10 فرمان ژاوی؛ آغاز دیکتاتوری اسطوره ای در بارسا


روز گذشته مراسم معارفه ژاوی هرناندز به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال بارسلونا در نوکمپ با 10 هزار هوادار برگزار شد و بعداً در نشست خبری سرمربی آبی ها از برنامه او برای آوردن تیم آشفته کاتالونیا خبر داد.

یکی از مسائلی که ژاوی به آن پرداخت، وضع قوانین و مقررات جدید در رختکن بود. ژاوی می گوید مربیگری باید به بارسا برگردد و بازیکنان باید بفهمند برای چه تیمی بازی می کنند.

ژاوی کار خود را از صبح امروز در بارسا آغاز کرد و اولین جلسه تمرینی خود را پس از دیدار با بازیکنان در رختکن برگزار کرد. سرمربی اسپانیایی قصد هدر دادن زمان برای ایجاد تغییرات قابل توجه در ساختار بارسلونا را ندارد و در اولین تصمیم خود برای هدایت بارسلونا، دو عضو انجمن فیزیوتراپی باشگاه را برکنار کرد.

بارسلونا اکنون با ژاوی وارد فاز جدیدی شده و قوانین جدیدی برای این باشگاه ایجاد شده است. مجله Aas اطلاعات 10 رهبر جدید آبی اناری ها را ارائه می دهد.

1- زمان شرکت در ورزش

طبق قوانین جدید ژاوی، همه بازیکنان باید یک ساعت و نیم قبل از شروع تمرین در کمپ خوان گمپر حاضر شوند. در سال های اخیر بازیکنان بارسا معمولا نیم ساعت یا بیست دقیقه قبل از تمرین به اردو می آیند، اما الان با ژاوی شرایط فرق می کند. تمرین از ساعت 11 صبح شروع می شود و بازیکنان باید ساعت 9:30 صبح خود را به کادر فنی معرفی کنند.

کارلس ناوال، سرمربی سابق و بازیکن سابق بارسلونا نیز ورود بازیکنان را مدیریت می کند.

2- زمان ورود کادر فنی و اعضای تیم پزشکی و تحویل به مرکز آموزشی

ژاوی همچنین قوانین خاصی را برای دستیاران خود در نظر گرفت. مربیان بارسا و اعضای تیم پزشکی و حمل و نقل باید دو ساعت قبل از شروع تمرین، ساعت 9 صبح در کمپ خوان گمپر حضور داشته باشند. هدف این است که هنگام ورود بازیکنان همه چیز برای تمرین آماده باشد.

3- ناهار در مجموعه ورزشی باشگاه

گزینه های ناهار بازیکنان منسوخ شده و ژاوی همه را مجبور به صرف ناهار در کمپ باشگاه کرده است. همه چیز باید زیر نظر او و سرآشپز بارسلونا باشد. ژاوی معتقد است رژیم غذایی می تواند در کاهش آسیب ها موثر باشد.

4. بی انضباطی را نادیده نگیرید

ژاوی در بارسلونا زیر نظر فرانک رایکارد و پپ گواردیولا کار کرده است. اولی مربی ای است که اغلب باعث نابینایی می شود و این باعث شد عنان کار در فصل 08-2007 کار خود را از دست بدهد و بارسا فصل بدی را پشت سر بگذارد. او در نهایت توسط بارسا اخراج شد، اگرچه او جوایز زیادی را برای این باشگاه کسب کرد. در عوض، پپ گواردیولا از تنش آگاه بود. ژاوی الگویی برای آینده است و قصد ندارد از یک رشته فراتر رود.

5- شیوه های جدید جرم و جنایت

سهولت و بخشش در بارسلونا گذشته است. پس از جدایی لوئیس انریکه در سال 2017، در حالی که ارنستو والورده، کیکه اشتاین و رونالد کومان، تاخیر و تاخیر در تمرینات معمولا برای بازیکن جریمه یا جریمه نمی شود، اما ژاوی قوانین جدیدی را وضع کرد. تخلفاتی که به پایان می رسد.

برای اولی 100 یورو تمدید، دومی 200 یورو، سومی 400 و غیره. در لوئیز انریکه بازیکنی بود که به دلیل تاخیر در تمرین 6000 یورو جریمه شد!

6- دو روز قبل از هر فعالیت به موقع در منزل حاضر شوید

ژاوی به بازیکنان بارسا گفت که آنها اجازه ندارند یک شب 48 ساعت قبل از هر بازی بمانند. مهمانی های شبانه محدود است و باید سر وقت به خانه بروند. این برای ژاوی غیر قابل باور است و همه باید به او احترام بگذارند.

7- خوب تمرین کنید، بازی خواهید کرد

ژاوی معتقد است که برای حضور در ترکیب اصلی مسابقات، عملکرد یک بازیکن در تمرینات تعیین کننده خواهد بود. در واقع، اگر بازیکنی در تمرینات برتر باشد، از شروع کار سود خواهد برد. در بارسلونا هیچ بازیکنی نمی تواند برای نام و اعتبار خود بازی کند.

8- زندگی شخصی بازیکنان را مدیریت کنید

بازیکنان در فضای باز این آزادی را دارند که زندگی خود را بسازند، اما نه زندگی که آنها را به ورزش تبدیل کند. زمان برگزاری این تور نیم هفته پیش نبود و بازیکن در فصل فوتبال اجازه تفریح ​​یا سفر کاری را نداشت. از این به بعد همه چیز باید با اجازه ژاوی باشد.

9- بازی پرخطر را ممنوع کنید

ژاوی با ورزش هایی مانند موج سواری یا دوچرخه سواری مخالف است. این ورزش ها می توانند آسیب جدی به ورزشکار وارد کنند. اگر مشخص شود بازیکن بارسا در موقعیت خطرناکی قرار دارد، به کمیته انضباطی معرفی می شود.

10- الگویی برای دیگران باشید

بازیکنان اعضای کلیدی باشگاه هستند و باید الگوی دیگران باشند. آنها باید خوب رفتار کنند و با هواداران خوب رفتار کنند و در سفرهای تیم باید قوانین باشگاه را رعایت کنند.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances