کلاس ستاره برزیل؛ با یاد راموس خداحافظی کنید


به گزارش “ورزش سه”، یکی از موضوعاتی که در تابستان امسال در میان هواداران واقعی مطرح شد و اعلام شد جدایی سرخیو راموس و رافائل واران است. این دو مدافع که یک دهه است به خط دفاعی رئال تکیه کرده اند و با هم تمجیدهای زیادی را به دست آورده اند، اما راموس پس از پایان قرارداد تصمیم به جدایی گرفت و این پیشنهاد را نپذیرفت و واران یک سال قبل از قرارداد نهایی خود، یک یک جدید. مسابقات فوتبال انگلیس و منچستریونایتد.

ترس شدید هواداران را بر آن داشت تا حرکت باشگاه را برای جدایی دو مدافع خوب زیر سوال ببرند، اما پس از 4 ماه از این فصل، اقلیت فعلی دوباره به راموس و واران فکر کنند، زیرا ادر میلیتائو و دیوید آلابا کارهای بسیار خوبی انجام دادند. به زودی تا دیده نشوند

در تابستان 2019 آدر میلیتائو با مبلغ 51 میلیون یورو توسط پورتو انتخاب شد اما یک شب و نیم فرصت دارد. او اعتبار لازم را از خود نشان نداد و در زیدان نتوانست مهره قابل اعتمادی پیدا کند اما در 4 ماه پایانی فصل گذشته و با مصدومیت سرخیو راموس، زیزو تصمیم گرفت به خط دفاعی برزیلی خود اضافه کند و دستمزدش بالا رفت. Militao تکامل یافته است و پس از نه ماه، اکنون به یک واقعیت اجتماعی و غیر قابل تردید تبدیل شده است.

عملکرد او در بازی دیروز مقابل رئال سوسیداد باکلاس بود. این یک ورزش عالی با یک ژاکت واقعی است که برای مدت طولانی دوام می آورد. خیلی ها معتقدند که او بهترین بازیکن زمین است، بالاتر از وینیسیوس و یوویچ که گل های رئال را به ثمر رساندند.

میلیتائو هیچ کاری از الکساندر آیزاک سوئدی انجام نداد. در یک نقطه از نیمه اول، آیزاک توپ را با زمان مسابقه و غیره به کرنر هدایت کرد، اسحاق هرگز نتوانست کنار او بایستد. میلیتائو همچنان به دو پاس گل به رودریگو و وینیسیوس نزدیک شد و هر دو در مسیر خود ناکام ماندند.

میلیتو اکنون با اطمینان بیشتری زیر نظر کارلو آنچلوتی بازی می کند. او در 9 دوئل مقابل سوسیداد با 6 تکل و 10 ریباند گلزنی کرده است. او و آلابا یک زوج اغراق آمیز و یکی از بهترین های حال حاضر دنیا هستند.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances