یونایتد 2-1 ویارئال ؛ پیروزی را در دقیقه 95 انجام دهید


به گزارش “ورزش سه” ، منچستریونایتد که در نیمه اول چندین بار با دخالت داوید دخیا نجات یافت ، در نیمه دوم شرایط را تغییر داد و سرانجام با درخشش تلخ رونالدو در زمان های پایانی 1-2 ، ویارئال را برد.

ویارئال بازی را با ضربه آغاز می کند و می تواند به سرعت گلزنی کند. در دقیقه هفتم بود که کاپو به تنهایی با داوید دخیا موقعیت داشت ، اما ضربه ویارئال توسط صاحبان یونایتد مهار شد.

دقایقی بعد ، این بار دانجوما به چپ حرکت کرد و پس از عبور از خط دیه گو دالو ، فرصتی برای باز کردن دروازه منچستریونایتد پیدا کرد ، اما این بار داوید دخیا از این اتفاق دفاع کرد.

دقایقی بعد ، دانجومی دوباره از سمت چپ وارد زمین شد و این بار نمایانگر گل یونایتد بود ، اما گلزن شیاطین سرخ این بار این ضربه را با ضربه سر آلک سر به ثمر رساند.

در دقیقه 31 ، از خطای رافائل واران ، آل اسر er فرصت خوبی برای به ثمر رساندن اولین گل ویارئال داشت ، اما ضربه او روی زمین از کنار دروازه یونایتد گذشت.

در دقیقه 39 ، یونایتد با ارسال برونو فرناندز توانست گل اول را به ثمر برساند و او به کریستیانو رونالدو پاس داد اما توپ به پای این بازیکن نرسید و زمان از دست رفت.

در اواخر نیمه اول ، پینو به سمت راست حرکت کرد و سپس یونایتد را با ضربه زمین تهدید کرد ، اما مانند قبل ، داوید دخیا از دروازه آغازین دفاع کرد و هر دو تیم پس از تشخیص ناکامی وارد رختکن شدند.

اما حمله ویارئال سرانجام در اوایل نیمه به ثمر نشست و تیم گل اول را در دقیقه 53 به ثمر رساند.اسر و ضربه او از پاهای دخیا عبور کرد و وارد دروازه تیم میزبان شد.

دقایقی بعد و به زودی یونایتد شانس تساوی را پیدا کرد. برونو فرناندز در گوشه محوطه جریمه ویارئال راهی داشت ، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

اما در 61 دقیقه یونایتد بازی را به تساوی کشاند. ارسال برونو فرناندز از سمت راست با ضربه خوب و پرزیدنت الکس تلس به گوشه دروازه منتقل شد و جناح زیبا موفق شد اولین گل یونایتد را به ثمر برساند.

چند دقیقه بعد ، روی ارسال میسون گرینوود ، بازیکنان ویارئال اشتباه کردند و ادینسون کاوانی می توانست گل دوم باشد ، اما او نتوانست پیشرفت کند.

در دقیقه 86 ، ویارئال گل دوم را به ثمر رساند. در ابتدا ، گومز توسط دخیا اخراج شد ، در حالی که عقب نشینی کرد با ضربه دیا مخالفت کرد و در نهایت توپ را پرتاب کرد تا این خطر از بین برود.

اما در دقیقه 95 بود که جسی لینگارد از سمت راست دروازه ویارئال رونالدو خارج شد و او با ضربه زیبا از فاصله نزدیک گل دوم را به ثمر رساند تا یونایتد 1-2 پیروز شود.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم