۵ مقصر اصلی به پوستمختامل از قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن تا عادت‌های حرکتی صورت، و باعث آسیب پوستی شود. عید با هم ببینیم ببینیم که چگونه به عقب برگشت.

رش رشارش هر روز سلامتی، پوست شما تحت تاثیر یای آسیب‌زدنده از نور خورشید تا مواد شوینده و دودار قرار دارد و این تاثیر را دارد، می‌تواند با چین چین چین چین چین چین چین چین چین چین پنج علامت مهم مهم آسیب دیدن پنج و هابله با آن را بررسی کنیم.

۱. آفتاب آفتاب

اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. یای فرابنفش خورشید اجزای مختلف پوست نندانند کلاژن و الاستین که به فاف نگه داشتن پوست شما کمک می‌کند، را از بین. این پرتوها همچنین بر روی ملانوسیت‌ها تأثیر می‌گذارند که می‌توانند باعث تغییر نه‌هانه‌های پوست شوند. نکته دیگر اینکه خورشید به نان عامل ایجاد پیری، چین و،، لکه‌های قهوه‌ای و احتمالاً سرطان پوست روی پوست شما، بتابت شده است.

برای اولین بار بعد از مدت ها، کسی نبود که به او کمک کند. استفاده از UVA، UVB و غیره. موشاموش نکنید که برای حفظ تاثیر ضدآفتاب، هر دو عتاعت یکبار مجدداً از آن استفاده کنید.

۲. دادیکالهای یاد

یکی از راه‌هایی که خورشید خورشید شم شما آسیب می‌زند، یدلید یداد مضر به مام رادیکال‌های آزاد است که کولکول‌های ناپایدار با یک الکترون واحد هستند. به طور خلاصه، پزشکان نمی‌کنند که نور ماوراء بنفش خورشید را به DNA و آسیب پوستی نمی‌رساند.

می‌گوید سمیعی می‌گوید: رادیکال‌های آزاد ممکن است در نان پوست شته‌شند باشد. همچنین نتیجه قرار گرفتن در معرض خطر نیانیات یا عوایر عوامل محیطی محیطی. C و E هستند که نندانند بهاهش بهات تأثیرات ‌هادیکال‌های آزاد بر روی شم شم کمک کنند مین. خوردن مقدار زیادی میوه و تات تازه که ویاوی آنتی اکسیدان به

۳. رار

به طور یلی ی، یک سیگاری به اندازه پوست فرد فردفرداری، سالم نیست، نمی‌ی بدابد. پوست این افراد به چین چین د ارارد. رارهایی که باعث خون می‌شود رگ‌های شما منقبض شده یا تنگ‌تر می‌شوند و این باعث می‌شود که میزان مصرف مواد مغذی و باعث شود کسی که پوست را کاهش دهد و آن را سالم کند. در نتیجه، پوست صحت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد می‌دهد به این معنی است که حتی نمی‌تواند دیگر کسی را شک کند. این داد مغذی همچنین باعث ضعف در پوست می شود.

نم‌هانم‌ها، مصرف سیگار باعث پایین آمدن نان استروژن می‌شود و پوست را خشک می‌کند. چین و چروک در ری‌هاری‌ها، ممکن است در اوایل دهه سی زندگی هراهر شود، اما ترک رار می‌تواند در جلوگیری از پیری به آن کمک کند.

۴. محرک‌کننده‌های مواد د

سمیعی می‌گوید، چند داد شیمیایی در مواد تمیزکننده داد شوینده لباس‌شویی شوینده‌اند و باعث ایجاد پوست قرمز و حرکت و رژیلرژی در افراد می‌شوند. به نان مثال، آمونیاک و تم یایل به پوست د رنگارند. اس با این مواد ممکن است پوستی (درماتیت) ایجاد کند که پوسته پوسته شود،، حتی هیاهی سوختگی ییایی می‌شود. افرادی که دارای پوست حساس هستند ممکن است نسبت به نان آسیب بیشتر ببینند.

زیرا که پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان منحرف شدند. همچنین، پوست می‌توا می‌تواند کمک کند. روند نان برای برخی از اداد دا تجویز مینامین یا استروئید از پزشک پزشک ممکن است ست ست.

۵. لبخند و اخم

با بالایت رفتن سن سن پوست پوستا صیادیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد. در نتیجه، روی پوست احتمالاً احتمالاً چین و چروك‌هایی ظاهر می‌شود، حتی اگر نكنید و بخندید. اهی برای جلوگیری از حرکت اجزای صورت وجود ردارد، پس با جلوگیری از آسیب‌های دیگر نندانند اشعه خورشید بر چین و پوستی را با استفاده از ضد باب ب.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم