10 جزئیاتی که همه باید درباره سرور مجازی بدانند

هر دوی اینها به اشتراک گذاری دانش مربوط به کار فنی را نشان می دهد. این خیلی بد است، زیرا با آگاهی از جایی که در حال حاضر در آن قرار دارد، برنامه نقشه های آیفون عالی خواهد بود. بدون کم اهمیت جلوه دادن این مشکلات، شایان ذکر است که نه اپل و نه AT&T تا به حال محصولی مانند این را عرضه نکرده اند، و تعجب آور نیست که هر دو شرکت هنوز در حال کشف چگونگی رسیدگی به مشکلات مربوط به پشتیبانی مشتری هستند. برنامه‌های Calendar و Notes به آیفون کمک می‌کنند تا نقش خود را به‌عنوان مدیر اطلاعات شخصی ایفا کند، اما وقتی صحبت از کاربردشان می‌شود، مانند شب و روز هستند. تنظیمات برگزیده برای آیفون به طور کلی، و برنامه های فردی به طور خاص، همه در اینجا قرار دارند. اگر تا به حال نمونه ای از مهارت اپل در طراحی نرم افزار وجود داشته باشد، آن برنامه Maps در آیفون است. این بزرگترین بوم تصویری یک آی پاد است که تا به حال داشته است، با 480 در 320 پیکسل. برای یک بار، ویدیو را به تلویزیون نمی‌فرستد، و فرآیند همگام‌سازی iTunes آن بیشتر شبیه Apple TV است تا iPod.

هنگامی که در یک جهت عمودی یا پرتره قرار می گیرید، منوهای iPod آیفون یادآور آی پاد قدیمی است، اما با جزئیات بسیار بیشتر. به کاربر کنترل بسیار بیشتری در موقعیت یابی اشیا داده می شود. حق ثبت اختراع رابط کاربری Mac OS X Dock با قابلیت بزرگنمایی یک روز قبل از مرگ او صادر شد. این واقعیت را هم اضافه کنید که هر کاربر تلفن همراه تمایل دارد از تلفن خود در مناطق متفاوتی استفاده کند که هر کدام ویژگی های پوشش خاص خود را دارند و این قضاوت گسترده را برای هر شرکت مخابراتی تلفن همراه دشوار می کند. اما یادداشت‌ها با مک شما همگام‌سازی نمی‌شوند، بنابراین اگر می‌خواهید آنها را از آیفون آزاد کنید، باید آنها را از تلفن خود ایمیل کنید. من اغلب وقتی آی پاد را به مک خود وصل می کنم، موسیقی و ویدیو را روی مک می کشم و رها می کنم، اما آیفون فقط با یک کتابخانه یا لیست پخش در مک یا رایانه شخصی خاص همگام می شود. بارگذاری صفحات وب در یک شبکه Wi-Fi به همان اندازه که در مک من احساس می‌کرد سریع بود، اما وقتی به شبکه سلولی دیجیتال EDGE AT&T تغییر مکان دادم، همه چیز به هم ریخت.

این تجربه به همان اندازه نزدیک به وب است که در مک خود تجربه می کنید، همانطور که احتمالاً می توانید روی صفحه نمایشی به اندازه آیفون دریافت کنید. آیفون همچنین صدا یا ویدیوی وب را که در قالب‌های Real یا Windows Media پخش می‌شود پخش نمی‌کند، اگرچه کاربران مک می‌توانند چنین رسانه‌هایی را در مک خود پخش کنند. نقشه‌ها با همان داده‌هایی که هنگام بازدید از Google Maps با مرورگر وب خود دریافت می‌کنید قدرت می‌گیرد، اما رابط کاربری آن به قدری نرم است – از سهولت یافتن آدرس‌ها در فهرست مخاطبین شما گرفته تا انیمیشن‌های هیجان‌انگیز جهت گام به گام – که اینطور نیست. فقط پیاده سازی نقشه های گوگل را بر روی تلفن های همراه دیگر شرمنده می کند، این امر باعث می شود تا وب سایت نقشه های گوگل خود را بی ارزش جلوه دهد. خوب است اگر سافاری به کاربران اجازه می داد تا انواع خاصی از محتوا را آپلود کنند تا مثلاً تصاویر گرفته شده با دوربین داخلی آیفون را در سایت اشتراک گذاری عکس فلیکر پست کنند. این بدان معناست که باید در مورد میزان محتوایی که در آیفون بارگذاری می‌کنید، عاقلانه رفتار کنید.

صفحات وب به طور کامل بارگیری می شوند و کوچک می شوند تا روی صفحه نمایش آیفون قرار بگیرند. اما من توانستم آیفون 8 گیگابایتی خود را با 350 آهنگ و هشت ساعت ویدیو بارگذاری کنم و هنوز 3 گیگابایت باقی مانده است. اگر روی پیوندی کلیک کنید که تنظیم شده است در یک پنجره جدید باز شود، Safari خود این فرآیند را مدیریت می کند و شما را از صفحه فعلی خود بزرگنمایی می کند و شما را به صفحه جدید می کشاند. 3. روی دکمه Upload a file to Datastore کلیک کنید. سافاری در آیفون حتی یک راه هوشمندانه برای پشتیبانی از چندین صفحه وب باز به طور همزمان دارد: روی دکمه Window ضربه بزنید و صفحه فعلی به عقب باز می‌گردد تا نشان دهد که یکی در زنجیره‌ای از هشت صفحه مختلف است. به نظر من مرور وب در شبکه EDGE کمتر لذت بخش است، اما هنوز کاملا قابل استفاده است (البته شایان ذکر است که سرعت شبکه می تواند بسیار متفاوت باشد).

بزرگترین این واقعیت است که شاید رایج ترین افزونه مرورگر موجود، Adobe's Flash، در هیچ کجا یافت نمی شود. در چند سال گذشته، ترکیبی از پلاگین های مختلف مرورگر برای ویژگی هایی مانند ویدیوهای وب تعبیه شده تا حد زیادی با یک فرمت پخش کننده ویدیو جایگزین شده است: Flash. اگرچه پخش‌کننده یوتیوب آیفون مشکل آن وب‌سایت محبوب اشتراک‌گذاری ویدیو را حل می‌کند، اما به این واقعیت بزرگ‌تر که وب‌سایت‌های متعدد از Flash برای پخش ویدیو یا نمایش محتوای تعاملی دیگر استفاده می‌کنند، توجهی نمی‌کند. World of Warcraft تعامل "مقطعی" (یعنی متقابل سرور) را در "میدان های جنگ" بازیکن در مقابل بازیکن، با استفاده از خوشه های سرور یا "گروه های جنگی" برای هماهنگ کردن بازیکنانی که به دنبال مشارکت در محتوای ساختار یافته بازیکن در مقابل بازیکن هستند، آزمایش کرده است. میدان جنگ وارسونگ گولچ یا دره آلتراک. سرور اختصاصی یک ماشین فیزیکی است که برای برنامه یا وب سایت شما کار می کند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سرور مجازی وب سایت خود باشید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances