چرا مالت قبل از استرالیا وارد می شود و حقایق دیگر در مورد رژه مللحاملان پرچم، آپوستولوس آنجلیس و ماریا نتانو از تیم یونان، پرچم یونان را در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی 2022 در پکن حمل می کنند.

لینتائو ژانگ / گتی ایماژ


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

لینتائو ژانگ / گتی ایماژ


حاملان پرچم، آپوستولوس آنجلیس و ماریا نتانو از تیم یونان، پرچم یونان را در مراسم افتتاحیه المپیک زمستانی 2022 در پکن حمل می کنند.

لینتائو ژانگ / گتی ایماژ

ورزشکاران از سراسر جهان در مراسم افتتاحیه المپیک صبح جمعه در پکن پیوستند. اما دستور رژه ملل ممکن است شما را به این فکر واداشته باشد: چرا مالت قبل از استرالیا وارد می شود؟

در طول رژه، ورزشکاران هر یک از کشورهای شرکت کننده با هم وارد استادیوم می شوند و پرچم ملی خود را به اهتزاز درآورده و تماشاگران را تشویق می کنند.

این رژه اولین بار در المپیک 1908 در لندن برگزار شد و به یکی از شناخته شده ترین سنت های بازی های زمستانی و تابستانی تبدیل شد. با این حال، نظمی که کشورها در آن قدم می زنند همیشه برای شما ناآشنا به نظر می رسد، شما تنها نیستید.

در اینجا چه اتفاقی می افتد:

اولین و آخرین نقطه فرمان راهپیمایی معنی دارد

هیئت یونانی همیشه در رژه ملل در هر المپیک اول وارد می شود. جایگاه همیشگی آنها نشان دهنده احترام به تاریخ آنها به عنوان محل برگزاری اولین المپیک در دوران باستان است.

و نقاط انتهایی همیشه یک فرم را دنبال می کنند. رتبه دوم تا آخر به کشور بعدی برای میزبانی بازی های زمستانی می رسد – در این مورد، ایتالیا در حالی که برای میلان کورتینا 2026 آماده می شود – و کشور میزبان فعلی، چین، آخرین حضور خواهد داشت تا رژه ملل را ببندد. .

اگر چینی ساده شده را خوب بخوانید، ممکن است این دستور برای شما کاملاً منطقی باشد

ترتیب بقیه ملت ها جایی است که جالب می شود. به جز نقاط ذکر شده در بالا، بقیه کشورها معمولاً به ترتیب حروف الفبای مربوط به زبان کشور میزبان وارد می شوند. اما زبان اصلی چین، ماندارین، الفبای انگلیسی ندارد، در عوض از حروفی استفاده می کند که ممکن است خود کلمات کامل باشند.

به گزارش بلومبرگ، بنابراین برای ترتیب رژه ملل در این المپیک، کشورها بر اساس ترتیب ضربات وارد می شوند که تعداد ضربات در اولین کاراکتر نام کشور در ماندارین و ترتیبی که ضربه ها بر اساس آن انجام می شود، وارد می شوند.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances