ژنرال آمریکایی: روسیه و چین هر روز به ماهواره های آمریکا حمله می کنند


به عنوان یک جامعه عمومی، ماهواره های ایالات متحده در آشفتگی دائمی هستند و چین می تواند به بزرگترین نیرو در ده سال گذشته تبدیل شود.

ژنرال دیوید تامپسون، معاون اول دفتر، به واشنگتن پست گفت:

تهدیدها روز به روز در حال افزایش هستند و این یک تغییر واقعی در عملکرد است که برای مدت طولانی ادامه داشته است. ما اکنون در جایی هستیم که راه های زیادی برای ترساندن حد وسط داریم.

دولت ایالات متحده همچنین گفت که این کشور باید همچنان در مبارزه با فراخوان ماهواره هایی که نیازی به آسیب جدی ندارند و روزانه توسط دستگاه های غیر جنبشی مانند لیزر، مسدود کننده های فرکانس رادیویی و حملات سایبری ساخته می شوند، مشارکت داشته باشد.

این خبر در حالی منتشر می شود که کارشناسان در سراسر جهان با استفاده از سلاح های جنبشی علیه ماهواره ها مخالف هستند، زیرا استفاده از آنها می تواند باعث ضایعات بیشتر در سراسر جهان شود و در بدترین حالت، مردم را در جهان به دام بیندازند.

چین در حال حاضر در حال توسعه نسخه خود از سیستم موقعیت یاب جهانی (GPS) و صدها ماهواره هوشمند، رصدی و اکتشافی است. گفته می شود آسیا دو برابر بیشتر از آمریکا صادرات دارد.

تامسون گفت: “چینی ها بسیار فراتر از روسیه هستند. آنها با سرعت زیادی کار می کنند.” با این حال وی افزود:

ما هنوز بهترین های جهان هستیم، اما آنها واضح و سریع هستند. اگر ما نمی توانیم تغییر کنیم، ایالات متحده باید نگران پایان این دهه باشد.

بر اساس گزارش‌ها، به نظر می‌رسد دولت با شرکت‌های چینی برای توسعه یک دستور کار بین‌المللی برای فضای سایبری ملاقات کرده است، اما به نظر می‌رسد پکن به ادعاهای آنها پاسخی نمی‌دهد.

آژانس فدرال روسیه (روسکاسموس) و آژانس فضایی ملی چین هنوز به این گزارش و ژنرال ایالات متحده پاسخی نداده اند.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances