یه‌های‌های تندوتیز ​​تندوتیز ​​مهدی رتارتار به فرهاد د

[ad_1]

شکست ذوب آهن بابل استقلال در حالی رقمی که این ین ین خا خلق ق بیشتر و کیتالکیت بر توپ و نان، زمین را ترک کرد.

ییایی که مجیدی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر طلط ط آهن بر، تقلید از ز گفت «:” توپ را با به اصفهان ببرند.” این گفته با واکنش‌های مثبت و منفی منفی در فضای مجازی همراه شد و البته مقدمه‌ای در گفتگو با سرمربی تیم ذوب آهن مهدی ت رتارتار شد.

تارتار در صحبت اولیه خود در بازی با استقلال میگوید: «نمایش بازیکنان جوان ما واقعاً قابل توجه بود و ما در سراسر بازی، کنترل خوبی بر جریان مسابقه داشتیم و خطرهای زیاد و خطرناکی را ساختیم و کمی بدشانس و کم دقت بودیم که نمیتوانیم به آن برسیم. برسیمل برسیم. باید در بازی های بعدی این موقعیت ها را به انجام برسانیم.

گفت: داخل نمی شوم. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

وی افزود: «برای من مهمترین هرکسی هرکسی است و واقعا همیشه وقتی زیازی تمام شده، من رفتم دمام با سرمربی تیم حریف دستم و محترمانه کردم و در صحبت صحبت بوده است. شخصیت‌های قهرمان به تیمی که تحت این تیم‌ها قرار دارند، بخورد و صفاسفانه نه برخی از تیم‌های لیگ برتر، چنین دیده‌اند.»

مدیریت ذوب آهن در مورد ایش گفت: وظیفه فقط امتیاز گرفتن نیست و وازی خوب هم هست. ای ما از این فرصت استفاده کردند،، یلی بدشان هم هم. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

مهدی رتارتار در مورد تیمش ظه ظه شت شت «« «:»

او شاره آینده گفت: آن تیم‌ها محصول صبر و یای بودند که در این باشگاه اجرا شد. امیدوارم وقتی کارم در اینجا تمام می‌شود،، یک تیمی از خودم قیاقی گذاشته شود. تیمی که یلی از زازیکنانش ستاره‌های آینده فوتبال ایران ناشند. »

«خي آهن مورد اينكه اينكه نقل قول قو، از ژوزه مورينيو، ظه اظهار راشت«: من مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم، اما مطمئن نیستم که در مورد چه چیزی صحبت می کنم. سال‌ها با چلسی سی رئال مادرید قهرمان شده و اینطور که بعد از ز صدرنشینی ید یاد صحبت کند. او گفت:

سه سه

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت

تماس با ما