پ داداش باورنکردنی ورنکردنیای یازیکنان نلیسروآرو: یسلیس و فولاد باید فردا، دوشنبه ۱۸، از ساعت ۱۵. این زیازی تقابل بین قهرمانی لیگ برتر یعنی یسلیس یس نان جام حذفی یعنی فولاد است ست.

به گزارش فرارو، دو تیم در یطیایی رودرروی هم رار می‌گیرند بعد از مسابقات کوتاهی از برگزاری مسابقات ملی، تات منسجمی سر شتهاشته اند. بازیکنان فولادی‌ها در جذب بازیکن هم موفق شده‌اند و چند چهره را ترکیب کرده‌اند. گفت: داخل نمی شوم.

رغارغ از مسائل فنی، اما به نظر می‌رسد می‌رسد فتحام برای بازیکنان پرسپولیس ارزش دارد و بیشتر می‌شود، چون در این صورت می‌توان به کلانی برسند! اینادع ایی که «ایران ورزشی» کرده و نوشته یسی‌هلیسی‌ها در صورت نیانی در مام قابل توجهی خواهد بود. . . . طبق ردارداد، زیکنازیکنان پرسپولیس در صورت قهرمانی سوپرجام ۱۰ درصد از قرارداد خود را دریافت خواهند کرد که برای بازیکنان گرانقیمت عدد عالعاده قابل توجهی می‌شود. البته با در نظر گرفتن گرفتن داداش برد‌های لیگ که حدود 5 یونلیون تومان ن،، در این ین در ین عالعاده دهابل توجه هداهد. بته قهرم نیانی سوپرجام بدهی باشگاه و به به عضاعض ی تیم هد هداهد شد و و ،، م م ین ین ب، د هر هر د د د د د د د د د به به به به حباحب یک جام بیشتر میشود .

وجود چنین رشیارشی، نکته‌هایی که این خبر کمیا ​​کمی ورننیاورنکردنی جلوه می‌دهد رقم رادارداد بازیکنانی است که به ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد. اگر فقط یک برد رار باشد به آن‌ها پاداش ۸۰۰ یکا یک میلیارد تومان برسد، عجیب و بابل باور است. بته بتهب یرال ایران مدت، مدت ستاست به عنوان اتفاق عجیب و غریب از لظاظ مالی وجود ردارد!

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances