ویلانل و ایوا؛ دزدها و افسران پلیس جذاب


برترین ها – آرمان رمضانی: «کشتن حوا» یک فیلم بریتانیایی در فیلم سیاه-جاسوسی محصول بی‌بی‌سی آمریکا است. این فیلم بر اساس فیلم جدید «ویلانل» نویسنده انگلیسی لوک جنینگز ساخته شده است و هر فصل تیم نویسندگی متفاوتی با فصل های دیگر دارد.

داستان سریال حول محور دو شخصیت اصلی زن می چرخد. ایو پلاستر (با بازی ساندرا آه) زنی باهوش است که برای سرویس اطلاعات بریتانیا (IMICS) کار می کند. مشکل این است که زندگی و حرفه ایوا آن چیزی نیست که او تصور می کرد. بنابراین ما در کنار یک زن باهوش نشسته بودیم که از وضعیت خوشحال نبود و فکر می کرد روز خود را با نشستن پشت میز تلف می کند. و از طرفی ویلانل (با بازی جودی کامر) یک قاتل بسیار قدرتمند است که بر خلاف ایو اوقات فراغت خود را با موفقیت می گذراند.

زمانی که ایوا کار یافتن و دستگیری ویلانل را به دست آورد، زندگی این دو بر یکدیگر تأثیر گذاشت. در این مرحله، با پیشرفت بازی موش و گربه، به نظر می رسد که این دو از یکدیگر خوششان می آید.

امتیاز این سریال در سایت iMediaBay 8.3 است و جوایز زیادی را کسب کرده است. گرفتن تمام این جوایز زمان زیادی می برد، اما بد نیست بدانید که هم بازیگران اصلی و هم گروه نویسندگی بیشترین جوایز را برده اند.

با مدیر هنری و بهترین دگرگونی تیم نویسندگی، انتخاب لباس های منحصر به فرد بیشترین طرفداران را به خود جلب کرده است.
در این مقاله به بررسی برخی از مهم ترین دو شخصیت اصلی سریال می پردازیم.

ویلانل

جلد ویولن عروسی

حوا را بکش

سام پری، طراح سه فصل، “ما از ابتدا می دانستیم که ویلانل از آن دسته زنانی نیست که در یک عروسی با لباس شب سفید به نظر بیایند.” در واقع می دانیم که ویلانل از آن دسته افرادی است که کاری را که می خواهد انجام می دهد. به او پاسخی داده نشد و به عواقب کار خود فکر نکرد. بعد از تصمیمات زیاد بالاخره پیراهن مشکی و پیراهن سایمون روشا را انتخاب کردیم و با توجه به نظرات انتخاب خوبی بود.

ویلانل از روسیه برمی گردد

حوا را بکش

احتمالاً فقط نتیجه سریالی است که ویلانل آنطور که ما می خواستیم لباس نمی پوشید. اینجا. در این مورد ویلانل پس از یک دوره سخت از روسیه بازگشت. در اینجا ویلانل را می بینیم که کت و شلوار دهه هشتادی مادرش را با موهای شلخته پوشیده است. تماشای قاتل در این موقعیت باعث می شود احساس کند که این به خانه برگشته و عواقب بعدی او را به نوعی تغییر داده است.

پری در مورد کلاه گفت: در این شرایط می‌توانیم با استفاده از لباس مادر و همراه با سبک دختر (ویولن) احساس گرما و گرمی خاطرات خانوادگی را به مخاطبان بیان کنیم.

پیراهن سبز شارلوت نولز و شلوار گوچی

حوا را بکش

جالب است بدانید که در این مورد، هلن (یکی دیگر از شخصیت های سریال) ویلانل را به عنوان یک “شبح زیبا” توصیف می کند. پری (طراح صحنه و لباس) معتقد است: وقتی ویلانل را در لباس سبز شارلوت نوئلز با شلوار گوچی می بینیم. به نظر می رسد که او آماده بود تا از نو شروع کند. در واقع تیم طراحی مد با انتخاب این چهره پر زرق و برق می خواهد به مخاطب نشان دهد که ویلانل هنوز به احساسات دیگران اهمیتی نمی دهد و آماده است تا نیازهای خود را برآورده کند.

پیراهن زرد لو

حوا را بکش

نگرش ویلانل در پایان فصل سوم تغییر کرد. اشاره به این تغییرات بدون افشای داستان غیرممکن است، اما این را نیز بدانید که به نظر می‌رسد رفتار شرور وقتی تجربه گذشته را پشت سر می‌گذارد، اعتماد بیشتری به دست می‌آورد (گاهی اوقات رنج می‌کشد مانند از دست دادن یکی از عزیزان). وقتی او را در لباس زرد لوکس می بینیم، مطمئن تر به نظر می رسد. سم پری و تیمش به مخاطب قول داده اند که در فصل بعد با انتخاب یک جلد ویولن متفاوت در پایان فصل سوم، شخصیت را بشناسند و به بلوغ برسند.


آ

باران

حوا را بکش

بخش مهمی از کت بارانی و تقریباً تمام لباس شخصیت حوا، عملکرد آنهاست. در واقع تیم لباس سریال لباس حوا از جمله این بارانی 100 دلاری را انتخاب کرد تا بتواند با لباس های تجملی روی ویولن بایستد.

دامن آبی

حوا را بکش

بد نیست که وضعیت خرید لباس ایوا را قبلا در سریال دیده بودیم و دیدیم که ایوا از خرید این لباس ها مطمئن نیست و تنها پس از موافقت نیکو از خرید آن خوشحال می شود. طراحان این سری معتقدند که پوشیدن این لباس نشان دهنده نگرش در حال تغییر آن است. در واقع ایو به آرامی پوسته اطراف خود را می شکند و برای ورود به دنیای ویلانل آماده می شود.

پیراهن و کلاه بافتنی

حوا را بکش

اگرچه لباس حوا عمداً طوری انتخاب شده بود که بیننده فراموش نشود، اما احتمالاً به خاطر کلاهی بود که او بر سر داشت. از این قاعده مستثنی است. پیراهن حوا مانند اکثر لباس هایش ساده و کاربردی بود اما کلاه خز روی پیراهن او به همراه طرح روسری و بافت نرم کلاه ترکیبی را ایجاد کرده است.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances