پارکت آرتا بدترین دشمن شماست. هفت راه برای شکست دادن آن

در پارکت از چوب طبیعی برای ساخت آن استفاده شده است و لمینت نیز در واقع طرح چاپ شدهای از چوب بر روی سطح خود میباشد. پارکت های چوبی همگی از چوب طبیعی ساخته میشوند و به دلیل استفاده از چوب طبیعی دامنه انتخاب گسترده ای را با قیمت و کیفیت مختلف برای علاقمندان به ارمغان می آورد. عدم مقاومت در برابر رطوبت: کفپوش ها، مانند لمینیت، نسبت به رطوبت حساس هستند و در صورت معرض آب قرار گرفتن، آسیب می بینند. پارکت های چوبی درمقابل ضربه و اجسام نوک تیز حساس و آسیب پذیرند. تهیه سایر وسایل و ابزار های نصب برعهده نصاب می باشد. کفپوش منزل، پوشش زمینی است که در فضاهای داخلی منزل نصب می شود و برای ایجاد یک سطح صاف و زیبا برای پاشنه ها استفاده می شود. هرکدام از این انواع کفپوش ها ویژگی ها و مزایای خود را دارند و انتخاب نوع مناسب برای هر فضای منزل باید با توجه به نیازها و سلیقه ساکنین انجام شود.

 • ویژگی های پارکت لمینت ترک
 • به نگهداری بیشازحد نیاز ندارد
 • کندن راحت؛
 • مقاومت بالا در برابر آب
 • شیوه زندگی واقعی
 • زبان گنجشک
 • سرد بودن سرامیک در فصل سرما
 • رنگ طبیعی بدون تغییر؛

به عنوان مثال محصول تمیز کننده سطوح پارکت و لمینت مکس نیت، از جمله این مواد است که میتواند کار تمیزی این سطوح و سطوح لمینت را برای شما آسان و هموار نماید. با گزینههای مختلفی که در بازار وجود دارد، انتخاب کفپوش برای خانه یا محل کار ممکن است دشوار باشد. مأموریت پارکت آرتا را می توان در درجه اول بی نیازی بازار داخلی از خرید محصولات خارجی با قیمتی گزاف دانست؛ درواقع مأموریت این شرکت تلاش در جهت رفع نیاز بازار داخلی به بهترین شکل ممکن است. اگر احساس می کنید پیش از مراجعه به فروشگاه و خرید کفپوش مورد نظر خود باید در این رابطه بیش تر بدانید، این مطلب پویانو برای شماست. هر کدام در طیف وسیعی تولید می شوند و قابلیت استفاده و زیبا سازی محیط های مختلف را دارند. کفپوش منزل با داشتن انواع مزایا و ویژگی ها، یکی از پوشش های زمینی محبوب برای فضاهای داخلی منزل محسوب می شود.

 1. شاه بلوط
 2. ورم کردن در اثر برخود با آب
 3. از مواد شیمیایی قوی در تمیز کردن پارکت دوری کنید
 4. پارکت برای محیط های پر رفت و آمد مقاوم تر است
 5. در رنگ های متنوع
 6. لمینت نسبت به پارکت در برابر آب مقاومت بالایی داره
 7. نصب سریع و راحت؛
 8. مقاوم در برابر خراشیدگی های محیطی

هرکسی که می خواهد لمینت یا پارکت بخرد باید به فکر پایداری و دفع نیز باشد. انتخاب کفپوش مناسب به عنوان پوشش زمینی اتاق ها، سالن ها و فضاهای داخلی، نه تنها تأثیر بزرگی در زیبایی و ظاهر فضا دارد، بلکه راحتی، عملکرد و کاربری منزل را نیز به شدت متأثر می کند. پارکت آرتا تنها برندی است که علاوه بر طراحی پارکت برای منازل مسکونی اقدام به تولید پارکت برای فضاهای تجاری و فضاهای نمایشگاهی کرده است که این پارکت ها دارای طرح های خاص و رنگ های مناسب این مدل فضاها هستند. در ابتدای کار باید نقشه مکان مورد نظر را به صورت تلویحی بر روی کاغذ ترسیم نمایید.سپس طول هر کدام از دیوارها را به صورت جداگانه با یک متر بدست آورید و سپس بر روی همان نقشه ای که از قبل تهیه شده بود متراژ هر کدام از دیوارها را یادداشت نمایید.پس از آن به صورت فرضی به صورت منطقه هایی به شکل مستطیل و یا مربع در نقشه ی روی کاغذ تقسیم نمایید و در آخر مساحت هر یک از آن مناطق را محاسبه نمایید.قدم آخر برای محاسبه ی پارکت و لمینت این است که تمامی مساحت ها را با هم جمع نمایید و سپس متراژ نهایی خود را بدست آورید و پس از آن اطلاع کسب کنید که هر بسته از لمینت ها چه متراژی را شامل میشود و سپس بر اساس آن تعداد بسته ی مورد نیاز خود را اعلام نمایید.

را نصب کند قطعا نتیجه کار قابل قبول نخواهد شد.

با این حال، این پوشش معایبی هم دارد که باید در نظر گرفت. در این ویدیو آموزش نصب پارکت لمینیت را مشاهده می کنید، پارکت چوبی را میتوان در منازل، ادارات و مراکز تجاری استفاده کرد که دارای مزایای بسیاری میباشد. وینیل به خوبی در مناطق با رطوبت بالا نصب می شود. و نصاب پارکت به درستی باید ان را نصب کند. اگر سطح زیرین کفپوش صاف نباشد امکان نصب پارکت بر روی آن وجود ندارد و حتی اگر نصاب بتواند بر روی سطوح غیر صاف، پارکت را نصب کند قطعا نتیجه کار قابل قبول نخواهد شد. کفپوشهای مهندسی شده از لایه های طبیعی و مصنوعی که روی هم سوار میشوند، ساخته شدهاند که برای تقلید از ظاهر چوب واقعی ایجاد میگردند. از معایب کفپوش پارکت هم میتوان به سر و صدای آن، نصب احتمالاً دشوار و سطوح لیز آن اشاره نمود. با مراقبت مناسب میتوان چندین دهه دوام را برای این پوششها ایجاد نمود. البته برای نصب آن تنها کنار هم چیدن قسمت های پارکت کافی نیست و باید یک سری زیرسازی نیز انجام شود تا بتوان پارکت را بر روی آن نصب نمود. پارکت آرتا اولین و تنها پارکت ایرانی می باشد؛ دارای ضمانتنامه ۱۰ ساله تولید کننده می باشد و مشتریان محترم می توانند با اطمینان کامل این محصول را خریداری کنند.

کافی است تا متر طول این محیط ها نیز محاسبه و به صورت شاخه ای درخواست نمایید.و در نهایت بر اساس همان مساحت میزان فوم سایلنت مورد نیاز در زیر لمینت را بدست آورید. خبر خوب این است که پارکتهای لمینت در ایران نیز تولید میشود. جلای چوب هم به کفپوش ها ظاهری درخشان بخشیده و هم این درخشش را سال های سال حفظ می کند. در جهت رشد و توسعه فعالیت ها با احداث شهرک صنعتی اختصاصی در مقیاس چهل هکتار در استان اردبیل شروع به ساخت کارخانجات متعددی از جمله کارخانه آغشته سازی کاغذ با نام آرتا دکور که در لمیناسیون ورق های MDF و HDF مصرف میشود اشاره کرد ، همچنین کارخانه تولید پارکت لمینت که با نام آرتا کلیک به بازار عرضه می شود از دیگر فعالیت های مهم گروه صنعتی آرتا به حساب می آید . 4. هزینه زیرسازی پارکت چطور حساب میشود؟ همه اینها سبب میشود که چینش پارکتها نیز به هم بخورد واین برای شما دردسرساز خواهدبود. ازآنجاییکه کفپوش لمینت عمدتاً از چوب کامپوزیت فشرده شده با هم در دمای بالا تولید میشود، به طور قابلتوجهی مقرونبهصرفهتر از چوب طبیعی هست. نوع چوب: نوع چوبی که برای ساخت پارکت استفاده میشود، تأثیر زیادی در قیمت آن دارد.

برای تغییر پوشش کف خانه، کف پوشهای مختلفی وجود دارد که میتوان با توجه به دکوراسیون، رنگ مبلمان و… چگونه با انواع پارکت لمینت دکوراسیون را تغییر دهیم؟ از جمله این موارد تولید انواع نخ های PP (پلی پروپیلن) و BCF و الیاف پلی استر و پلی آمید و موکت های تافتینگ و چاپی است. پارکت یک تکه را نمیتوان رنگ آمیزی کرد چون اصلاً رطوبت باعث خرابی این سطوح میگردد در حالی که پارکت مهندسی شده را میتوان رنگ آمیزی کرد تا با هر طرح رنگی که در خانه خود می خواهید مطابقت داشته باشد. کم صداکنندگی: برخی از کفپوش ها از موادی تشکیل شده اند که صداها را کم تر انتقال می دهند و به جلوگیری از ایجاد صداهای ناخوشایند می پردازند. لمینت امباس تولیدی برند آرتا بدلیل ویژگی های ظاهری متفاوت از سایر محصولات موجود در بازار متمایز است. این تمایز بر ویژگی های استفاده تأثیر میگذارد. کفپوش منزل از انواع مختلفی تشکیل شده است که هرکدام دارای ویژگی ها و کاربردهای خاص خود هستند. یکی از رایج ترین سوالاتی که مردم در مورد پارکت دارند این است که آیا میتوان آن را در سطح حمام استفاده کرد یا خیر.

این درحالی است که پارکت یک سازه از جنس چوب های سخت پرداخت شده است. مغزی اچ دی اف 70 درصد قیمت بهای تمام شده پارکت لمینت می باشد و از آن جایی که این مغزی تولید خود همان کارخانه میباشد، باعث میشود این محصول با قیمت مناسب تری به بازار ارائه شود و در نظر داشته باشید 95% محصولات تولیدی پارکت لمینت از مغزی های ایرانی میباشد و این مغزی ها از کارخانه های دیگر جهت تولید پارکت لمینت تهیه میشود. این هزینه معمولاً بعد از بازدید وضعیت فعلی کف خانه بهصورت متراژی یا کلی اعلام میشود. شما قدم اول را تاکنون برداشته اید به جهت اینکه مایل هستید دکوراسیون کف پوش منزل خود را تغییر دهید بنابراین به سراغ شرکتی خواهید رفت که واسطه ها را کنار گذاشته است و خود به صورت مستقیم توزیع کننده از کارخانه به دست شما عزیزان است، تیم حرفه ای ما با تکیه بر دانش داخلی و مشاورین با تجربه خود حتما مشاوره رایگان، طراحی و بازدید رایگان را نیز برای شما به ارمغان خواهد اورد. لمینیت به عنوان یک جایگزین اقتصادی برای پارکت مورد استفاده قرار می گیرد. در حین خرید لمینت سؤالات زیادی در ذهن مشتریان ایجاد می شود که از جمله آن ها قیمت لمینت، جنس لمینت، محل مناسب برای استفاده و …

{درست است} مناسب گزینه درباره صحبت کردن پارکت آرتا و وجود دارد دیگری روش…

پارکت آرتا کد 735 یکی از محصولاتی است که دارای مغزی HDF با دانسیته (چگالی) بالا و لایه روکش با مقاومت AC5 و AC4 است که مناسب برای مصارف مسکونی و اداری با تردد متوسط است. اماکن ورزشی: در اماکن ورزشی از کفپوش هایی که مقاومت در برابر ضربه و تردد دارند، مانند کفپوش های چمن مصنوعی، کفپوش های رومیزی و… پارکت آرتا کد 705 یکی از محصولاتی است که دارای مغزی HDF با دانسیته (چگالی) بالا و لایه روکش با مقاومت AC4 است که مناسب برای مصارف مسکونی و اداری با تردد متوسط است. پس از رسیدن به سطح یکنواخت نوبت ترمیم ترک ها و تورفتگی های چوب پارکت است برای این کار خمیر بتونه مناسب برای نوع پارکت که توسط شرکت تولید کننده پارکت تولید و یا توصیه شده باشد ، اقدام به ترمیم پارکت با بتونه و مل می کنیم . به این نکته توجه داشته باشید که رنگ پارکت خیلی مهم است مثلا شما نباید برای اتاق کودک از رنگ پارکت تیره استفاده کنید، باید رنگ شاد را انتخاب کنید.به هر حال این مسأله کاملا سلیقه ای است. راه های متنوعی برای نگه داری، تمیزی و حفظ ظاهر دکوراتیو کفپوش های چوبی وجود دارد. شرکت های بسیاری زیادی در کشورهای مختلف امروزه اقدام به تولید پارکت لمینت می نمایند که در میان این کشور ها ، برند های آلمانی و ترک جز بهترین سازندگان پارکت لمینت می باشند.

قوانینی که نباید در مورد پارکت آرتا رعایت شوند

از جمله دیگر ویژگیهای بارز انواع پارکت این است که قابلیت اصلاح و تعمیر دارد. با وجود مزایایی که برای نصب این پوششها عنوان گردید، از معایبی که باید در نظر گرفت فرآیند نصب طولانی مدت و دقیق آن است زیرا کفپوش پارکت از قطعات کوچک و جداگانهای استفاده میکند که باید با الگوهای خاصی بریده و به هم چسبانده شوند. این نوع کفپوش عمدتاً در حمام، آشپزخانه و فضاهای بازنشیمن منزل استفاده می شود. این نوع کفپوش به عنوان یک گزینه دکوراتیو برای اتاق ها و نماهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی مزایای آن را در نظر میگیرید، به راحتی میتوانید متوجه شوید که چرا این کفپوش طرفداران خاص خودش را دارد. یکی از معایب پوششهای پارکت این است که برخی از مردم تمایلی ندارند که پارکتها به راحتی خراشیده و لکهدار شوند. همه این نوع چوب ها قیمت گرانی دارند. سالهای قبل بیشتر مدلهای دوبعدی را در بازار میدیدیم، ولی با پیشرفت تکنولوژیهای تولید حالا شاهد پارکت لمینتهای سهبعدی هستیم که طرحهای جذاب و واقعیتری دارند.

 • مقاومت سایشی: AC4
 • تنوع زیاد با ده ها الگوی پیچیده موجود در بازار
 • پیدا کردن مرکز معتبر خرید پارکت در شهر مورد نظر
 • لمینت به محیط زیست آسیب نمی زند (به دلیل مواد مصنوعی)
 • در برابر ضربه و اجسام نوک تیز لمینت مقاوم تر است

با هدف آنالیز و تست کیفیتی و اجرایی انواع پارکت ها قبل از عرضه به بازار و رسیدن به دست مصرف کننده . شرکتهای زیادی به تأمین و عرضه انواع پارکت لمینت میپردازند. اگر بودجه زیادی ندارید یا نمیخواهید پول زیادی را برای این نوع کفپوش چوبی خرج کنید، این کفپوشها احتمالاً بهترین گزینه نباشند. در این صفحه میتوانید تمام مدل های پارکت با چوب طبیعی را ببینید، برای اطلاعات بیشتر روی آنها کلیک کنید یا با ما تماس بگیرید. با اینحال تصمیم برای استفاده از لمینت به عنوان پوشش کف، هنوز هم میتواند جزو گزینه های خریدار باشد. نمونههای با کیفت کفپوش پارکت از چوب اصل ساخته شده اند که به هم چسبانده شده و ساختار بسیار محکمی برای سطح بوجود میآورند. هزینه تعمیر پارکت در مقایسه با نصب اولیه آن بالاتر است و برای متراژهای پایین به صورت کلی یا روزمزد اعلام میشود. قیمت نصب قرنیز سال ۱۴۰۲ بر حسب متراژ خانه بین 10,000 تا 20,000 تومان با توجه به ضخامت قرنیز اعلام شده است. شرکت آرتا در سال 1359 شروع به کارکرده است و البته درابتدا تنها به تولید کفپوش پی وی سی میپرداختهاند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances