گلهای تازه حسن یزدانی; 10 یا 300 میلیون واقعیت چیست؟حسن یزدانی رئیس کشتی آزاد ایران و جهان با وجود اینکه سال گذشته همیشه در لیگ برتر باشگاه های کشور حضور داشت اما امسال یکی از غایب است در این رقابت ها شرکت کند. البته، با توجه به قهرمانی های المپیک و جهانی که او به دست آورده بود، احساس می کرد که آب از مبارزه در لیگ های 1400 خودداری می کند.

به گزارش شرق، یزدانی با وجود اینکه بعد از این دو حادثه بزرگ دچار مصدومیت جزئی شد اما در بسیاری از شهرهایی که فرصت تمرین نداشت در جشن ها شرکت کرد. در این مرحله بازی مقدماتی لیگ به پایان رسید تا اینکه او اعلام کرد که قهرمان المپیک 2016 ریودوژانیرو برای فینال به روی تشک خواهد رفت. طبق قوانین سازمان لیگ کشتی، تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی می توانند برای کسب امتیاز از حریفان جدید اقدام کنند.

اینجاست که باشگاه فولاد آمل بدون هیچ خبری از نایب قهرمانی المپیک توکیو اعلام می کند یزدانی را به خدمت گرفته و در این مرحله با او به رقابت پرداخته است. وقتی کشتی گیران جلوی تلویزیون نشسته بودند تا بار دیگر کشتی گیران زیبا و جذاب این کشتی گیر را ببینند، او در آخرین لحظه تصمیم گرفت در پکیج مسابقه کشتی شرکت نکند.

پژمان درستکار سرمربی تیم ملی که در سکوها حضور داشت، درباره علت ضعف و مصدومیت یزدانی توضیح داد: میکرد; بنابراین بهتر است در مراحل پایانی لیگ شرکت نکند.» آن قرارداد ستاره کشتی آزاد ایران با کشتی لیگ فقط یک نمایش بود و از آنها پولی نگرفت.

بابک بهمنی گفت: از حسن یزدانی به خاطر شجاعتش تشکر می کنم، او پول کمی نگرفت و گفت اگر مصدومیتم خوب بود می جنگم، او گفت آزاد می گذارم اما در تیم بوده و بوده است. در تمرینات و ارائه تمرینات لازم به کشتی گیران «جان بچه ها را مدیون یزدانی بودیم.» بهمنی مدعی شد حسن یزدانی در این تیم نبوده است در حالی که نمی توان تایید کرد که ستاره کشتی آزاد ایران امضا کرده است. قرارداد با این تیم؛ سازمان لیگ کشتی گفت که علاوه بر قراردادها، قراردادهای دیگری نیز بعدا انجام شد؛ مانند بسیاری از قراردادهای حرفه ای دیگر در ورزش ایران!

نکته دیگر این است که وقتی ورزشکاری با دو مدال المپیک و پنج مدال جهانی به بالاترین سطح دو و میدانی جهان می رسد، بعید است که بدون فکر کردن به جزئیات و فقط برای خوشحالی، از بحث مالی یک تورنمنت فوتبال صرف نظر کند. سایر کشتی گیران تیم یکی دیگر از تردیدهایی که باور این موضوع را سخت می کند این است که کشتی گیرانی چون کامران قاسم پور که رکوردی کمتر از حسن یزدانی دارد، برای لیگ غیررقابتی، اما خوش نام، 400 میلیون تومان از صنایع گروه مازندران گرفت. کشتی گیر مازنی هیچی. اما پس از پایان این دیدار زمزمه های متفاوتی در خصوص قرارداد قانونی حسن یزدانی در لیگ به گوش رسید. برخی رسانه ها روز گذشته مدعی شدند که قرارداد جام جهانی در لیگ مستقل با مبلغ ناچیز 10 میلیونی نهایی شده است.

اما حالا بر اساس داده های موثقی که به «شرق» رسیده است، قرار بر این شده که حسن یزدانی در ازای ۳۰۰ میلیون تومان از فولاد آمل، هم اکنون در مرحله نیمه نهایی و پایانی لیگ قرار بگیرد. تورنمنت این تیم حامی آنها با حضور در نیمه نهایی باید در فینال لیگ لیگ به مصاف آرتور نایفونوف روس برنده مدال برنز المپیک توکیو و برنز جهان (2021) برود.

او در ماه های اخیر دو بار نایفونوف را در نیمه نهایی المپیک و قهرمانی جهان شکست داده است و قبلاً کشتی گیر را برده است. جانشین یزدانی در وزن 86 کیلوگرم دیدار فینال هادی وفایی پور بود که در نبردی سنگین 11 بر صفر مقابل احمد بذری شکست خورد و با این برد فاتح صنایع مازندران در لیگ برتر شد. .

بی شک حضور یزدانی در فینال می تواند کمک شایانی به این تیم در مصاف با صنایع مازندران کند تا آملی قهرمان شود. حسن یزدانی معمولاً باید برای نبرد دیگری آماده شود. به دعوت فدراسیون کشتی آمریکا از تیم ملی سبک آزاد ایران، تیم های ملی دو کشور قرار است دیداری دوستانه در ایالت تگزاس برگزار کنند.

آمریکایی ها زمان برگزاری این مسابقه را در ماه فوریه اعلام کردند. کارشناسان تیم ملی هنوز در مورد انتقال این بازیکن به تگزاس اظهار نظری نکرده اند، اما شایعاتی وجود دارد که ایران برای بازی با تیمش روی تشک خواهد رفت. جام. در این صورت دوستداران کشتی باید منتظر دیدار جذاب دیوید تیلور و حسن یزدانی دو نخبه وزن 86 کیلوگرم جهان باشند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances