ویژگی های اصلی کانسپت آفرودیت میباخ و مرسدس بنز


چند روز پس از مرگ فوری ویرجیل آبلو، یکی از طراحان برجسته دنیای مد، مرسدس بنز از مفهومی منحصر به فرد به نام پروژه مایباخ رونمایی کرد. این ایده زیر نظر آقای ابداع شد. آبلو و طراح مرسدس بنز، گوردون واگنر، این شرکت را با مفهوم کوپه برقی دو نفره مناسب برای آفرود آشنا کردند.

به گفته مرسدس بنز، هیچ خط قرمز یا چارچوبی برای تیم طراحی پروژه مایباخ تعریف نشده بود و آنها در مفهوم طراحی استقلال کامل داشتند. این منجر به یک وسیله نقلیه عجیب و مخرب شد. حلقه برقی تا 6 متر طول دارد و هود آن بلندترین است!

پروژه مایباخ یک وسیله نقلیه مدرن آفرود را در نظر می گیرد، به همین دلیل است که از سطح زمین بسیار بلند است. برای جلوگیری از آسیب فیزیکی، سپرها و میله ها در مکان های مختلف این کانسپت نصب شد. در صورت نیاز، لاستیک ها خارج از جاده هستند و ردپایی کمی دارند.

به طور کلی، موقعیت مایباخ بر خلاف سایر برندهای مرسدس است. در نمای جلو، این کانسپت به نوار LED افقی مجهز شده و جلوپنجره آن نیز نورپردازی شده است. چراغ جلو نیز LED است و به خوبی در یک حرکت دایره ای قرار می گیرد. با توجه به دماغه عمودی و پیکربندی نمای اصلی، می توانید پروژه مرسدس مایباخ را کمی شبیه به محصولات رولزرویس مشاهده کنید.

جالب اینجاست که کاپوت پروژه مایباخ شفاف است و چند پنل خورشیدی زیر آن قرار دارد. ناگفته نماند که این پنل برای تامین مقداری مصرف انرژی و افزایش دوام طراحی شده است.

نمای عقب پروژه می باخ شباهت زیادی به نمای جلو دارد. چراغ های این قسمت نیز به صورت گرد طراحی شده و آرم مایباخ در داخل آنها نقش بسته است. در این موارد سپر وجود ندارد و به جای آن میله و سینی محافظ وجود دارد.

در کابین با محیطی بسیار جادار، مینیمال و البته مجلل مواجه می شویم. به موازات بدنه، رنگ به کار رفته در این فضا با کویر نیز تطبیق داده شده است. صندلی‌های این کانسپت به‌طور غیرمعمولی آینده‌نگر هستند و سرنشینان می‌توانند وقتی صندلی بلند است، آن‌ها را به تخت تبدیل کنند.

داشبورد پروژه مایباخ دارای طراحی تخت و ساده است و در طراحی محصولات خود از طرح های قدیمی و کلاسیک الهام گرفته شده است. خوشه یا صفحه آمپرهای شناخته شده این کانسپت در مرکز داشبورد قرار دارد. با توجه به فضای بزرگ خانه پروژه مایباخ، فضای ذخیره سازی زیادی برای انواع اقلام و ابزار وجود دارد. بد نیست بگوییم این ایده با لوگوی میباخ چیز خاصی دارد! این محورها در قسمت خاصی از چهارچوب در قرار می گرفتند!

ناگفته نماند ویرجیل آبلو یک طراح مد، طراح، کارگردان، کارآفرین و سرمایه دار آمریکایی با جزئیات زیبا است. او از سال 2018 موسس و مدیر عامل برند آف وایت و مدیر هنری پوشاک لویی ویتون بوده است. آبلو در 28 نوامبر در سن 41 سالگی بر اثر نوعی کم خونی درگذشت.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances