10 فیلم عالی که باید دوباره تماشا کنید


بسیاری از فیلم ها چیزی جز سرگرمی بدون مغز ایجاد نمی کنند. اینها می توانند انتخاب های خوبی باشند ، زیرا بینندگان در حال تماشای فیلم هایی هستند که با هدف مشاهده انفجار و تصادفات اتومبیل ساخته شده اند ، بنابراین داستان ها و شخصیت ها می توانند نقش داشته باشند. اندازه کوچک و فیلم هنوز هم خوشایند است.

اما این فیلم ها بالاخره یکبار ، شاید دوبار دیده می شوند. فیلم های تئاتری که ارزش خود را در زمان واقعی نشان می دهند ، فیلم هایی هستند که حاوی مطالبی هستند که برای درک آنها نیاز به دیدگاه زیادی دارد. مواردی مانند رویدادهای ترسناک Hot Fuzz و توضیحات هدیه Raiders of the Last Arc آنها را بدون محدودیت ، چندین بار در دسترس قرار می دهد. با Vijiato با به اشتراک گذاری این ویدیو.

10 Tua Bill (2003-2004)

از زمان ژانر فیلم جنایی آمریکایی ، کوئنتین تارانتینو با طراحی غیر خطی و دیالوگ باز اولین فیلم خود ، The Waterfowl ، نقش مهمی در فیلم کیا داشته است. منتخبی از فیلم های اکشن در بیل بکش – کونگ فو ، وسترن اسپاگتی ، سینمای بازار سیاه و … – اشعار تارانتینو به وضوح در قالب.

مانند دیگر فیلم های تارانتینو ، توآ بیل در مورد فرهنگ حرفهای زیادی برای گفتن دارد و رازهای زیادی نیز در مرور آن پیدا می کنید. عملکرد این فیلم بیشتر از هر فیلم دیگری در این ژانر است ، مانند همکاری خوب با خانه برگهای آبی که یک الماس بلند است.

9- Robocop (1987)

Robocop Paul Verhoeven ، یک فیلم ترسناک در مورد یک افسر پلیس است که می میرد و بعدا قاضی و قاتل می شود. اما در یک لایه لایه ، فیلم بهتر از آن است که به نظر می رسد. این فیلم ها فیلم های خوبی هستند که به مسائلی مانند فساد شرکتی ، حریم خصوصی و فساد پلیس می پردازند.

داستان فیلم خوب و سریع پیش می رود و پیتر ولر باعث می شود مردم از این قاتل استفاده کنند ، در حالی که در همان زمان سعی می کند به گذشته خودش و مبارزاتش بازگردد. سرمایه داری اکنون بیشتر درک شده است.8- The Heat (1995)

هیت مایکل مان بالاخره می تواند روبرت دنیرو و آل پاچینو را به عنوان یک زوج توصیف کند. مدل موش و گربه ، هیت دنیرو را به عنوان یک سارق پول بزرگ و پاچینو را به عنوان یک افسر پلیس نشان می دهد.

مان یک شک و تردید واقعی به صحنه های سرقت و قتل بانک دارد که برای همه خوب است. در حالی که دنیرو و پاچینو پیوسته با قدرت زیاد خود ، او هرگز پیر نشد.

7- Kub Fuzz (2007)

ادگار رایت پس از انتقاد به دلیل بازی در نقش یک زامبی ، چندین فیلم پلیس داشته است. مانند Shaun of the Dead که به همان اندازه درباره وحشت و شوخی است ، Hot Fuzz به همان اندازه به بازیگری اهمیت می دهد تا به شوخی.

سیمون پگ و نیک فراست مانند دو کارآگاه مختلف می درخشند – یکی پلیس مستحق از یک شهر بزرگ و دیگری دلقک ناشیانه از یک شهر کوچک – که یک سرمایه گذاری مشترک را ارائه می دهد. دست در دروغ محلی انگلیسی. مانند دیگر فیلم های قرنتیان ، Hot Fuzz به آرامی یک پیچ و تاب ایجاد می کند و چشم بیننده را برای دیدن پس زمینه می چرخاند.

6- اولین خون (1982)

وقتی مجموعه فیلم های Rambo شخصیت را به مسلسل تبدیل کرد ، اولین فیلم از سری 1982 محبوب و ترسناک شد. این فیلم نقدهای بی پایان دارد ، زیرا داستان به طور منظم و بهتر پیش می رود: رمبو توسط یک افسر پلیس کوچک شهر شلیک می شود ، سپس یک هلیکوپتر می رود ، آن را پیدا کنید ، سپس آژانس امنیت ملی ارسال می شود.

پس از صحبت علیه جنگ ویتنام در صحنه آغازین ، اولین خون به تهدید مستقیم (و خشونت آمیز) تروریسم تبدیل می شود.

5- همه به یاد می آورند (1990)

اقتباس از فیلمنامه جدید و قبلی فیلیپ کی دیک ، بازگشت کامل یک داستان فیلم درباره ناپایداری واقعیت است که شوارتزنگر آن را انجام می دهد. شوارتزنگر ، مانند داگ کواید ، کشاورز سابق ، به این نتیجه رسید که او یک مامور مخفی در ماموریت به مریخ بوده است.

بینندگان برای درک معنای پیچیده فیلم باید چندین بار کل قسمت را ببینند. پل ورهوفن از دادن سرنخ اجتناب می کند ، نگهبانان را از هر طرف مجبور می کند و خود تصمیم می گیرند که آیا کوئید واقعاً در مریخ است یا نه.

4- Mad Max: The Road to Fury (2015)

سه سال پس از رفتارهای نادرست Beyond Thunderdome ، به نظر می رسد که چهار فیلم از مجموعه مکس دیوانه هرگز به جهنم سرایت نکرده اند. دیوانه مکس: روش جورج میلر فیوری ، برخلاف همه گمانه زنی ها ، می تواند به دستاوردها و پاداش هایی برسد که ارزش انتظار را دارند.

فیلم با یکی از بهترین شروع ها در بازیگری آغاز می شود. جاده خشم پر از شگفتی است و تقریباً یک داستان قابل مشاهده وجود دارد.

3- مرگ سخت (1988)

گاهی اوقات بهترین عنوان فیلم تاریخ است. Dead Hard و داستانش در مورد تیراندازی پلیس به افراد شرور در آسمان خراش برای ژانرهای دیگر تازگی داشته است. جان مک کلین همه کاره بروس ویلیس یک قهرمان فهمیده می فرستد که در مسیر دشمنان جاودانه فیلمساز دهه 1980 ایستاده است.

در فیلم حمایت زیادی از پاول گرفته تا آرگیل تا هانس گروبر وجود داشت ، بنابراین مکالمه ای که اتفاق افتاد به عنوان یک نمایش اشتباه بود. کارگردان جان مک تیرنان فیلمی را ایجاد کرده است که تعادل خوبی از سرگرمی ، عمل و عمل ایجاد می کند.2- ماتریس (1999)

Matrix The Wachowskis به عنوان یک مجری پرکار در دنیای هنر شناخته شده است. این فیلم دارای تمام موضوعات دشوار و داستان یک شاهکار علمی تخیلی خوب است ، اما حوادث زیادی در مورد تیراندازی ، انفجار و مبارزه کونگ فو برای جلوگیری از خشک شدن داستان وجود دارد.

این فیلم زندگی و واقعیت های واقعیت را به تصویر می کشد که نمی توان آن را به سرعت درک کرد. بینندگان باید آنقدر خوش شانس باشند که داستان فیلم را برای اولین بار درک کنند.

1- Raiders of the Last Arc (1981)

استیون اسپیلبرگ و جورج لوکاس به همراه Raiders of the Last Arc یکی از مشهورترین فیلم ها ، ایندیانا جونز را به تماشاگران ارائه می دهند و آن را به یکی از بهترین فیلم های تاریخ تبدیل کرده است. سرگرم کننده ، عجیب و غریب بودن و باورنکردنی بودن این فیلم اینقدر خالص است.

خط داستانی فیلم با باز شدن داستان روایت می شود ، بنابراین چیزی در طول فیلم وجود دارد که مخاطب را روی صندلی خود نگه می دارد! از همه بهتر ، داستان لارنس کاسدان مجموعه ای هفت قسمتی را به اسپیلبرگ و مداخلات سریالی شستشوی مغزی لوکاس بازمی گرداند ، به این معنی که همیشه اتفاقی می افتد.

به نظر شما ، چه سالن های سینمایی دیگری وجود دارد که می توان چندین بار تماشا کرد و دلسرد نشد؟ کلمات خود را با ما در میان بگذارید.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances