرده اید، نام آن را شنیده اید. کاربران شبکه های اجتماعی نیز با این نقش شوخی زیادی کرده اند، اما اجازه ندهید اینترنت حواس شما را پرت کند. این نقش اصلا جالب نیست.

در این نقش باید به کمک Big Smoke که یک موتور سیکلت است قطار را دنبال کنید. نیروهای دوست CJ دشمنان را در قطار خواهند کشت و شما باید همه آنها را بکشید. لازم به ذکر است که به نظر می رسد دود بزرگ در شلیک متخصص نیست و باید مراقب باشید که از جاده دور نشوید زیرا در این صورت قطار و نقش را به یاد خواهید آورد.

شکست های کار را در نظر بگیرید؛ در این صورت بیگ اسموک که ازش راضی نیستی به سی جی این جمله معروف را می گوید که «تنها کاری که باید انجام دهی این است که قطار لعنتی را دنبال کنی» و شریان هایت را بیشتر می کنی. چون باید این کار را بارها انجام دهید و این جملات را بشنوید.

نکات پیشنهادی:ده بازی نوستالژیک که جذاب هستندنوستالژیک اما قابل پخش
ده بازی نوستالژیک که جذاب هستند


چیزی تا عرضه ریمستر سه گانه GTA باقی نمانده و در این مقاله چالش برانگیزترین اثر نسل محبوب و پلی استیشن 2 راک استار را بررسی کرده ایم. اگر هدف یا خاطره دیگری از ماموریت های بازی دارید، می توانید در نظرات با ما در میان بگذارید.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances