ژاوی برمی گردد یا عیسی ظاهر می شود؟!


به عنوان “ورزش سه”، هواداران بارسلونا هم اکنون می توانند خرید کنند! آنهایی که در ابتدای فصل مستطیل شاه سبز را از دست دادند، حالا از ژاوی به نوکمپ برگشتند تا تیمشان را سقوط دهند، دلشان روی دم مسیحای اوست. البته امید کولسیان بی دلیل نیست. خالص ترین محصول لاماسیا، کادر وفادار باشگاه، ضربان قلب کاتالان ها و مالکان باشگاه، یک دهه پیش به نوکمپ بازگشت. بنابراین اگر فقط یک نفر می توانست حقوق و منافع بارسلونا را به دست آورد، نمی توانست او را بهتر از ژاوی ببیند.

اما حقیقت را نباید نادیده گرفت. حالا بارسا تجهیزات کافی برای گرفتن فوتبال از هواداران و البته ژاوی را ندارد. آبی اناری ها در این فصل به اندازه کافی قدرتمند نیستند که بتوانند توپ را در میانه میدان نگه دارند و دلیل آن مشخص است. بازیکنانی که مفهوم باشگاه را درک نمی کنند یا از آن پیروی نمی کنند.

نقش غیرممکن او برای بازگشت به بارسا به عنوان مربی برای بارسلونا، بدون ژاوی در زمین، کسب عناوین و افتخارات زیادی است، زمانی که او با سبک و ایده کاتالان ها کار می کند، چیزی که فقط ژاوی است. بازیکن) می توانست بفهمد.«همه راضی بودند.» زمانی که سرمربی جدید آبی اناری ها نه تنها مثلث ژاوی-اینیستا-مسی را برای رسیدن به هدفش بی نصیب نمی گذاشت، بلکه باید با یک دوجین روح و بدون آماده سازی بازیکنان و غریبه ها طراحی شود. با تخیلش

وضعیت بد مالی باشگاه به او اجازه خرید فعلی را نمی دهد، بنابراین اولین هدف لاپورتا از انتخاب او برای جانشینی کومان، قبل از ترجیح شخصی و میل هواداران، خرید زمان برای گذراندن بی سر و صدا و ایجاد یک هوای خوب است. امیدوار باشید و اعتماد به نفس را دوباره ایجاد کنید. بارسا می داند.

لاپورتا فکر نمی کند همه اینها نمونه ای از تمایل ژاوی برای استفاده بیشتر از محصولات لاماسیا باشد، همانطور که هرکسی که از استراتژی فوتبال کاتالونیا پیروی می کند بهترین بازیکن را می خواهد. دنیای فوتبال باید جواهرات محوطه باشگاه را بتراشد و با اعتماد به نفس، زمان درخشان و طولانی دیگری را در تاریخ بارسلونا رقم بزند.

البته در گام اول لازم است ژاوی فصل جاری را با ناامیدی خوبی آغاز کند و با یک وعده نهایی به پایان برساند. بنابراین، باید سریعاً در مورد رویه اقدام کرد، زیرا روش آن صحیح است، اما او باور نمی کند که اجرای آن چقدر طول می کشد.

هنوز ژاوی همان چیزی است که اکنون می خواهد. در خانه. و این به کاتالان ها امید زیادی داده و هواداران بارسا امید زیادی دارند که ژاوی را با خوشحالی به یاد بیاورند. اگرچه تکرار شهرت پپ کار بسیار سخت و فکری خواهد بود، اما این ستاره فاصله چندانی با سال های آبی اناری ندارد، اگر در کار بازسازی کامل شود، قطعا تیمی را تشکیل می دهد، خوب مانند یوهان کرایف، ریشه های قوی و عمیقی دارد. برای غلبه بر اوج موفقیت، آینده ای برای بارسلونا بعد از مسی وجود دارد.

مهدی بشکانی

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances