“گوگل” محبوب ترین عبارت جستجو در موتور جستجوی بینگ است


گوگل به دادگاه گفت که موتور جستجوی مایکروسافت بینگ از کلمه “گوگل” به عنوان رایج ترین عبارت در موتورهای جستجو استفاده کرده است.

اتحادیه اروپا (گوگل) گوگل را متهم کرده است که از تکمیل سیستم عامل اندروید در بازار تلفن همراه برای مجبور کردن گوگل به تحقیق در مورد دستگاه استفاده کرده و این شرکت را مجبور به پرداخت 5 میلیون دلار جریمه کرده است.

گوگل در یک دادخواست 5 میلیارد دلاری گفته است که محبوب ترین عبارت جستجو در موتور جستجوی مایکروسافت ، “بینگ” ، “گوگل” است ، که نشان می دهد کاربران جستجوی بینگ به دنبال رقبای بیشتری هستند.

با این حال ، گوگل ادعا می کند که خدمات آنها فقط محبوب ترین است. آلفونسو لامادرید ، وکیل دیوان دادگستری اروپا ، گفت:

ما ثابت کرده ایم که محبوب ترین عبارت جستجو در موتور جستجوی بینگ “گوگل” است. مردم گوگل را انتخاب می کنند و مجبور نیست.

آمارهای منتشر شده توسط SEO Ahrefs نشان می دهد که “Google” بیشترین عبارت جستجو شده در بینگ و در سطح جهانی است. پس از گوگل ، محتوای دیگری مانند یوتیوب ، فیس بوک ، جیمیل و آمازون وجود دارد. اگر اطلاعات ارائه شده به کاربران آمریکایی را محدود کنیم ، گوگل در عبارات جستجو سوم است. همچنین کلمه “بینگ” مهم است که در ده نام برتر جهانی ظاهر می شود.

البته بیشتر اینها به دلیل انتخاب اشتباه است. موتور جستجوی بینگ اکنون به طور پیش فرض در مرورگر مایکروسافت اج استفاده می شود ، اما کاربران می توانند آن را به گوگل تغییر دهند. گوگل همچنین جستجو در اینترنت و جستجوی عبارات با استاندارد خود را آسان کرده است.

وی ادامه می دهد که طبق داده ها ، 95 درصد از کاربران اینترنت ترجیح می دهند گوگل در زمینه فناوری جستجو رقابت کند. با این حال ، تنظیم کننده اتحادیه اروپا معتقد است که گوگل تولیدکنندگان دستگاه تلفن همراه را مجبور کرده است موتور جستجوی خود و مرورگر وب Chrome خود را بر روی دستگاه های خود نصب کنند. باید دید دادگاه گوگل چه خواهد کرد.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances