چرا عرضه سالانه بازی های Call of Duty به پایان رسید؟


با توجه به فروش Call of Duty: Vanguard در برخی زمینه ها کمتر از تقاضا بوده است، مانند زمان آن رسیده است که Activision هر سال بازی جدیدی به نام Duty منتشر نکند.

از زمان انتشار Call of Duty 2 در سال 2005، هر ساله یک بازی جدید از فرنچایز محبوب Activision برای طرفداران این سری منتشر می شود. نسخه سوم این سری یعنی Call of Duty 3 در سال 2006 و دقیقا یک سال پس از Call of Duty 2 منتشر شد و سپس Call of Duty 4 در سال 2007 منتشر شد و دنباله آن هر سال بازی های جدید ساخته می شود.

عرضه سالانه بازی های Call of Duty البته برای اکتیویژن به خوبی جواب داده است، بنابراین اکثر بازی های اصلی این سری با نقدهای خوبی مواجه شده اند و فروش بسیار خوبی هم داشته اند.

با این حال، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که Activision در تصمیم خود برای انتشار یک بازی جدید هر سال تجدید نظر کند. در واقع دنیای بازی های ویدیویی در شرایطی است که بازیکنان بیش از هر زمان دیگری از تجربه بازی فعلی راضی هستند و محتوای بیشتر و شاید تجربه کمتری ارائه می دهند. چیزهای جدید بدانند.

Ciing به دلایلی در این جمله از تات در مورد آنها صحبت خواهیم کرد، می توان گفت که بهتر است هر سال نسخه جدیدی از فرنچایز Call of Duty منتشر نشود.

فروش بازی های Call of Duty کاهش یافته است


بازی جدید Call of Duty

Call of Duty: Modern Warfare یکی از پرفروش ترین بازی های تمام دوران است و Black Ops Cold War فروش بسیار خوبی داشت. با این حال، اولین نشان می دهد که Call of Duty: Vanguard فروش بسیار پایینی دارد و بالاترین فروش را در بریتانیا از سال 2007 دارد.

این نکات برجسته می تواند شخصیت های اصلی باشد که طرفداران Call of Duty بالاخره از فرنچایز خسته شده اند، اما می توان حدس زد که با انتشار Modern Warfare 2 در سال 2022، این رویداد کمی بهبود پیدا کند.

از طرفی اگر فروش بسیار پایین ونگارد را در نظر بگیریم، به نظر می رسد فروش بازی در سال 2023 منتشر شود و سال 2024 کمتر از حد انتظار خواهد بود.

درخواست ریمستر Old Call of Duty


بازی جدید Call of Duty

با توجه به مبالغ هنگفتی که فرنچایز Call to Action از آن سود برده است، حتی زمانی که فروش سالانه آن به شدت کاهش یافته است، محدود کردن انتشار سالانه آن توسط Activision بیهوده نبوده است. با این حال، ممکن است زمان آن رسیده باشد که از انتشار نسخه های جدید بازی یک بار در سال و ریمستر عناوین قبلی در تمام فصول خودداری کنید.

شرکت‌های بازی‌سازی اکنون از بازسازی بازی‌های خود لذت می‌برند و اپلیکیشن‌های زیادی برای بازی‌های کال آف دیوتی ریمستر شده وجود دارد. اگرچه اکنون می دانیم که طرفداران بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 بار دیگر این فرصت را خواهند داشت تا دنیای بازی را به گونه ای متفاوت تجربه کنند، اما بازسازی نسخه های کلاسیک بازی Call of Duty The برای کنسول های مدرن تجربه لذت بخشی جدید خواهد بود.

البته اکتیویژن تا کنون بازی های Call of Duty را ریمستر کرده است. نسخه بازسازی شده Call of Duty 4 در سال 2016 و نسخه Remastered Call of Duty: Modern Warfare 2 که شامل طرح داستانی آن است، در سال 2020 منتشر شد. اما این ریمسترها با برخی محدودیت ها در دسترس علاقه مندان قرار می گیرند.

بازی جدید Call of Duty

برای مثال، ریمستر Call of Duty 4 در ابتدا برای کسانی که بازی Call of Duty: Infinite Warfare را داشتند، ارائه شد، اما با تعداد بازیکنان کمتر. Modern Warfare 2 همانطور که اشاره کردیم فقط شامل یک داستان مسابقه ای است و ژانرهای مختلف آن بازسازی نشده است.

با این حال، اکتیویژن چند بازی کلاسیک در این سری دارد که می‌توان آن‌ها را دوباره طراحی کرد تا از عرضه سالانه بازی جدیدی به نام Duty جلوگیری شود. برای مثال، می‌تواند تکرار بازی‌های Call of Duty 2 و Call of Duty 3 باشد که در طول جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد، یا می‌تواند تکرار چند نفره Modern Warfare 2 باشد. دیگر گزینه‌های محبوب طرفداران برای پخش مجدد عبارتند از: Call of Duty: Black Ops یا افزونه Black Ops 2.

به طور کلی اکتیویژن می تواند راه های زیادی را برای بازیابی ندای دیوتی امتحان کند و می توان حدس زد که بازی های نوستالژیک این سری فروش بسیار خوبی داشته باشند.

Call of Duty: Warzone درآمد پایدار را تضمین می کند


بازی جدید Call of Duty

در نهایت می توان اضافه کرد که در دسترس بودن بازی های محبوبی مانند Call of Duty: Warzone یا Warzone به این معناست که نیازی به توسعه بازی های جدید توسط Activision نیست. Activision در یک ماه (سه ماهه) قادر است بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت درون برنامه ای ایجاد کند و بخش قابل توجهی از این درآمد را می توان مستقیماً از Varzon تأمین کرد.

با وجود انتشار جدید راهنمای Call of Duty: Warzone به نام Caldera، می‌توان انتظار داشت که بازیکنان جدید از بازی Battle Royale لذت ببرند و حتی قدیمی‌ها هم بخواهند دوباره امتحان کنند.

تا زمانی که Warzone هنوز یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان است، پول بیشتری برای Activision دریافت خواهد کرد، بنابراین تمرکز روی آن نه همه بازی‌های جدید، منطقی‌تر خواهد بود.


Minecraft # 53 – ما ویرجینیا را برمی گردیم!!

ویدیوهای YouTube Vijiato را تماشا کنید

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances