گزارش یک ماهه هیوندای سوناتا N Line Night؛ نسخه محدود با چهره خاص


هیوندای از Night Sonata N Line رونمایی کرد این حروف ، که تنها 1000 اتاق آن در ایالات متحده موجود خواهد بود ، سیاه هستند و همه چیز داخل و خارج تاریک است. از نظر فنی ، این متن شبیه خط استاندارد سوناتا N است و تفاوت چندانی با آن ندارد. علاقه مندان به Letter Night باید 34750 دلار (بدون احتساب هزینه حمل و نقل 1025 دلار) بپردازند.

از نظر دید ، اندازه صندوق عقب و وسط رینگ ها باید با مدل N Line با Night Edition متفاوت باشد. هر دو این اتصالات از پلاستیک پشتیبانی کننده فیبر کربن ساخته شده اند. علاوه بر این ، رینگ های مشکی مات 19 اینچی ، آرم های کرومی تیره و کالیپرهای ترمز قرمز یکی دیگر از تضادهای متمایز بین نسخه Night و استاندارد سوناتا N Line است.

هیوندای سوناتا N Line Night Edition مجهز به همان موتور 2.5 لیتری توربوشارژ است. این موتور قادر است 290 اسب بخار قدرت و 422 نیوتن متر قدرت داشته باشد و با کمک گیربکس هشت سرعته دو کلاچه ، چرخ های جلو را به حرکت در می آورد.

هیوندای سوناتا N Nightingale را در دو رنگ مشکی فانتوم و سفید کوارتز عرضه می کند

به گفته هیوندای ، دیسک های این نسخه 13.6 اینچ در جلو و 12.8 اینچ در پشت هستند ، در حالی که در مدل های دیگر ، طول آنها به ترتیب برابر با 12 و 11.2 اینچ است. از نظر اندازه گیری های عددی ، این متغیر پس از دور 2.44 بسته می شود ، اما این مقدار برای سایر متون 2.6 دور است.

در داخل Sonata N Line Night ، شاهد استفاده گسترده از چرم ناپا و میکروفیبر قوی هستیم. مجموعه صندلی مانند کالیپرهای ترمز قرمز است و نشان N در بسیاری از نقاط دیده می شود. در این حالت ، یک صفحه نمایش 12.3 اینچی پشت فرمان نصب شده بود و سیستم اطلاعات سرگرمی توسط یک صفحه نمایش 10.25 اینچی کنترل می شد. سیستم Bose با 12 بلندگو و منظومه شمسی زیبا مدل دیگری در اینجا است.

ناگفته نماند که مدل استاندارد هیوندای سوناتا N Line 2022 بدون احتساب هزینه حمل و جابجایی ، 3300 دلار قیمت دارد که 1300 دلار ارزان تر از سفارش شب است.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances