کتاب صوتی دوستی را از Fidebo – Zomit بخرید


از این گذشته ، ما انسانها ارزش زیادی داریم ، و این تلاش می شود تا در اجتماع قرار گرفته و درک گروه های مختلف را احساس کنیم تا درک بهتری از انرژی ، احترام و حواس پرتی داشته باشیم و صادقانه بگویم ، به نظر نمی رسد یک کار آسان

با این مقدمه مختصر ، ما در مورد برخی از کتابهای این مقاله که به همه ما در رسیدن به این هدف (بهبود روابط زندگی) کمک می کند ، بحث خواهیم کرد. بنابراین اجازه دهید این نامه ها را به طور منظم به اشتراک بگذاریم!

مراسم دوستیابی دیل کارنگی

“آیین دوستی” یکی از آن کتابهای قدیمی است که حتی بیش از صد سال پیش! این کتاب توسط دیل کارنگی نوشته شده است ، همچنین راهنمای یافتن دوستان خوب و ارزشمند و ایجاد روابط با دیگران است. دیل کارنگی کتابی با عنوان “آیین دوستی” را در شش فصل جداگانه تألیف کرده است و موضوعاتی مانند “رفتار انسان” ، “راه به سوی خوشبختی” و “راه مشارکت” دیگران “و” نکات مهم برای خوشبختی “را پوشش می دهد. خانواده.

چه کسی از این کتاب سود برده است؟او خورد؟ اگر می خواهید در مورد رفتار انسان هنگام صحبت کردن ، ایجاد وقفه و تأثیرگذاری بر دیگران ، نحوه تغییر نگرش افراد در مورد افراد ، رقابت خوب ، ایجاد انتقاد ، تنظیم مسائل ازدواج و حل این مشکلات ، این کتاب برای شما صادق است. اما قبل از تهیه کتاب و به طور دقیق تر ، برچسب محتوا را آماده کنید کتاب های صوتی کتاب شکار می توانید آن را به راحتی در کتابفروشی های آنلاین پیدا کنید.

معنی آن چیستکتاب دین مزایایی دارد؟ اولین مترجمی که کتاب دوستی در ایران را ترجمه کرد ، رشید یاسمی بود ، اما پس از او مترجمان خوب دیگری مانند مهناز بهرنگی ، فرشته پرنیان و غلامحسین عربی نیز آن را ترجمه کردند. از آنجا که متن کتاب به این سادگی و راحت نوشته شده است ، می توانید به راحتی با متن و متن ارتباط برقرار کنید و ترک کتاب برای شما دشوار باشد.

دوست من بسیار باهوش است

فیدیبو

اول از همه ، “بهترین دوست من” یک کتاب جدید زیبا در مورد دو دختر است که از دوران کودکی تا میانسالی با هم آشنا شده اند. روابط واقعی و شاد که به لایه های خود وارد شده و همه آنها را تغییر می دهد. اما مشکلات آنها در قرون وسطی با شرایط پیش بینی نشده آغاز شد و رابطه آنها تغییر کرد ، خود را تکرار کرد و همه چیز را عمیق کرد.

این جزوه را از کجا تهیه کنیم؟ راه آسان ، کتاب بهترین دوستان من را بارگیری کنید بنابراین می توانید کتابهای چهار جلدی عالی را در رایانه لوحی و تلفن همراه خود و هر کجا که وقت دارید بخوانید. اما نسخه هایی از بدنه نیز در کتابفروشی ها موجود است و توسط Sarah Extract ترجمه شده است.

چرا باید این کتاب را بخوانید؟؟ اگر بخواهیم تعداد کمی بدهیم ، به نیویورک تایمز می آییم ، هنگامی که “بهترین دوست من” را از 10 کتاب برتر جهان (2015) ارائه می دهد ؛ اما جدا از اعداد و ارقامی که به اندازه کافی برای خواندن کتاب الهام بخش است ، نوشتن واضح و زیبای نویسنده درباره زنان در اعتراضات و استفاده از داستان های تخیلی تأثیر افراد را به میزان زیادی افزایش می دهد و محتوای ارزشمندی را ارائه می دهد. شما را تغییر دهید و روابط خود را با دیگران بهبود ببخشید.

در مورد نویسنده عجیب است“النا فرانتا” به سادگی یک نام جعلی از نویسنده ای ناشناس است که قصد اطلاع از آن را ندارد و دلیل خوبی برای این کار ارائه می دهد. به عنوان مثال ، به نظر او ، کتابها باید به خودی خود استقلال خود را از نویسنده نشان دهند ، و این برای کسانی که از خواندن لذت می برند کافی است. اما چند دلیل و مصاحبه ، که در چند مصاحبه توسط وی دریافت شد ، فقط افراد را کنجکاو تر کرد و منجر به تحقیقات بیشتری در مورد کتاب اول شد. sau. اگر می خواهید درباره این پیش بینی ها و حقایق شخصی این نویسنده مشهور ایتالیایی بیشتر بدانید ، پیشنهاد می کنیم مقاله نیویورک تایمز در مورد النا فرانتا فراموشش کن.

مالکیت معنوی دانیل گلمن

اگر ریاضی را خوب می دانید ، باهوش هستید ، در غیر این صورت ما عذرخواهی می کنیم! بسیاری از همسایگان ما توسط یک متخصص به نام IQ مورد قضاوت قرار گرفتند تا درب باز شد و روانپزشکان به این نتیجه رسیدند: حداقل هشت گونه وجود داشت. هوش برای انسانها متفاوت است و البته یکی هوش فکری یا هوش آن احساسی است.

بله حق با شماست. موضوع کتاب “مالکیت فکری” دانیل گلمن به طیف گسترده ای از مهارت ها ، به ویژه هوش اشاره دارد که در ایجاد روابط با دیگران نقش مهمی ایفا می کند و حتی به موفقیت و پیشرفت بسیاری از افراد با بهره هوشی متوسط ​​کمک می کند.

اما اجازه دهید ذهن شما را ساده کنیم: اگرچه محتوای کتاب با آخرین یافته ها نوشته شده است ، اما به گفته بسیاری از خوانندگان در سراسر جهان ، متن کتاب بسیار ساده و جالب است ، بنابراین از خواندن و یادگیری از خواندن لذت خواهید برد. به صفحه اول آن

در کتاب به چه موضوعاتی پرداخته شده است؟انجام دهید؟ “خودکنترلی” ، “خودآگاهی” ، “مباشرت محیطی” و مدیریت روابط از موضوعات اصلی کتاب هستند و نویسنده سعی می کند با ارائه راهکارهای مختلف بر موارد مهمی مانند خودشناسی ، خود انضباطی و درک در ارتباطات تأکید کند. نمونه هایی از زندگی انسان به درستی گزارش دهید. موضوعاتی که می توان با تمرین و تکرار آموخت و بنابراین می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

ترجمه های زیادی از این کتاب وجود دارد و توسط ناشران مانند “نماد جدید اندیشه” و “نشر رشد” منتشر شده است.

نتیجه گیری

زمان شما برای خواندن کتاب محدود خواهد بود ، بنابراین ما سعی کرده ایم کتاب ارزشمند خود را در مورد بهبود روابط به شما اطلاع دهیم. مجموعه ای از نظریه ها ، کتابهای جدید و کتابهای علمی تخیلی که همه آنها به راحتی قابل خواندن هستند و نکات کلیدی از انواع روابط انسانی را کشف می کنند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances