(ویدئو) نمایشی متفاوت از بدن انسان


مجموعه ای متشکل از 50 جسد انسان در موزه تاریخ طبیعی وین ظاهر شده است.

به گزارش فرارو، بقایای پزشکی انسانی که قدمت برخی از آنها به بیش از دو دهه قبل بازمی گردد، برای اولین بار در سال 1796 برای کمک به آموزش دانشجویان پزشکی مورد استفاده قرار گرفت.

ادوارد وینتر، مدیر این نمایشگاه می‌نویسد: «امیدواریم وقتی بازدیدکنندگان موزه در معرض کبد 30 کیلوگرمی قرار می‌گیرند، متوجه شوند که الکل به بدن انسان آسیب می‌زند. .

برگزاری چنین سخنرانی هایی در برخی از کشورها محدود به دانشمندان است، اما برای طرفداران آن، ارائه تحقیقات علمی در مورد بیماری و سلامت انسان در حوزه عمومی است.

کاترین ولند، کارگردان این نمایش گفت: «همه باید یک روز مریض شوند. وی افزود: «برخی افراد به این دلیل می آیند که خودشان تحت تأثیر برخی مشکلات سلامتی قرار دارند، در حالی که برخی دیگر می خواهند در مورد پیشرفت علم بیشتر بدانند.

این نمایشگاه در ماه سپتامبر برای عموم بازگشایی شد و تنها بخشی از بزرگترین مجموعه مصنوعات آناتومیکی در موزه بازسازی شده قرار گرفت.

کریستین بیهویی، متخصص زیست شناسی، در جریان بازدید اخیر از موزه به خبرگزاری فرانسه گفت: «همه چیز در این ارائه توضیح داده شده است، اطلاعات بیشتری وجود دارد».

او که گروهی از جوانان را در اطراف موزه رهبری می‌کرد، گفت که کلاسش بهتر از کتاب‌ها می‌تواند اطلاعات را از ارائه‌ها دریافت کند.

با این حال، برخی از دانش آموزان از آنچه دیدند شوکه شدند – به عنوان مثال، اسکلت یک دختر مبتلا به هیدروسفالی یا بقایای یک کودک با اشک بر روی پوست.

چند سال پیش، شورای بین‌المللی موزه‌ها اعلامیه‌ای صادر کرد مبنی بر اینکه بقایای انسان تنها در صورتی باید دریافت شود که بتوان آنها را ایمن نگه داشت و با احترام از آنها مراقبت کرد. این نیز باید بر اساس علایق و اعتقادات جامعه مبدأ باشد.

هرویگ چک، کارشناس تاریخ پزشکی در دانشگاه وین، گفت امروز غیرممکن است که ببینیم یک نفر در بیمارستان بمیرد و سپس دوباره ظاهر شود.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances